Tootekataloog

Product 165 image

Trump Hydro Special masinnõudepesuaine 25kg

Tootekood: 9054750

Trump Hydro Special on leeliseline masinnõudepesuaine, mis sobib kasutamiseks kareda vee tingimustes. Toode on NTA-, EDTA-, fosfaadi- ja kloorivaba.

Product 167 image

Trump XL Special masinnõudepesuaine 23kg

Tootekood: 9095920

Trump XL Special on leeliseline vedel masinnõudepesuaine, mis sobib kasutamiseks keskmise karedusega ja kareda vee tingimustes. Toode on NTA-, EDTA-, fosfaadi- ja kloorivaba.

Product 170 image

Solid Clean H masinnõudepesuaine 4,5kg

Tootekood: 9070340

Keskkonnamärgisega tahke masinnõudepesuaine. Solid Clean H on kontsentreeritud leeliseline tahke masinnõudepesuaine kareda vee tingimuste jaoks. Solid Clean H-le on antud põhjamaade Luigemärk, mis tähendab, et toode on ökoloogiliselt heaks kiidetud ja täidab sertifikaadi ranged toorainete ja pakendi nõuded. Kastis: 4 tk

Product 172 image

Trump Metal Pro Special masinnõudepesuaine 25kg

Tootekood: 9057220

Trump Metal Pro Special masinnõudepesuaine sobib kasutamiseks potipesumasinates ja eri metallidest valmistatud nõude ja riistade pesuks sh. alumiinium. Trump Metal Pro Special sobib ka nõude leotamiseks. Trump Metal Pro Special on NTA-, EDTA-, fosfaadi- ja kloorivaba.

Product 515 image

Ecostar Max masinnõudepesuaine 25,7kg

Tootekood: 99151116

Ecostar Max on leeliseline masinnõudepesuaine, mis sobib kasutamiseks eriti kareda vee tingimustes. Toimib väga tõhusalt ka väikeste kontsentratsioonide juures.

Product 639 image

Ecostar Max masinnõudepesuaine 12,8kg

Tootekood: 99151221

Ecostar Max on leeliseline masinnõudepesuaine, mis sobib kasutamiseks eriti kareda vee tingimustes. Toimib väga tõhusalt ka väikeste kontsentratsioonide juures.

Product 865 image

Soolatabletid Regenit 25kg

Tootekood: 54097

Regenit tableteeritud soola kasutatakse vee pehmendamiseks kuna kare vesi on kulukas ja soodustab katlakivi teket. Erinevad kasutamise alad — toidu-, keemia-, farmaatsia-, energeetikatööstuses, elamu-kommunaalmajanduses jne. Kasutatakse ka väikesemates veepehmendusfiltrites.

Product 2496 image

Nõudepesumasina sool Mayeri 1,5kg

Tootekood: P222

Sobib igat tüüpi nõudepesumasinatele. Eemaldab vee kareduse ning tagab puhtad ja säravad nõud. Mittekare vesi hoiab ära katlakivi tekke nõudepesumasinas ning pikendab seadme eluiga. Kasutada koos nõude masinpesuks mõeldud pesuvahendiga (pulber, tabletid, geel). Eriti heade pesutulemuste saavutamiseks kasutada pesuvahendile ja soolale lisaks ka loputusvahendit, mis kiirendab nõude kuivamist ning väldib veeplekkide teket nõudele ja klaasidele.

Product 2537 image

Sun Professional Classic Tab nõudepesumasina tabletid 100tk

Tootekood: 43045

Sun Professionali tabletid on välja töötatud spetsiaalselt selleks, et anda silmapaistvaid tulemusi kõikides kodumasinates. Tõhus nii karedas kui pehmes vees tugevate plekkide (kohv, tee ja huulepulk) ja kuivanud toidujääkide eemaldamiseks.

Product 2715 image

Tana ENERGY ultra 10L (13,16 kg) masinnõudepesuaine, green

Tootekood: 715940

Product 2803 image

Apex Ultimate NC tahke masinnõudepesuaine 2,9kg

Tootekood: 9093860

Tugevalt kontsentreeritud masinnõudepesuaine kasutamiseks spetsiaalses dosaatoris.

Product 2843 image

Tana ENERGY easytabs nõudepesumasina tabletid 85tk

Tootekood: 715844

Nõudepesutablettide ENERGY easytabs puhul on neli olulist omadust koondatud ühte tabletti. * Pesuvahend: eemaldab plekid ja rasva ning tagab nõude PUHTUSE. * Loputusvahend: kiirendab kuivamist, ei lase katlakivijääkidel tekkida ja annab nõudele SÄRA. * Regenereerimine: hoiab ära valge katu tekke ja nõud on LÄIKIVAD. * Kaitse: kaitseb teie nõusid, andes neile pikema KASUTUSEA. Toode ei sisalda fosfaate ega lõhnaaineid. Toode ei lase katlakivil kütteelementidele koguneda. Peamiselt taastuvatest ressurssidest valmistatud ENERGY easytabs tunnistab oma vastutust tulevaste generatsioonide ees. Sobib kasutamiseks kõikides automaatsetes poolprofi ja kodus kasutatavates nõudepesumasinates. Kastis: 5 tk

Product 2853 image

Apex Ultimate tahke masinnõudepesuaine 3,1kg - LM

Tootekood: 9093800

Tugevalt kontsentreeritud masinnõudepesuaine kasutamiseks spetsiaalses dosaatoris. Kastis: 4 tk

Product 3010 image

Tana ENERGY ultra 15L (19,74 kg) masinnõudepesuaine, green

Tootekood: 715941

Product 3232 image

KW Ecotabs nõudepesumasina tabletid 100tk

Tootekood: 160106

Tabletid on pakendatud vees lahustuvasse kilesse, mida ei pea enne masinasse panemist eemaldama. Tabletid eemaldavad tõhusalt rasvamustuse, valgu- ja tärklisemustuse, samuti kohvist ja teest tekkinud plekid. Jätab nõud säravaks ja takistab lubjaladestuste teket masinas. Fosfaadivaba. Tootele on omistatud Euroopa Liidu ökomärgis.

Product 3381 image

ETTE TELLIMISEGA! Nõudepesumasina loputusaine Mayeri 750ml

Tootekood: K471

Nõudepesumasina loputusvahendit kasutatakse nõude masinpesul paremate pesutulemuste saavutamiseks. Sobib igat tüüpi nõudepesumasinatele. Loputusvahend kiirendab nõude kuivamist pärast pesu. Aitab vältida veeplekkide teket ning jätab nõudele särava läike. Samuti soodustab vahend toidujäätmete eemaldumist nõudelt.

Product 159 image

Toprinse Clean loputusaine 5L

Tootekood: 9046380

Toprinse Clean on neutraalne loputusaine, mis kiirendab nõude kuivamist tehes need särvalt puhtaks. Toprinse Clean’ile on omistatud põhjamaade Luigemärk, mis tähendab, et toode on ökoloogiliselt heaks kiidetud ja täidab sertifikaadi ranged toorainete ja pakendi nõuded.

Product 160 image

Clear Dry HDP Plus loputusaine 5L

Tootekood: 9051130

Eriti kontsentreeritud nõudeloputusaine kareda vee tingimustes kasutamiseks. Kastis: 2 tk

Product 163 image

Toprinse Clean loputusaine 20L

Tootekood: 9075750

Toprinse Clean on neutraalne loputusaine, mis kiirendab nõude kuivamist tehes need särvalt puhtaks. Toprinse Clean’ile on omistatud põhjamaade Luigemärk, mis tähendab, et toode on ökoloogiliselt heaks kiidetud ja täidab sertifikaadi ranged toorainete ja pakendi nõuded.

Product 3056 image

Tana BRILLANT ultra 5L masinnõudeloputusaine, green

Tootekood: 715943

BRILLANT ultra neutraliseerib kestliku sidrunhappe sisalduse abil pesust nõudele jäänud leelisejäägid ja tagab seeläbi silmapaistva tulemuse. BRILLIANT ultra annab suurepäraseid tulemusi ka kareda vee ja raskete tingimuste korral, andes kõrgläike klaasidele, söögiriistadele ja nõudele. Tänu suurele pindaktiivsete ainete ja alkoholi sisaldusele on BRILLANT ultra eriti tõhus ja kiirendab kuivamist, säästes sellega nii aega kui ka raha. Kastis: 2 tk

Product 146 image

Assert Clean käsinõudepesuaine 1L

Tootekood: 9031250

Lõhna- ja värviaineteta käsinõudepesuaine mis sobib nõude, pottide, söögiriistade jne. puhastuseks. Ei ärrita nahka ega kahjusta ka kõige õrnemaid pindasid. Assert Clean‘ile on omistatud Euroopa keskkonnamärgis, ELi õis, mis tähendab, et toode vastab sertifikaadis nõutavatele rangetele ökoloogilistele ja toimivusega seotud nõuetele. Kastis: 6 tk

Product 147 image

Assert Clean käsinõudepesuaine 5L

Tootekood: 9031270

Assert Clean, lõhna- ja värviaineteta käsinõudepesuaine mis sobib nõude, pottide, söögiriistade jne. puhastuseks. Ei ärrita nahka ega kahjusta ka kõige õrnemaid pindasid. Assert Clean‘ile on omistatud Euroopa keskkonnamärgis, ELi õis, mis tähendab, et toode vastab sertifikaadis nõutavatele rangetele ökoloogilistele ja toimivusega seotud nõuetele.

Product 148 image

Assert Lemon käsinõudepesuaine 5L

Tootekood: 9031660

Assert Lemon on sidrunilõhnaline käsitsi nõudepesu- ja üldpuhastusaine. Toode sobib nõude, pottide, söögiriistade jne. pesuks ning ka üldpuhastuseks. Assert Lemon eemaldab tõhusalt mustust pindasid kahjustamata kõigilt vett taluvatelt pindadelt.

Product 149 image

Assert Lemon käsinõudepesuaine 1L

Tootekood: 9032270

Assert Lemon on sidrunilõhnaline käsitsi nõudepesu- ja üldpuhastusaine. Toode sobib nõude, pottide, söögiriistade jne. pesuks ning ka üldpuhastuseks. Assert Lemon eemaldab tõhusalt mustust pindasid kahjustamata kõigilt vett taluvatelt pindadelt. Kastis: 6 tk

Product 2609 image

Tana MANUDISH original käsinõudepesuaine 1L

Tootekood: 712575

MANUDISH original on ökoloogiline ja tõhusalt puhastav nõudepesuvahend. Bioloogilisi tsükleid järgiv toode on ohutu inimestele ja puhastustöötajatele. Tööohutust parandava MANUDISH originali nahale sobivust on kliiniliselt testitud ja toode mõjub juba väikese koguse kasutamisel. Peamiselt taastuvatest ressurssidest valmistatud MANUDISH original tunnistab oma vastutust tulevaste generatsioonide ees. MANUDISH originali kasutatakse nõude käsipesuks. Ei sobi nõudepesumasinatele. Kastis: 10 tk

Product 2838 image

Tana MANUDISH original käsinõudepesuaine 5L

Tootekood: 713966

MANUDISH original on ökoloogiline ja tõhusalt puhastav nõudepesuvahend. Bioloogilisi tsükleid järgiv toode on ohutu inimestele ja puhastustöötajatele. Tööohutust parandava MANUDISH originali nahale sobivust on kliiniliselt testitud ja toode mõjub juba väikese koguse kasutamisel. Peamiselt taastuvatest ressurssidest valmistatud MANUDISH original tunnistab oma vastutust tulevaste generatsioonide ees. MANUDISH originali kasutatakse nõude käsipesuks. Ei sobi nõudepesumasinatele. Kastis: 2 tk

Product 129 image

Greasestrip Plus rasvaeemaldusaine 5L

Tootekood: 9031970

Greasestrip Plus on geeljas, kontsentreeritud rasvaeemaldusaine. Kasutusala: grillid, ahjud, pliidi ventilatsioonikuplid ja muud köögi pinnad ja seadmed, mis vajavad tõhusat rasvaeemaldust. Sobib kasutamiseks ka isepesevates ahjudes. Kastis: 2 tk

Product 130 image

Greasecutter Fast Foam ahjude ja grillide pesuaine 750ml

Tootekood: 9052810

Greasecutter Fast Foam on tõhus rasva ja kõrbenud mustuse eemaldusaine, mis sobib kasutamiseks ahjudes ja grillides. Tänu vahutavale omadusele püsib toode hästi ka vertikaalsetel pindadel, mille tulemusel toote mõjuaeg ja toime puhastataval pinnal paraneb. Vahupihusti abil levib toode pinnale vahuna ning nii hoitakse ära aerosoolide tekkimist. Kastis: 4 tk

Product 139 image

Oven Cleaner Power isepesevate ahjude puhastusaine 5L

Tootekood: 9019640

Oven Cleaner Power on isepesevate ahjude puhastusaine. Toodet saab kiiresti ja kergelt kasutada. Saab kasutada nii kuumade kui ka külmade ahjude puhastamiseks. Toode on kasutades tõhus ja säästab aega ja tööjõukulusid. Võib kasutada kõigis isepesevates ja -kombiahjudes. Kastis: 4 tk

Product 140 image

Oven Rinse Power isepesevate ahjude loputusaine 5L

Tootekood: 9021430

Oven Rinse Power on kiire ja kergestikasutatav isepesevate ahjude loputusaine. Neutraliseerib leelislisust ja eemaldab lubjasette. Oven Rinse Power sobib kasutamiseks kõikides isepesevates ahjudes ja kombiahjudes.

Product 333 image

Grease Express grillipuhastusaine 1L

Tootekood: 9027160

Grease Express on kergesti kasutatav ja tõhus grillipuhastusaine, mis pindu ei söövita. Toode on mõeldud kasutamiseks grilli puhastamiseks keset tööpäeva, kui grill on veel sisse lülitatud ja kuum (max. 175 °C).

Product 451 image

Puhastusainetabletid Rational 100tk/pakis isepesevate ahjudele

Tootekood: 5600212

Rational puhastusainetabletid mis on mõeldud kasutamiseks alates 05/2017 toodetud Metos Rational SelfCookingCenter ja CombiMaster Plus kombiahjudes.

Product 459 image

Loputusainetabletid Rational Care-tab 150tk/pakis isepesevate ahjudele

Tootekood: 5600563

Rational Care tabs on loputustabletid mis on mõeldud kasutamiseks Metose Rational iCombi Pro, iCombi Classic ja SelfCookingCentre kombiahjudes millel on Efficient CareControl. Kergesti kasutatavad, neljakaupa pakitud tabletid. Kaitsevad aktiivselt küpsetuskapis ja aurugeneraatoris tekkiva katlakivi eest. Tagab töökindluse ilma veepehmendita ja ahju aeganõudva katlakivi eemaldamiseta.

Product 625 image

Loputusainetabletid Rational 50tk/pk isepesevate ahjudele

Tootekood: 5600213

Rational loputusaine tabletid kasutamiseks Metos Rational SelfCookingCentre kombiahjudes millel ei ole Efficient CareControli. Sisaldab spetsiaalseid aineid mis lahustavad katlakivi ja takistavad selle tekkimist. Tagab töökindluse ilma veepehmendita ja ahju aeganõudva katlakivi eemaldamiseta.

Product 2293 image

Tana GRILL express ahjude ja grillide puhastusaine 750ml

Tootekood: 712727

GRILL express on sügavpuhastusaine grillidele ja ahjudele. Eemaldab rasvased toidujäägid, raskesti eemaldatava rasva ja ladestunud mustuse. Tagab optimaalsed tulemused ja aitab eemaldada isegi põlenud rasva. Nakkub hästi vertikaalpindadele. Sobib kasutamiseks mis tahes tüüpi grillidel ja ventilaatoriga praeahjudel. Kastis: 10 tk

Product 2294 image

Tana GRILL express ahjude ja grillide puhastusaine 5L

Tootekood: 713329

GRILL express on sügavpuhastusaine grillidele ja ahjudele. Eemaldab rasvased toidujäägid, raskesti eemaldatava rasva ja ladestunud mustuse. Tagab optimaalsed tulemused ja aitab eemaldada isegi põlenud rasva. Nakkub hästi vertikaalpindadele. Sobib kasutamiseks mis tahes tüüpi grillidel ja ventilaatoriga praeahjudel. Kastis: 2 tk

Product 2608 image

Puhastusainetabletid Rational Active-Green 150tk/pakis isepesevate ahjudele

Tootekood: 5601535

Rational Active-Green fosfaadivabad puhastustabletid mis on mõeldud kasutamiseks Metos Active Clean iCombi Pro ja iCombi Classic ahjudele (ei sobi kasutamiseks CombiMaster Plus SelfCooking Center kombiahjudes).

Product 2672 image

Loputusainetabletid Electrolux C25 50tk/pk isepesevate ahjudele

Tootekood: F0S2394

Electrolux C25 loputustabletid mis on mõeldud kasutamiseks Electrolux Professional Skyline Combi Oven ahjudes. Loputab ahju sisepinnad hoolikalt ja eemaldab lubjakivi setted. Puhastusjuhised: https://youtu.be/_WUEUo9zh2Q

Product 3135 image

Kay Kote SoilShield ahju hooldus- ja puhastusaine pihustiga 946ml - LM

Tootekood: 1000061-1

Küpsetusseadmete puhastusaine sobib kasutamiseks tavaahjudes, pitsaahjudes ja konvektsioonahjudes.

Product 3251 image

KW Super-Clean isepesevate ahjude puhastusaine 5L

Tootekood: 185215

Tugevalt leeliseline puhastusaine automaatahjude, grillide, pagariahjude ning roostevabast terasest valmistatud ventilatsioonikubude puhastamiseks. Eemaldab eriti tõhusalt kinnipõlenud ja kuivanud jäätmeid ning õli ahju ja kööginõude pindadelt.

Product 152 image

Renolit 400 süvapuhastusaine 5L

Tootekood: 9031620

Renolit 400 on aluseline puhastus- ja rasvaeemaldusaine suurköökidelele. Renolit 400 sisaldab metallikaitsevahendeid, mistõttu võib seda kasutada kõigil pindadel, ka alumiiniumi puhastamiseks. Toode sobib suurepäraselt ka näiteks köögi põrandate pesuks ja rasvaimurite sõrestike leotamiseks. Kastis: 2 tk

Product 153 image

FoamGuard Hydro 10 aluseline vahupesuaine 5L

Tootekood: 9075290

FoamGuard Hydro 10 on igapäevaseks kasutamiseks mõeldud aluseline vahupesuaine, mis sobib rasvase ja valgulise mustuse eemaldamiseks leelist ja vett taluvatelt pindadelt suurköökides. Tänu täiustatud koostisele püsib toode vahuna hästi vertikaalsetel ja kaldpindadel. Toode sobib kasutamiseks kareda vee tingimustes toiduvalmistusseadmete, -laudade, roostevabast metallist inventari, töötasapindade,põrandate, seinte, lagede ja kahhelpindade puhastamiseks.

Product 181 image

Rilan Clean küürimispasta 500ml

Tootekood: 9050570

Rilan clean on küürimispasta mis eemaldab tõhusalt ja kiirelt kinnikõrbenud toidujäägid ja vee kuivamisest tekkinud jäljed. Sobib mustuse eemaldamiseks kõigilt vett taluvatelt pindadelt köökides ja hügieeniruumides. Rilan clean‘ile on omandatud Euroopa keskkonnamärgis, ELi õis, mis tähendab, et toode vastab sertifikaadis nõutavatele rangetele ökoloogilistele ja toimivusega seotud nõuetele. Kastis: 6 tk

Product 230 image

FoamGuard Hero 10 klooriga vahupesuaine 5L

Tootekood: 9075330

FoamGuard Hero 10 on rohkelt vahutav klooril põhinev aluseline puhastusaine mis sobib mustuse eemaldamiseks leelist ja vett taluvatelt pindadelt suurköökides. Tänu täiustatud koostisele püsib toode vahuna hästi vertikaalsetel ja kaldpindadel. Toode puhastab kiiresti, tõhusalt ja hügieeniliselt rasva-, valgu-, vere- ja puuviljade jääkidest ja plekkidest. Kasutuskohtadeks on toiduvalmistusseadmed ja -lauad, roostevabast metallist inventar, töötasapinnad, põrandad, seinad, laed ja kahhelpinnad.

Product 1059 image

Green`r Cream küürimispasta 1L

Tootekood: SA0064200

GREEN’R CREAM soovitatakse kasutada roostevabast terasest, emailitud või keraamilistel pindadel. Eemaldab plekid ja mustuse, sisaldab väikeseid abrasiivsed graanuleid mis poleerivad pinda ilma seda kahjustamata. Tootele on omistatud Euroopa keskkonnamärgis, ELi õis, mis tähendab, et toode vastab sertifikaadis nõutavatele rangetele ökoloogilistele ja toimivusega seotud nõuetele.

Product 2212 image

Tana GREASE perfect 5L puhastus- ja rasvaeemaldusaine

Tootekood: 712574

Lahustab õli- ja rasvaplekid kiirelt ning tõhusalt kõikidelt vee- ja leelisekindlatelt pindadelt ning põrandatelt, ei sisalda lõhnaaineid, sobib kasutamiseks suurköökides. Kastis: 2 tk

Product 2407 image

Tana GREASE perfect 750ml puhastus- ja rasvaeemaldusaine

Tootekood: 712570

Lahustab õli- ja rasvaplekid kiirelt ning tõhusalt kõikidelt vee- ja leelisekindlatelt pindadelt ning põrandatelt, ei sisalda lõhnaaineid, sobib kasutamiseks suurköökides. Kastis: 10 tk

Product 2713 image

Tana CREAM lemon küürimispasta 500ml

Tootekood: 715799

CREAM lemon on keskkonnasäästlik tugevate pindade küürimispasta, mis on mõeldud kasutamiseks sanitaar- ja toidutöötlemisvaldkonnas. Tõhusa puhastamise tagavad marmorpulbri optimeeritud peened graanulid. Bioloogilisi tsükleid järgiv toode on ohutu inimestele ja puhastustöötajatele. Eemaldab tugeva mustuse ja plekid pinda kahjustamata. Sobib ideaalselt kõikide keraamiliste, emailitud ja roostevabast terasest pindade puhastamiseks nii sanitaarruumides kui ka köökides. Kastis: 10 tk

Product 2963 image

Kay Milk Frother and Steam Wand Cleaner piimavahusti puhastusa. 950ml - LM

Tootekood: 1000627-1

Loodud piimavahustus-süsteemide ja auruotsikute puhastamiseks kohvimasinatel. Lagundab ja puhastab efektiivselt piimavalkude jäägid. Igapäevane kasutamine aitab tagada jookide kvaliteeti. Fosfaadi-vaba ja mittekorrosiivse koostisega. Igal pudelil on doseerimiskork mõõteskaalaga.

Product 131 image

Sirafan Speed desinfitseerimisaine pindadele 750ml

Tootekood: 9033070

Sirafan Speed on alkoholipõhine kasutusvalmis pindade desinfitseerimisaine, mis hävitab baktereid, seeni ja viiruseid. Kiiretoimeline desinfektsiooni kõikidel toiduainetega kokkupuutuvatel pindadel nagu toidukäsitluspinnad, lõikelauad, kutterid, viilutajad jne. Ei vaja loputamist.

Product 133 image

Mikro-Quat Extra desinfitseeriv puhastusaine 5L

Tootekood: 9038380

Mikro-Quat Extra on eriti tõhus, värvi- ja lõhnaaineid mittesisaldav desinfitseeriv puhastusaine, mis eemaldab ka rasva ja raskestieemaldavat mustust. Sobib kasutamiseks erinevast materjalist pindade desinfitseerivaks puhastuseks, doseerituna vastavalt juhisele. Sobib muuhulgas erinevate köögi tasapindade ja seadmete, WC ja duširuumide, saunade ning ujulate puhastamiseks.

Product 249 image

Mikro-Quat Extra desinfitseeriv puhastusaine 1L

Tootekood: 9071480

Mikro-Quat Extra on eriti tõhus, värvi- ja lõhnaaineid mittesisaldav desinfitseeriv puhastusaine, mis eemaldab ka rasva ja raskestieemaldavat mustust. Sobib kasutamiseks erinevast materjalist pindade desinfitseerivaks puhastuseks, doseerituna vastavalt juhisele. Sobib muuhulgas erinevate köögi tasapindade ja seadmete, WC ja duširuumide, saunade ning ujulate puhastamiseks. Kastis: 4 tk

Product 2264 image

Tana APESIN multi Quick&Easy desinfitseeriv puhastusaine 6x325ml+1kompl. pihusti

Tootekood: 714319

Desinfitseeriv laiaspektriline bakterite ja pärmseente vastane desinfitseeriv puhastusaine. Sobib ka toiduga seotud alade puhastamiseks. Desinfitseerib ja puhastab tõhusalt üheaegselt. Tänu ülimalt kontsentreeritud koostisele väheneb transpordikaal ja hoiustamiseks vajalik ruum. Doseerimissüsteem Quick & Easy tagab täpse ja ohutu doseerimise. Ei sisalda värv- ega lõhnaaineid. Tänu uudsele vahutavale koostisele saime vältida aerosooli, sobib see ideaalselt suuremate pindade puhastamiseks.

Product 2281 image

Tana APESIN combi DR desinfitseeriv puhastusaine 5L

Tootekood: 713199

APESIN combi DR on desinfitseeriv puhastusaine. Sobib ideaalselt pindade ja seadmete desinfitseerimiseks. Eemaldab kiiresti ja usaldusväärselt igasuguse rasvase mustuse isegi madalatel temperatuuridel ning kõrvaldab suure proteiinisisaldusega jäägid. Sobib suurepäraselt kasutamiseks suurköökides. Võib kasutada kõigi pestavate pindade samaaegseks desinfitseerimiseks ja puhastamiseks, näiteks toitlustuses ja toidu valmistamisel. Kastis: 2 tk

Product 2490 image

Desinfitseerimisaine pindadele PINNA 5L

Tootekood: 2002-2018

PINNA desinfitseerimisaine pinadele. Sisaldab 70% etanooli, mis on tõhus suure hulga mikroobide vastu. Tänu vedelikulaadsele konsistentsile on PINNA desinfitseerimisaine efektiivne ja kergesti aurustuv ning ei jäta pinnale mehaanilisi kahjustusi. Kui pind on nähtavalt määrdunud või kui seda on protseduuriks vaja, pesta ja kuivatada pind eelnevalt.

Product 2644 image

Alcodes GF desinfitseerimisaine pindadele 5L

Tootekood: 2343890

Alkoholipõhine pindade desinfitseerimisaine. Alcodes sobib eriti hästi pindadele mida nt korrosiooniohu tõttu ei või töödelda veepõhiste desinfitseerimisvahenditega. Pärast hoolikat pesemist pihustatakse toodet pindadele lahjendamata kujul. Sobib toiduga kokkupuutuvatele pindadele. Ei vaja loputamist.

Product 154 image

Assure Liquid leotusaine 5L

Tootekood: 9034160

Assure Liquid on söögiriistade, GN-nõude, lauahõbeda jne. igapäevaseks leotamiseks ja valgendamiseks mõeldud toode. Assure Liquid neutraliseerib toidusoolasid ja taksitab nii terase sööbimist ja hõbeda tuhmumist. Assure Liquid hõlbustab oluliselt söögiriistade masinpesu, hoides neid läikivaina.

Product 156 image

Renolit Multi Bleach valgendav leotusaine 5L

Tootekood: 9075700

Renolit Multi-bleach on valgendavate omadustega puhastus- ja leotusaine. See leotab rasva ja raskestieemaldatavat mustust ning on tõhus plekkide vastu. Toode on madala vahutavusega ja see sobib kasutamiseks nii käsitsi- kui ka masinaga puhastamisel ning nõudepesumasinates professionaalses kasutuses.

Product 179 image

Lime-A-Way Extra katlakivieemaldi 5L

Tootekood: 9035260

Lime-A-Way Extra on väga tõhus vedel katlakivieemaldaja, mis sobib näiteks nõudepesumasinate loputusalade, pottide, veevannide ja kohvimasinate ning kombiahjude aurugeneraatorite katlakivi eemalduseks. Kastis: 2 tk

Product 180 image

Lime-A-Way Extra katlakivieemaldi 1L

Tootekood: 9035270

Lime-A-Way Extra on väga tõhus vedel katlakivieemaldaja, mis sobib näiteks nõudepesumasinate loputusalade, pottide, veevannide ja kohvimasinate ning kombiahjude aurugeneraatorite katlakivi eemalduseks. Kastis: 4 tk

Product 2211 image

Tana CALC free 5L katlakivieemaldi

Tootekood: 712686

Eemaldab nõudelt, tarberiistadelt, pindadelt ja nõudepesumasinast tõhusalt katlakivi. Tõkestab korrosiooni ja on vähe vahutav. Kastis: 2 tk

Product 2955 image

Horolith V happeline ringpesuaine 20L/24kg

Tootekood: 2300930

Horolith V on happeline ringpesuaine (CIP) toiduainetetööstusele mineraalisetete eemaldamiseks. Väga tõhus mineraalisetete eemaldamisel, takistab korrosiooni tekkimist, ei vahuta.

Product 145 image

Kay Beverage Equipment Cleaner kohvimasina puhastustabletid 100tbl/pk - LM

Tootekood: 1000505

Kay Beverage Equipment Cleaner, mis sobib kohvikannude, termoste ja espressomasinate puhastamiseks. Toode ei söövita puhastatavaid seadmeid, eemaldab kinnitunud mustuse ilma tugeva hõõrumiseta.

Product 643 image

Coffex 800gr kohvimasinate puhastuspulber - LM

Tootekood: 63210

Tõhusalt eemaldab kohvi-, tee- ja piimajääkidest põhjustatud plekid. Hoiab kohvimasina ja -kannud säravate ja hügieeniliselt puhastena, takistab mustuse tagasisadestumist pindadele. Valge, kergesti lahustuv, lõhna- ja värvaineteta graanulstruktuuriga pulber, mis ei tolma. Puhastab ja eemaldab mustuse tõhusalt. Kastis: 8 tk

Product 2962 image

Õlikvaliteedi testribad 3M LRSM 20tk/pk - LM

Tootekood: S101

Product 206 image

Brial Clean üld- ja klaasipuhastusaine 1L

Tootekood: 3016920

Brial Clean on tõhus üldpuhastusaine, mis puhastab pinnad neid tuhmiks muutmata. Toode on neutraalse pH-ga ja sobib igapäevaseks kasutamiseks nii põrandatele kui ka tasapindadele. Brial clean sobib ka lakitud, värvitud ja vahatatud pindadele, ideaalne ka klaaspindade puhastuseks. Brial clean ei sisalda värvi- ega lõhnaaineid. Brial Clean’ile on antud Euroopa keskkonnamärgis EL-i õis, mis tähendab, et toode vastab sertifikaadis nõutavatele rangetele ökoloogilistele ja toimivusega seotud nõuetele.

Product 207 image

Brial Clean üld- ja klaasipuhastusaine 5L

Tootekood: 3039320

Brial Clean on tõhus üldpuhastusaine, mis puhastab pinnad neid tuhmiks muutmata. Toode on neutraalse pH-ga ja sobib igapäevaseks kasutamiseks nii põrandatele kui ka tasapindadele. Brial clean sobib ka lakitud, värvitud ja vahatatud pindadele, ideaalne ka klaaspindade puhastuseks. Brial clean ei sisalda värvi- ega lõhnaaineid. Brial Clean’ile on antud Euroopa keskkonnamärgis EL-i õis, mis tähendab, et toode vastab sertifikaadis nõutavatele rangetele ökoloogilistele ja toimivusega seotud nõuetele.

Product 616 image

MAXX Brial2 üldpuhastusaine 1L - LM

Tootekood: 9084380

MAXX Brial2 on superniisutusvõimega neutraalne üldpuhastusaine mis sobib kõikide vett-taluvatele pindadele igapäevaseks puhastamiseks. Sisaldab ka alkoholi seega sobib ka klaaspindade puhastuseks. Sobib nii käsitsi- kui masinpesuks. Kastis: 12 tk

Product 2271 image

Tana TANET SR 15 üldpuhastusaine 1L

Tootekood: 712479

TANET SR 15 on keskkonnasõbralik võimas põrandatele ja pindade puhastusvahend. Head märgumisomadused tagavad lihtsa ja põhjaliku mustuse ja määrete eemaldamise poorsetelt kivipõrandatelt ja isegi hüdrofoobsetelt pindadelt nagu polüuretaan, puhastusjälgi ei jää. Sobib kõikidele veekindlatele põrandatele nagu kivi, kumm, linoleum, PVC, polüuretaan jne. Eriti sobilik akrüüliga poleeritud põrandatele ja kõikidele pestavatele pindadele nagu plast, klaas, keraamika, metall ja lakk. Kastis: 10 tk

Product 2272 image

Tana TANET SR 15 üldpuhastusaine 5L

Tootekood: 712480

TANET SR 15 on keskkonnasõbralik võimas põrandatele ja pindade puhastusvahend. Head märgumisomadused tagavad lihtsa ja põhjaliku mustuse ja määrete eemaldamise poorsetelt kivipõrandatelt ja isegi hüdrofoobsetelt pindadelt nagu polüuretaan, puhastusjälgi ei jää. Sobib kõikidele veekindlatele põrandatele nagu kivi, kumm, linoleum, PVC, polüuretaan jne. Eriti sobilik akrüüliga poleeritud põrandatele ja kõikidele pestavatele pindadele nagu plast, klaas, keraamika, metall ja lakk. Kastis: 2 tk

Product 2282 image

Tana TANEX AZ 70 tugev üldpuhastusaine 1L

Tootekood: 712873

TANEX AZ 70 on ammooniaagiga rikastatud aluseline üldpuhastusaine mis eemaldab kiiresti ja usaldusväärselt igasuguse mustuse. Selle suurepärased õli ja rasva emulgeerivad omadused võimaldavad saavutada head puhastusomadused. On väga heade puhastusomadustega ka madalal kontsentratsioonil, mistõttu on selle kasutamine soodne. Keskkonnasõbralik ja lahustivaba. Sobib ideaalselt ustele, klaasile ja plastpindadele, keraamilistele plaatidele, lakitud puidule, värvitud metallmööblile. Kastis: 10 tk

Product 2283 image

Tana TANEX AZ 70 tugev üldpuhastusaine 5L

Tootekood: 712871

TANEX AZ 70 on ammooniaagiga rikastatud aluseline üldpuhastusaine mis eemaldab kiiresti ja usaldusväärselt igasuguse mustuse. Selle suurepärased õli ja rasva emulgeerivad omadused võimaldavad saavutada head puhastusomadused. On väga heade puhastusomadustega ka madalal kontsentratsioonil, mistõttu on selle kasutamine soodne. Keskkonnasõbralik ja lahustivaba. Sobib ideaalselt ustele, klaasile ja plastpindadele, keraamilistele plaatidele, lakitud puidule, värvitud metallmööblile. Kastis: 2 tk

Product 2510 image

Tana TANET orange üldpuhastusaine 1L

Tootekood: 712477

TANET orange on hooldav põrandate ja pindade puhastusaine enneolematute keskkonnaomaduste ja meeldiva apelsinilõhnaga. Bioloogilisi tsükleid järgiv toode on ohutu puhastustöötajatele. Tööohutust parandav (nt kliiniliselt testitud nahaohutusega) TANET orange tagab täiusliku puhastamistulemuse isegi madalatel kontsentratsioonidel. Ülim tõhusus ja väga hea mustuse püüdmine muudavad puhastamise lihtsaks ja kiireks. Kastis: 10 tk

Product 2601 image

Tana TANET SR 15 F üldpuhastusaine lõhnatu 1L - LM

Tootekood: 712605

TANET SR15 F on enneolematult keskkonnasõbralik võimas põrandatele ja pindade puhastusvahend. Tagab isegi madalatel kontsentratsioonidel enneolematupuhtuse minimaalse vaeva ja kuluga. Head märgumisomadused tagavad lihtsa ja põhjaliku mustuse ja määrete eemaldamise poorseteltkivipõrandatelt ja isegi hüdrofoobsetelt pindadelt nagu polüuretaan, puhastusjälgi ei jää. Sobib kõikidele veekindlatele põrandatele nagu kivi, kumm, linoleum, PVC, polüuretaan jne. Eriti sobilik akrüüliga poleeritud põrandatele ja kõikidele pestavatele pindadele nagu plast, klaas, keraamika,metall ja lakk. Kastis: 10 tk

Product 2944 image

Tana TANET multiclean üldpuhastusaine 750ml

Tootekood: 715779

Aega ja raha säästev TANET multiclean on kasutusvalmis ja mitmekülgne puhastusaine, mis eemaldab igat tüüpi mustuse. Eemaldab sõrmejäljed, nikotiinijäägid, rasva- ja tindiplekid ning pastaka- ja viltpliaatsi jooned. Kiiresti kuivav koostis tagab, et pinnad läigivad ja neid saab kasutada võimalikult ruttu pärast puhastamist. Pindu säästev TANET multiclean hoiab ära puhastustriibud ja -jäägid ning hoiab pindade algset sära. Tekitab kauapüsiva meeldiva lõhna. Antistaatiline mõju toob kaasa ka vähem tolmu sidumist. Sobib suurepäraselt kõigi pestavate, siledate ja läikivate plastik-, lakk-, klaas-, keraamiliste ja metallpindade igapäevaseks hooldamiseks büroohoonetes, koolides ja hotellides. Toodet soovitatakse kasutada uste, laudade, kappide, aknaaluste pinkide, roostevaba terase ja määrdunud klaaspindade puhastamiseks. Kastis: 10 tk

Product 3161 image

Tana TANEX power tugev puhastusaine plastikule 750ml

Tootekood: 715930

TANEX Power on tugevatoimeline puhastusaine mitmesugustele pindadele ja kasutuskohtadele. See on ka suurepärane plekieemaldusvahend erinevat liiki kleepuva mustuse ning markeri-, tindi- ja templivärvi plekkide eemaldamiseks. Eemaldab edukalt ka viltpliiatsi, pastapliiatsi, kingakontsa, kleebiste ja liimi jälgi ning samuti rasvaseid, kosmeetikakavahendite ja nikotiini plekke. TANEX Power on materjalisõbralik, ei riku pindade välimust ning ei jäta pärast puhastamist triipe ega jooni. TANEX power võimaldab säästa raha ja aega tänu oma suurele efektiivsusele, kiirele ja lihtsale käsitsemisele ning mitmekülgsetele kasutusvaldkondadele.

Product 3507 image

MAXX Brial S üldpuhastusaine 5L

Tootekood: 9107870

MAXX Brial S on superniisutusvõimega neutraalne üld- ja klaasipuhastusaine mis sobib kõikide vett-taluvatele pindadele igapäevaseks puhastamiseks. Sisaldab ka alkoholi seega sobib ka kõrgläikelistele ja klaaspindadele puhastamiseks. Sobib nii käsitsi- kui masinpesuks. Tootele on omistatud EL-lill ökomärgis, Cradle to cradle hõbe ja pakend on valmistatud min. 30% taaskasutatud plastikust. Kastis: 2 tk

Product 675 image

Wash'n'walk loputusvaba põrandapuhastusaine 5L

Tootekood: 9038910

WASH 'N WALK on loputusvaba põrandapuhastusaine, mis vähendab köögi kivipõrandate libedust. WASH 'N WALK sisaldab traditsioonilisi puhastavaid aineosi ning lisaks bioloogilist mõju omavaid aineosi, mille tulemusel toode lagundab põrandapinnale kogunenud rasva ja mustust tehes põrandapinnad puhtaks ja ohutuks.

Product 2253 image

Tana TAWIP vioclean põrandapuhastusaine 5L

Tootekood: 712485

TAWIP vioclean on keskkonnasõbralik hooldav põrandapesuaine. Tagab ideaalse puhastustulemuse madala doseeringuga. Sisaldab looduslikku kookosrasvaseepi mis kaitseb põrandaid ja jätab antistaatilise toimega kaitsekile, vähendades libisemisohtu. Kastis: 2 tk

Product 2278 image

Tana TAWIP vioclean põrandapuhastusaine 1L

Tootekood: 712484

TAWIP vioclean on keskkonnasõbralik hooldav põrandapesuaine. Tagab ideaalse puhastustulemuse madala doseeringuga. Sisaldab looduslikku kookosrasvaseepi mis kaitseb põrandaid ja jätab antistaatilise toimega kaitsekile, vähendades libisemisohtu. Kastis: 10 tk

Product 2255 image

Tana TIMBER lamitan hooldav puhastusaine puitpõrandatele 5L

Tootekood: 713339

TIMBER lamitan on immutav puhastusaine kõigile veetundlikele laminaat- ja puitpõrandatele. Äärmiselt tõhus koostis jätab nähtamatu kaitsekihi, mis ei kahjusta põrandakatete loomulikku väljanägemist ega muuda neid libedaks. Regulaarsel kasutamisel tavapärase puhastamise käigus tekib nn kaitsekiht ja täiendavat poleerimist ei ole vaja. Niiskuse eest saab püsivalt kaitsta isegi laminaatpõrandate või töödeldud parkettpõrandate liitekohti, mis võivad niiskust imada ja paisuda. Sobib ideaalselt kõigi selliste kvaliteetsete kõvade põrandakatete kaitsvaks puhastamiseks, mis võivad niiskust imada ja paisuda, näiteks töötlemata puitkatted ning laminaat- ja korkpõrand. Kastis: 2 tk

Product 2273 image

Tana TIMBER lamitan hooldav puhastusaine puitpõrandatele 1L

Tootekood: 713338

TIMBER lamitan on immutav puhastusaine kõigile veetundlikele laminaat- ja puitpõrandatele. Äärmiselt tõhus koostis jätab nähtamatu kaitsekihi, mis ei kahjusta põrandakatete loomulikku väljanägemist ega muuda neid libedaks. Regulaarsel kasutamisel tavapärase puhastamise käigus tekib nn kaitsekiht ja täiendavat poleerimist ei ole vaja. Niiskuse eest saab püsivalt kaitsta isegi laminaatpõrandate või töödeldud parkettpõrandate liitekohti, mis võivad niiskust imada ja paisuda. Sobib ideaalselt kõigi selliste kvaliteetsete kõvade põrandakatete kaitsvaks puhastamiseks, mis võivad niiskust imada ja paisuda, näiteks töötlemata puitkatted ning laminaat- ja korkpõrand. Kastis: 10 tk

Product 2949 image

Neomax GMS põrandapesuaine 10L

Tootekood: 3024960

Neomax GMS on tugevalt aluseline puhastusaine igapäevaseks hoolduseks ja süvapuhastuseks. Sobib suurepäraselt suurte pindade süvapuhastuseks, nt. supermarketites. Puhastab efektiivselt ja eemaldab ka rasva ning kinnitunud mustuse hõlpsasti. Sobib ideealselt kasutamiseks ka kombineeritud põrandapesumasinates kuna on vähe vahutav.

Product 228 image

Bendurol Ultra vahaeemaldus ja süvapuhastusaine 5L

Tootekood: 3001260

Bendurol ultra on sobib plast- ja kivipõrandatelt vaha eemaldamiseks ja süvapuhastuseks. Bendurol ultra ei sobi linoleum-, kumm-, puu- ja parkettpõrandate puhastamiseks. Bendurol ultra eemaldab kergesti sisseimbunud mustuse ja tugevalt kinnisööbinud vaha. Bendurol ultra ei sisalda ammoniaaki.

Product 1692 image

MAXX Bendurol2 vahaeemaldusaine 5L - LM

Tootekood: 9093750

MAXX Bendurol2 on kiiretoimeline loputusvaba vahaeemaldusaine, mis eemaldab kergelt ja põhjalikult mitmekihilise vaha ning mustuse kõvadelt põrandapindadelt. Madalavahutavusega ja ammoniaagivaba. Vahaeemalduse järel ei jäta MAXX Bendurol2 pinda libedaks.

Product 2285 image

Tana TANEX vivaceram puhastusaine keram. plaatidele 5L

Tootekood: 713855

TANEX vivaceram on tõhus aluseline puhastusaine keraamilistele ja peenkivist plaatidele. Selle ülitõhus koostis tungib kiiresti läbi mikropeente pooride ning eemaldab sügavale tunginud ja tõrksa mustuse. Tänu suurepärastele emulgeerivatele omadustele eemaldab see sügavpuhastusaine ka tõrksa mustuse ja rasva. Sobib kõigile mikropoorse pinnaga kivimaterjalidele: igasugused kunstlikud kivimaterjalid, betoonplokid ja looduslikud kivid. Sobib eelkõige libisemiskindlate plaatide kiireks ja efektiivseks puhastamiseks tööstuslikes köökides ja tugevalt määrdunud pinnaga põrandatel, näiteks toidupoodides, rongijaamades jne. Kastis: 2 tk

Product 1704 image

ETTE TELLIMISEGA! MAXX Satin2 põrandavaha matt 5L

Tootekood: 9093730

Kõrgekvaliteediline matt kauakestev polümeervaha, mis sobib kõigi põrandakatete jaoks, välja arvatud parkett-, puit- ja tekstiilpõrandad.

Product 1712 image

ETTE TELLIMISEGA! Tuklar Super Metallic 5L põrandavaha läikiv

Tootekood: 3001380

TOODET ON VÕIMALIK TELLIDA KAHE KAUPA! Kõrgekvaliteediline metalliseeritud iseläigestuv polümeervaha, mis sobib kõigi põrandakatete jaoks, välja arvatud parkett-, puit- ja tekstiilpõrandad. Kõrge polümeeride sisaldusega, sobib ka läigestamiseks HS põrandahooldusmasinaga.

Product 503 image

MAXX Windus C2 klaasipuhastusaine 750ml

Tootekood: 9084640

MAXX Windus C2 on klaaspindade puhastusaine, mis sobib ka roostevaba terase ja kõrgläikeliste pindade puhastamiseks. Eemaldab kergesti plekid ja muudab pinnad kaunilt säravaks. Ei sisalda lõhna- ega värvaineid. MAXX Windus C2’le on antud Euroopa keskkonnamärgis EL-i õis, mis tähendab, et toode vastab sertifikaadis nõutavatele rangetele ökoloogilistele ja toimivusega seotud nõuetele. Kastis: 12 tk

Product 956 image

MAXX Windus C2 klaasipuhastusaine 5L

Tootekood: 9089490

MAXX Windus C2 on klaaspindade puhastusaine, mis sobib ka roostevaba terase ja kõrgläikeliste pindade puhastamiseks. Eemaldab kergesti plekid ja muudab pinnad kaunilt säravaks. Ei sisalda lõhna- ega värvaineid. MAXX Windus C2’le on antud Euroopa keskkonnamärgis EL-i õis, mis tähendab, et toode vastab sertifikaadis nõutavatele rangetele ökoloogilistele ja toimivusega seotud nõuetele. Toode on valmislahus.

Product 2280 image

Tana GLASS cleaner klaasipuhastusaine 5L

Tootekood: 712469

GLASS cleaner on enneolematult keskkonnasõbralik etanoolil põhinev klaasipuhastusaine. Nahale õrn neutraalse pH-ga GLASS cleaner eemaldab vaevata mustuse, rasva ja nikotiinijäljed kõikidelt klaas- ja peegelpindadelt. Tootega säästate aega ja töövaeva, kuna see kuivab kiirelt, ei jäta jälgi ja toob esile materjali esialgse sära. Sobib kõikidele klaas- ja peegelpindadele nii sees kui väljas, nt aknad, peeglid ja klaaskapid. Kastis: 2 tk

Product 3008 image

Tana GLASS cleaner klaasipuhastusaine 750ml

Tootekood: 712494

GLASS cleaner on enneolematult keskkonnasõbralik etanoolil põhinev klaasipuhastusaine. Nahale õrn neutraalse pH-ga GLASS cleaner eemaldab vaevata mustuse, rasva ja nikotiinijäljed kõikidelt klaas- ja peegelpindadelt. Tootega säästate aega ja töövaeva, kuna see kuivab kiirelt, ei jäta jälgi ja toob esile materjali esialgse sära. Sobib kõikidele klaas- ja peegelpindadele nii sees kui väljas, nt aknad, peeglid ja klaaskapid. Kastis: 10 tk

Product 222 image

Kristalin Classic aluseline san. ruumide puhastusaine 5L

Tootekood: 3034670

Kristalin Classic on aluseline puhastusaine hügieeniruumide igapäevaseks puhastamiseks. Sobib kasutamiseks WC-des, duširuumides, saunades ja ujulates. Eemaldab tõhusalt seebijäägid, rasvad ja mustuse. Regulaarselt kasutatuna takistab Kristalin Classic setete tekkimise ja seega vähendab happeliste ainete kasutusvajadust.

Product 223 image

Kristalin Classic aluseline san. ruumide puhastusaine 1L

Tootekood: 3034690

Kristalin Classic on aluseline puhastusaine hügieeniruumide igapäevaseks puhastamiseks. Sobib kasutamiseks WC-des, duširuumides, saunades ja ujulates. Eemaldab tõhusalt seebijäägid, rasvad ja mustuse. Regulaarselt kasutatuna takistab Kristalin Classic setete tekkimise ja seega vähendab happeliste ainete kasutusvajadust.

Product 224 image

Into Clean sanitaarruumide puhastusaine 1L

Tootekood: 3034500

Into Clean on keskonnamärgisega lõhnatu happeline hügieeniruumide puhastusaine. Into Clean sobib happeid taluvate pindade nagu kahhel-, keraamiliste-, teras ja plastpindade süvapuhastuseks. Into Clean’i ei tohi kasutada email-, marmor ja mosaiikpindadel. Eemaldab efektiivselt lubjasetted. Kastis: 12 tk

Product 226 image

Into Clean sanitaarruumide puhastusaine 5L

Tootekood: 3039340

Into Clean on keskonnamärgisega lõhnatu happeline hügieeniruumide puhastusaine. Into Clean sobib happeid taluvate pindade nagu kahhel-, keraamiliste-, teras ja plastpindade süvapuhastuseks. Into Clean’i ei tohi kasutada email-, marmor ja mosaiikpindadel. Eemaldab efektiivselt lubjasetted.

Product 227 image

Eco-clin urinal tablets pissuaari puhastustabletid 4kg/130tk

Tootekood: 3049040

Pissuaaritabletid mis on mõeldud kasutamiseks pissuaarides ja rennpissuaarides. Aeglaselt lahustuv, tõkestab uriinikivi moodustamist, jätab ruumi tugeva kauakestva ja meeldiva lõhna.

Product 233 image

Kristalin Bio bioloog. san. ruumide puhastusaine 5L

Tootekood: 3027900

Kristalin Bio'l on unikaalne, bioloogiliselt aktiivne koostis, mis sisaldab baktereid ja bioloogiliselt lagunevaid pindaktiivseid aineid. Sobib kasutamiseks hügieeniruumides kõikidel vett taluvatel pindadel ning ka kanalisatsioonitorudes. Eemaldab ebameeldivaid lõhnasid. Lõhustab ja eemaldab orgaanilist mustust pindadelt ja torudest, nagu rasv, õli, tärklis, valk, ja muud tahkeid orgaanilisi jäätmeid. Hoiab äravoolud, põrandatrapid ja torustikud puhastena. Ennetab ummistuste tekkimist.

Product 538 image

MAXX Into C2 sanitaarruumide puhastusaine 5L

Tootekood: 9084540

Maxx Into C2 on happeline hügieeniruumide puhastusaine igapäevaseks puhastamiseks. Eemaldab tõhusalt lubjasetted, kusekivi, seebijäägid, rasu ja muu mustuse. Kastis: 2 tk

Product 544 image

WC-istme puhastaja Tork S2, 475ml

Tootekood: 420302

Tork prill-laua puhastaja tagab mugavuse ja annab külastajatele täiendava kindlustunde. Prill-laud saab puhtamaks vaid ühe pihustusega, mis pihustatakse tualettpaberi tükile. Kastis: 8 tk

Product 617 image

MAXX Into C2 sanitaarruumide puhastusaine 1L

Tootekood: 9084520

Maxx Into C2 on happeline hügieeniruumide puhastusaine igapäevaseks puhastamiseks. Eemaldab tõhusalt lubjasetted, kusekivi, seebijäägid, rasu ja muu mustuse. Kastis: 12 tk

Product 619 image

MAXX Into Alk2 aluseline san. ruumide puhastusaine 5L

Tootekood: 9084760

MAXX Into Alk2 on aluseline puhastusaine hügieeniruumide igapäevaseks puhastamiseks. Sobib kasutamiseks WC-des, duširuumides, saunades ja ujulates. Eemaldab tõhusalt seebijäägid, rasvad ja mustuse. Regulaarselt kasutatuna takistab MAXX Into Alk2 setete tekkimise ja seega vähendab happeliste ainete kasutusvajadust. Jätab õrna värske lõhna.

Product 765 image

MAXX Into WC2 WC puhastusaine 750ml

Tootekood: 9084560

MAXX Into WC2 on happeline kasutusvalmis puhastusaine kõverdatud kaelaga pudelis mis on mõeldud WC-pottide ja pissuaaride puhastamiseks. Eemaldab lubjasette ja kusekivi. Toode on geeljas mis pikendab toote mõjuaega ja püsib hästi ka vertikaalsetel pindadel. Kastis: 12 tk

Product 2288 image

Tana SANET perfect san. ruumide puhastusaine 1L

Tootekood: 712482

SANET perfect on keskkonnasõbralik tugev hügieeniruumide puhastusaine ja katlakivieemaldi. Bioloogilisi tsükleid järgiv toode on ohutu inimestele ja puhastustöötajatele. Uus patendiootel pindaktiivsete ainete ja hapete kombinatsioon vähendab tootekulu ja suurendab tõhusust. Valemi eesmärgiks on parimate tulemuste saavutamine juba esimesel kasutamisel ning puhastusaja ja -kulude vähendamine.Sobib kasutamiseks kõikidel happekindlatel sanitaaralade pindadel. Kastis: 10 tk

Product 2289 image

Tana SANET perfect san. ruumide puhastusaine 5L

Tootekood: 712483

SANET perfect on keskkonnasõbralik tugev hügieeniruumide puhastusaine ja katlakivieemaldi. Bioloogilisi tsükleid järgiv toode on ohutu inimestele ja puhastustöötajatele. Uus patendiootel pindaktiivsete ainete ja hapete kombinatsioon vähendab tootekulu ja suurendab tõhusust. Valemi eesmärgiks on parimate tulemuste saavutamine juba esimesel kasutamisel ning puhastusaja ja -kulude vähendamine.Sobib kasutamiseks kõikidel happekindlatel sanitaaralade pindadel. Kastis: 2 tk

Product 2471 image

Tana WC mint WC-poti puhastusaine 750ml

Tootekood: 713789

WC mint on värske piparmündi lõhnaga happeline WC-poti puhastusaine, mis sisaldab looduslikku sidrunhapet. Tööohutust parandav WC mint tagab üliefektiivse puhastamise tänu oma viskoossele koostisele ning eemaldab tõhusalt pissuaaridest ja WC-pottidest igasuguse tavapärase mustuse. Kõvera kaelaga eripudel tagab kiire, täpse, lihtsa ja ohutu kasutamise. Kastis: 10 tk

Product 2485 image

Tana SANET alkastar aluseline san. ruumide puhastusaine 5L

Tootekood: 712472

SANET alkastar on aluseline hügieeniruumide puhastusaine, mis ei sisalda happeid ega kloori. Seega on toode ülimalt materjali- ja keskkonnasõbralik. Eemaldab efektiivselt keharasvad jms mustuse hügieeniruumidest. Sobib kõikidele veekindlatele (ja happetundlikele) pindadele, nt email, kroom, portselan, keraamilised plaadid, plast, värvitud pinnad ja marmor. Sobib ka plastidele (nt akrüülklaas, polüamiidid, Corian), vaheseintele, kraanikaussidele, dušiseintele, mööblile, katetele, armatuuridele, värvitud detailidele, ukse käepidemetele, käsipuudele ja rinnatistele. Kastis: 2 tk

Product 2691 image

Tana SANET spray san. ruumide puhastusaine 750ml

Tootekood: 715486

SANET spray kasutusvalmis happeline hügieeniruumide puhastusaine. Eemaldab igat tüüpi tavalise mustuse, naiteks katlakivi, kaltsiumseebi setete, rasva- ja kosmeetikajäägid. Lihtne kasutada ning see säästab aega ja raha, on materjalidele õrnatoimeline. Mitte kasutada hapetele tundlikel pindadel, nagu marmor. Kastis: 10 tk

Product 2815 image

Tana WC liquid WC-poti puhastusaine 750ml

Tootekood: 715810

WC liquid on puhastusaine WC-pottide puhtamiseks, mis sisaldab looduslikku sidrunhapet. On hea puhastusvõimega ja tänu oma viskoossele konsistentsile on tagatud maksimaalne puhastusvõime. Kõvera kaelaga pudel tagab kiire, täpse, lihtsa ja ohutu kasutamise. Värske lõhn tagab pesuruumi kauakestva värskuse. WC liquid sobib puhastamiseks kõikides WC-pottides, pissuaarides ja bideedes. Ei sobi happe-tundlikele pindadele nagu marmor, lubjakivi, emaileeritud pinnad , happe tundlikud plastikud ja muud happe-tundlikud materjalid. Kastis: 10 tk

Product 3324 image

Tana SANET power Quick&Easy san. ruumide puhastusaine 6x325ml+1kompl. pihusti

Tootekood: 716327

SANET power Quick&Easy on tugevatoimeline hügieeniruumide igapäevane puhastusaine ja katlakivieemaldi. Tänu erilise hapete kombinatsiooni tõttu on eriti tõhus katlakivi ja veeplekkide eemaldamiseks. Toote tihe vaht on erakordselt tõhus isegi vertikaalsetel pindadel ja jätab meeldiva lõhna. Kaasaskantavasse doseerimissüsteemi Quick & Easy kuuluv sanitaarseadmete tugevatoimeline puhastusaine on tõhus ja soodne ning seda on lihtne kasutada. Sobib kõigi happekindlate vannitoa- ja sanitaarpindade puhastamiseks (nt keraamilised plaadid, kroomitud tarvikud, portselan, kivikeraamika jne).

Product 329 image

Into Forte sanitaarruumide puhastusaine 1L

Tootekood: 3029680

Into Forte on tugevalt happeline hügieeniruumide puhastusaine. Sobib erinevate happekindlate pindade nagu kahhel-, portselan-, teras- ja plastik süvapuhastuseks. Ei sobi email-, marmor- ega mosaiikpindade puhastamiseks. Eemaldab kerge vaevaga ka kõige tõrksama mustuse, nt. lubjakivi, uriinikivi, rooste ja tsemendijäägid.

Product 2291 image

Tana SANET BR 75 san. ruumide ja basseinide puhastusaine 5L

Tootekood: 712922

SANET BR 75 on ujumisbasseinide ja hügieeniruumide puhastusaine. Lahustab lubja ja kaltsiumseebi, uriinijäägid, ladestunud katlakivi, rooste ja tsemendijäägid. Ei põhjusta kahjustusteta kroompindade korrosiooni. Viskoosne ning seetöttu püsib hästi ka vertikaalsetel pindadel. On mõeldud kasutamiseks ujumisbasseinides, tualettides (pissuaarides), duširuumides ja vannitubades. Kastis: 2 tk

Product 132 image

Sator klooriga desinfitseeriv puhastusaine 1L

Tootekood: 3051830

Sator on tõhus hügieeniruumide puhastusaine. Toode puhastab, desinfitseerib, valgendab ja eemaldab ebameeldiva lõhna. Sator sobib ka hallituse, rasva, mustuse ja seebijääkide eemaldamiseks näiteks kraanikaussidest, duššinurkadest, kahhelpindadelt, põrandatelt, wc-pottidest ja wc -harjadelt. Kastis: 12 tk

Product 59 image

Tork A1 õhuvärskendaja hoidik, valge

Tootekood: 562000

Torki valge automaatselt töötav, programmeeritav lõhnadosaator on mõeldud kasutamiseks koos Torki Image-tootesarjaga ning sobib väga hästi tumedamate kahhelseintega pesuruumidesse. Sellel on suurepärane funktsionaalsus kõigis detailides, see on väga praktiline ja lihtsalt hooldatav. Taastäidetav erinevate lõhnavalikutega, mis loovad meeldiva atmosfääri igas pesuruumis. Valmistatud kvaliteetsest plastist. Lihtne hooldada, kiire täitmine. Töötab patareidel 2 x C patareidega (ei kuulu komplekti). Ühest täitepudelist jätkub 30-90 päevaks. LCD-displeil on info õhuvärskendaja jäägi ja patarei kestvuse kohta. Mõõdud: 97 x 174 x 60 mm

Product 80 image

Tork A1 õhuvärskendaja hoidik, hall

Tootekood: 256055

Torki hall automaatselt töötav, programmeeritav lõhnadosaator on mõeldud kasutamiseks koos Torki Image-tootesarjaga ning sobib väga hästi tumedamate kahhelseintega pesuruumidesse. Sellel on suurepärane funktsionaalsus kõigis detailides, see on väga praktiline ja lihtsalt hooldatav. Taastäidetav erinevate lõhnavalikutega, mis loovad meeldiva atmosfääri igas pesuruumis. Valmistatud kvaliteetsest plastist. Lihtne hooldada, kiire täitmine. Töötab patareidel 2 x C patareidega (ei kuulu komplekti). Ühest täitepudelist jätkub 30-90 päevaks. LCD-displeil on info õhuvärskendaja jäägi ja patarei kestvuse kohta. Mõõdud: 97 x 174 x 60 mm

Product 535 image

Õhuvärskendaja Tork A1, tsitrus, 75ml

Tootekood: 236050

Kontrollige tõhusalt ja tulemuslikult lõhnu oma pesuruumis, kasutades Tork Tropical Fruit pihustiga õhuvärskendajat. Pihustusanumad sisaldavad kontsentreeritud aroomiõlisid ja lõhnu neutraliseerivaid patenditud aineid, mis kõrvaldavad ebameeldivad lõhnad ja tagavad samal ajal kauakestva õhuvärskuse. Kastis: 12 tk

Product 1062 image

Õhuvärskendaja-neutraliseerija Tork A1, 75ml

Tootekood: 236070

Kontrollige tõhusalt ja tulemuslikult lõhnu oma hügieeniruumis, kasutades Tork Odour Neutraliser pihustiga õhuvärskendajat. Pihustusanumad sisaldavad kontsentreeritud aroomiõlisid ja lõhnu neutraliseerivaid patenditud aineid, mis kõrvaldavad ebameeldivad lõhnad ja tagavad samal ajal kauakestva õhuvärskuse. Kastis: 12 tk

Product 1328 image

Õhuvärskendaja Tork A1, troopiline, 75ml

Tootekood: 236051

Kontrollige tõhusalt ja tulemuslikult lõhnu oma pesuruumis, kasutades Tork Tropical Fruit pihustiga õhuvärskendajat. Pihustusanumad sisaldavad kontsentreeritud aroomiõlisid ja lõhnu neutraliseerivaid patenditud aineid, mis kõrvaldavad ebameeldivad lõhnad ja tagavad samal ajal kauakestva õhuvärskuse. Kastis: 12 tk

Product 3115 image

V-Screen pissuaarirestid valge 4tk/pk

Tootekood: LVSCREEN55

Unikaalse disainiga pissuaari rest, mis mahub oma painduvuse tõttu kõikidesse pissuaaridesse. Efektiivne lõhnade neutraliseerija, takistab prügi sattumist pissuaari äravoolu. Lõhn: Ocean Spray. Komplekt 4 tk.

Product 3366 image

Tork A3 õhuvärskendaja hoidik, must

Tootekood: 256011

Elevation sarja kuuluva Tork pidevalt töötava õhuvärskendaja jaoturi puhul kasutatakse ainulaadset kõrgtehnoloogilist jaotustehnoloogiat järjepideva ja ühtlase lõhna tagamiseks. Tõendatult lihtne kasutada hõlpsaks taastäitmiseks. Loodud tagamaks tualettruumides pideva ja meeldiva kogemuse, mis aitab vältida kaebusi tualettruumi kohta. Puudub piserdamise ja hajumise efekt tänu ainulaadsele jaotustehnoloogiale* Süsteemi** on tõendatult lihtne kasutada ja madalama paigalduskoha tõttu ka taastäita võrreldes tavaliste aerosoolisüsteemidega, mille tõhususe tagamiseks tuleb need sageli paigutada kõrgele. Tänu paindlikule paigutusele puhastustöötajatele käeulatusse jäävale kõrgusele ei vaja eriseadmeid ega lisakulutusi hooldusele. Patareid ei ole kaasas (vajalik 2x AA)

Product 3367 image

Õhuvärskendaja Tork A3, Breeze (värske), 32ml

Tootekood: 257010

Tork värske lõhnaga pidevalt töötava õhuvärskendaja lõhn aitab hoida tualettruumi värskena intensiivsete lilleliste, ilang-ilangi ja puiduste nootidega ning lõhnade neutraliseerijaga, jättes ruumi pideva värske tunde. Sobitub Tork pidevalt töötava õhuvärskendaja jaoturiga, mis on puhastustöötajatele tõendatult lihtsad kasutada. Hoolikalt valitud lõhn sisaldab lõhnade neutraliseerijat, mis aitab ebameeldivaid lõhnu eemaldada, mitte neid varjata, tagades tualettruumis pideva värskuse. Gaasivaba süsteem, milles kasutatakse ainult lõhnaainet. Ei ole klassifitseeritud tuleohtlikuna ja ei ole rõhu all.

Product 3369 image

Tork A3 õhuvärskendaja hoidik, valge

Tootekood: 256010

Elevation sarja kuuluva Tork pidevalt töötava õhuvärskendaja jaoturi puhul kasutatakse ainulaadset kõrgtehnoloogilist jaotustehnoloogiat järjepideva ja ühtlase lõhna tagamiseks. Tõendatult lihtne kasutada hõlpsaks taastäitmiseks. Loodud tagamaks tualettruumides pideva ja meeldiva kogemuse, mis aitab vältida kaebusi tualettruumi kohta. Puudub piserdamise ja hajumise efekt tänu ainulaadsele jaotustehnoloogiale* Süsteemi** on tõendatult lihtne kasutada ja madalama paigalduskoha tõttu ka taastäita võrreldes tavaliste aerosoolisüsteemidega, mille tõhususe tagamiseks tuleb need sageli paigutada kõrgele. Tänu paindlikule paigutusele puhastustöötajatele käeulatusse jäävale kõrgusele ei vaja eriseadmeid ega lisakulutusi hooldusele. Patareid ei ole kaasas (vajalik 2x AA)

Product 3370 image

Õhuvärskendaja-neutraliseerija Tork A3, Odor Neutralizer, 32ml

Tootekood: 257012

Tork lõhnu neutraliseeriv pidevalt töötav õhuvärskendaja asutustele, kus vajatakse spetsiaalseid ebameeldivate lõhnade eemaldajaid. Suures kontsentratsioonis lõhnade neutraliseerija kerge sidrunheina lõhnaga aitab eemaldada ebameeldivaid lõhnu, tagades samas pideva õhuvärskuse. Sobitub Tork pidevalt töötava õhuvärskendaja jaoturitega, mis on puhastustöötajatele tõendatult lihtsad kasutada. Hoolikalt valitud lõhn sisaldab lõhnade neutraliseerijat, mis aitab ebameeldivaid lõhnu eemaldada, mitte neid varjata, tagades tualettruumis pideva värskuse. Gaasivaba süsteem, milles kasutatakse ainult lõhnaainet. Ei ole klassifitseeritud tuleohtlikuna ja ei ole rõhu all.

Product 3371 image

Õhuvärskendaja Tork A3, Blossom (lille), 32ml

Tootekood: 257011

Tork lillelõhnaga pidevalt töötav õhuvärskendaja tekitab tualettruumis meeldiva ja värske tunde, levitades ühtlast aroomi õrnade lillenootide ja lõhna neutraliseerijaga. Sobitub Tork pidevalt töötava õhuvärskendaja jaoturitega, mis on puhastustöötajatele tõendatult lihtsad kasutada. Hoolikalt valitud lõhn sisaldab lõhnade neutraliseerijat, mis aitab ebameeldivaid lõhnu eemaldada, mitte neid varjata, tagades tualettruumis pideva värskuse. Gaasivaba süsteem, milles kasutatakse ainult lõhnaainet. Ei ole klassifitseeritud tuleohtlikuna ja ei ole rõhu all.

Product 3380 image

Õhuvärskendaja Tango Ocean 300ml aerosool

Tootekood: MOSN189805

Tõhus igas ruumis, see võimaldab teil kiiresti õhku puhastada ja täita selle värskuse aroomidega.

Product 845 image

Carpet Spray-Ex vaibapuhastusaine 5L

Tootekood: 3020980

Puhastusaine mis on mõeldud kasutamiseks surveloputusmasinates (vaiba- ja tekstiilipesurites). Sobib kõikidele vee- ja värvikindlatele tekstiilkatetele. Eemaldab efektiivselt mustuse ja plekid, jättes tekstiilikiud pehmeks.

Product 1049 image

Carpet Freeze nätsueemaldaja 500ml

Tootekood: 3028120

Carpet Freeze on nätsueemaldi mis töötab külmutamise põhimõttel. Eemaldab tõhusalt närimiskummi tekstiilkatteid ja vaipu kahjustamata. Jätab pinna puhtaks ilma kleepuvate jääkideta. Ei sisalda lahusteid. Külmutab närimiskummi koheselt. Toode on kasutusvalmis. Kastis: 6 tk

Product 2406 image

Tana TANET karacho tensiidivaba üldpuhastusaine 1L

Tootekood: 712475

TANET karacho on ülimalt materjali- ja keskkonnasõbralik, kuna ei sisalda pindaktiivseid aineid, ensüüme ega pleegitajaid. Eemaldab juba madalatel kontsentratsioonidel raskusteta tugeva mustuse, rasva ja nõe. Sobib igat liiki veekindlate pindade ja põrandate nagu PVC, linoleumi, kummi, kivi, eriti aga mikropoorse kivi, nt keraamiliste plaatide või impregneeritud kivipõrandate manuaalseks ja mehaaniliseks puhastamiseks. Samuti sobib see vaipade, tekstiilide, polstermööbli ja mineraalkiudlagede puhastamiseks. Kastis: 10 tk

Product 2600 image

Tana TUBA spot plekieemaldusaine 750ml

Tootekood: 712757

Aega ja raha säästev plekieemaldi eemaldab kiiresti ja kerge vaevaga kõik lahustis ja vees lahustuvad plekid naturaalsest ja sünteetilisest tekstiilist vaipadelt, polstrilt ja kangastelt. TUBA spot mõjub paari minutiga ja see ei kooluta vaipa, mistõttu püsib vaiba esialgne kuju. Sobib kõikidele naturaalsetest ja sünteetilistest kiududest, näiteks villast, puuvillast, viskoosist, siidist, polüamiidist, akrüülist, polüestrist, polüpropüleenist vms valmistatud vaipadele ja tekstiilidele. Võib julgelt kasutada ka seemisel, rihmadel, nõelviltvaipadel. Kastis: 10 tk

Product 178 image

Chromol roostevaba terase hooldusaine 500ml

Tootekood: 9029390

Chromol on roostevaba terase kaitse- ja hooldusaine. Chromol sisaldab õli, mis moodustab metalli pinnale mustust hülgava kile, tehes pinna läikivaks ning vett ja mustust hülgavaks. Chromol muudab pinnad kergesti puhastatavateks ning ennetab sõrmejälgede ja veeplekkide kinnitumise.

Product 332 image

Pep Active plekieemaldusaine 500ml

Tootekood: 3021030

Eemaldab kiiresti ja tõhusalt vees lahustamatuid plekke ja mustust nt. pastaka-, graffiti ja permanent markeri jäljed, värvi-, tahma ja rasvaplekke. Sobib ka mustade kingajälgede eemaldamiseks vahatamata põrandapindadelt. Kastis: 6 tk

Product 2268 image

Tana BIOBACT clean bioloogiline puhastusaine 1L

Tootekood: 714707

BIOBACT clean on biotehnoloogiline pH-neutraalne puhastusaine, mis puhastab ja eemaldab halvad lõhnad ühe protsessiga. Ühendab tõhusalt kiirelt mõjuva keemia pikaajalise mikrobioloogilise toimega. Regulaarne kasutamine ei lase uuel orgaanilisel mustusel koguneda (nt tselluloos, rasv, proteiinid ja tärklis). 100% looduslikest mikroorganismidest koosnevat toodet on ohutu kasutada ja samuit on see ohutu keskkonnale (pole ohusümboleid). Sobib ideaalselt kõikide veekindlate põrandate ja pindade jaoks nagu plaadid, kumm, linoleum, PVC, vannitubade ja sanitaaralade keraamika ning võimlad või riietusruumid või muud alad, kus läheb vaja lõhnu eemaldavat puhastamist. Kastis: 10 tk

Product 2302 image

Tana BIOBACT scent bioloogiline lõhnaeemaldi 1L

Tootekood: 714708

BIOBACT scent on biotehnoloogiline lõhnaeemaldi pindadele. Selle asemel, et lihtsalt halba lõhna peita, lagundab tõhusalt orgaanilisi aineid nagu uriin ja toidujäägid, mis on halvalõhnalise keskkonna peamine põhjus. Jätab ruumi meeldiva lõhna. Kauakestva mikrobioloogilise toimega, võitleb olemasolevate ebameeldivate lõhnadega ja regulaarsel kasutamisel ei lase see neil uuesti tekkida. Sobib kasutada arvukates kohtades nt. hügieeniruumid, hooldekodud, restoranid, hotellid jne. Kastis: 10 tk

Product 2332 image

Tana INOXOL clean roostevaba terase puhastusaine 1L

Tootekood: 713130

Roostevaba terase puhastusaine mis lahustab tõhusalt lubja, kõvasti kinnitunud mustuse, rooste ning rasvase ja õlise mustuse. Sobib kõigile roostevabast terasest pindadele ning kroomist, niklist, messingist ja vasest toodetele. Sobib ka torudele ja armatuuridele. Kastis: 10 tk

Product 2333 image

Tana INOXOL protect roostevaba terase hooldusaine 450ml

Tootekood: 714055

Roostevaba terase hooldusaine mis taastab puhastatud roostevaba terase sära ja eemaldab kerge tuhmistava mustuse, nagu nt vee- ja sõrmejäljed, tolmu jne. INOXOL protect tagab optimaalse tulemuse, selle hüdrofoobne kiht tõrjub veepritsmed. Sobib kasutamiseks kõikidel harjatud roostevabast terasest pindadel köögis, samuti liftides, treppidel jne. Kastis: 6 tk

Product 2346 image

Spray Cleaner plekieemaldusaine 500ml - LM

Tootekood: 9036640

Eemaldab kiiresti ja tõhusalt vees lahustamatuid plekke ja mustust nt. pastaka-, graffiti ja permanent markeri jäljed, värvi-, tahma ja rasvaplekke. Sobib ka mustade kingajälgede eemaldamiseks vahatamata põrandapindadelt.

Product 2396 image

Activa SuperSorb absorbeeriv pulber 350g

Tootekood: 39028

Imav maisijahu baasil valmistatud pulber muudab vedelikke geeliks, mida on lihtne pinnalt ära pühkida (nt. veri, uriin, okse jne). Jätab meeldiva ja värske sidruni lõhna.

Product 2511 image

Tana INOXOL complete roostevaba terase hooldusaine 750ml

Tootekood: 713792

Parafiiniõlil põhinev koostis tagab ühekordsel pealekandmisel suurepärase hoolduse, poleerides ja kaitstes kõiki metallpindu nii, et tulemus on kohe näha. INOXOL complete puhastab kiirelt roostevabast terasest tooted veeplekkidest, sõrmejälgedest, tolmust, värvimuutustest, triipudest ja plekkidest, säilitades pinna kvaliteedi ning tagades ühtlase ja särava välimuse. Spetsiaalsed hoolduskomponendid kaitsevad kauakestvalt metallpindu veeplekkide ja tolmu eest ning lükkavad edasi tavapärast uuesti määrdumist, metalli oksüdatsiooni ja värvimuutust. Tulemuseks on puhtad pinnad pikaks ajaks. Aitab säilitada algse välimuse ja pikendab töödeldud pindade kasutusiga. Kastis: 10 tk

Product 2613 image

Kay Specialty Cleaner & Polish hooldav puh. aine mööblile 1L

Tootekood: 1000649-1

KAY Specialty Cleaner & Polish on spetsiaalse koostisega, mis tagab mitmesuguste interjööri- ja seadmepindade esmaklassilise puhastuse ja poleerimise. Regulaarse kasutamise korral näevad metall-, puit-, laminaat-, kõvaplast- ja muud pinnad välja nagu uued. Eemaldab kiirelt mustuse, sõrmejäljed ja plekid. Annab roostevabast terasest, puidust, laminaadist ja kõvaplastist pindadele läike, ilma et jätaks neile pulberjat või rasvast kihti. Kaitseb kriimustuste ja määrdumise eest.

Product 2938 image

Helios Brilliant roostevaba- ja värvilisete metallide puhastusaine 500ml

Tootekood: 9012640

Metallpindade ja keraamiliste pliitide puhastusaine: Helios Brillant sobib roostevabast terasest, kroomist, niklist, messingist ja vasest pindade puhastuseks ja hoolduseks. Samuti sobib keraamiliste pliitide ja katelde puhastamiseks. Helios Brillant eemaldab ka kriimustusjäljed portselanilt ja klaaskeraamikalt.

Product 2687 image

Kleebis "Alcodes GF desinf. aine pindadele" 65x95mm

Tootekood: KL2343890

Product 95 image

MIDA FOAM 165 UD, suitsuahjude vahupesuaine 25 kg kanister

Tootekood: SA0094200

MIDA FOAM 165 UD on tõhus aluseline vahupesuaine ahjude ja suitsukambrite puhastamiseks. Toode toimib ka kareda vee puhul tõhusalt. Eemaldab ka efektiivselt suitsuahju, ahju ja fritüüri pindadelt kõrbenud mustust.

Product 2512 image

Tana NOWA SLR 600 happeline vahupesuaine 15L

Tootekood: 712855

NOWA SLR 600 on vahupesuaine katlakivi, lubjaseebi, kivistunud mustuse, rooste ja muude mineraalsete jäätmete eemaldamiseks. NOWA SLR 600 ei jäta tervetele kroomitud kraanidele ja tarvikutele korrosioonikahjustusi ning säilitab pindade algse seisukorra.

Product 661 image

MIDA Actisafe Odorstop bioloog. kanalisatsiooni puhastusaine 10kg

Tootekood: SA0043720

ACTISAFE ODORSTOP on kasutusvalmis bioloogiline puhastusaine mis sisaldab erinevaid baktereid. Kokkupuutel määrdunud pindadega muutuvad bakterid aktiivseks ja selle tulemusel tekivad ensüümid mis hakkavad lagundama orgaanilist mustust. Läbi selle protsessi aitab see samuti efektiivselt eemaldada erinevaid ebameeldivaid lõhnasid. Ideaalne kasutamiseks kanalisatsioonitorudes ja trappides.

Product 898 image

KW Kanalisatsioonipuh. graanulid 500 g

Tootekood: 1634305

Kanalisatsioonipuhastusaine graanulites on ette nähtud ainult üldise kanalisatsioonivõrguga ühendatud torustike avamiseks ja lõhnade eemaldamiseks. Sobib kõikidesse kanalisatsiooni äravooluavadesse, kuid mitte WC-pottidesse ega pesumasinatesse.

Product 2706 image

Robert kanalisatsiooni puhastusaine 5L

Tootekood: OR008308

Tõhus vahend kanalisatsioonitorude ummistuste kõrvaldamiseks. Kallake ligikaudu 250 ml vedelikku ummistunud kraanikausi või vanni äravoolutorusse ja jätke sõltuvalt ummistusest paariks tunniks või kauemaks (ööks) seisma. Seejärel laske läbi torude ohtralt kuuma vett. Vajadusel korrake protseduuri.

Product 3267 image

Torusiil kanalisatsiooni puhastusaine 1L

Tootekood: K512

Tõhus vahend kanalisatsioonitorude ummistuste kõrvaldamiseks. Kallake ligikaudu 250 ml vedelikku ummistunud kraanikausi või vanni äravoolutorusse ja jätke sõltuvalt ummistusest paariks tunniks või kauemaks (ööks) seisma. Seejärel laske läbi torude ohtralt kuuma vett. Vajadusel korrake protseduuri. Kastis: 6 tk

Product 733 image

Pevastar kätepuhastusaine 3kg valge

Tootekood: 407106

Kontsentreeritud topelttoimega kätepuhastusaine tugeva määrdumise, näiteks õli, rasva, tolmu jms eemaldamiseks. Ei sisalda silikoone ega lahusteid. Sisaldab abrasiivainena jahvatatud maisitõlvikutest saadud terakesi. Kastis: 6 tk

Product 114 image

Vedelseep S1 Tork Premium Mildly Scented, 1L, valge

Tootekood: 420501

Tork Mild seep sobib suurepäraselt regulaarseks kätepesuks näiteks kontorite, hotellide, restoranide ja avalike kohtade pesuruumides. See on mahe, kreemjas, dermatoloogiliselt testitud seep, mis moodustab rikkaliku ja kreemja vahu ning mida iseloomustab kasutussäästlikkus. Kastis: 6 tk

Product 115 image

Vedelseep S2 Tork Premium Mildly Scented Mini, 475ml, kollane

Tootekood: 420502

Laske oma külastajatel kasutada värske lõhnaga universaalset seepi, mis sobib täiuslikult normaalsele ja kuivale nahale. Tork Mild Mini vedelseep sisaldab niisutavaid ja värskendavaid koostisosi, mis on kätepesu korral naha vastu tõendatult pehmeloomulised ja õrnatoimelised. Sobib Tork Mini vedelseebi jaoturitele, mida on tõendatult lihtne kasutada ja mis tagavad hea kätehügieeni kõikidele kasutajatele. Kastis: 8 tk

Product 200 image

Epicare 2 vedelseep 5L lõhnatu

Tootekood: 9003050

Õrnatoimeline vedelseep käte ja keha pesuks, mis sobib eriti toidu käsitlemise valdkonda. Epicare 2 ei sisalda lõhna- ega värviaineid. Neutraalse pH-ga tootena sobib see õrnale nahale sagedaseks pesuks kaitstes nahka kuivamise ja pragunemise eest.

Product 202 image

Epicare 2 vedelseep 500ml lõhnatu

Tootekood: 9025470

Õrnatoimeline vedelseep käte ja keha pesuks, mis sobib eriti toidu käsitlemise valdkonda. Epicare 2 ei sisalda lõhna- ega värviaineid. Neutraalse pH-ga tootena sobib see õrnale nahale sagedaseks pesuks kaitstes nahka kuivamise ja pragunemise eest. Kastis: 12 tk

Product 1885 image

Ecosource Generic vedelseep 375ml

Tootekood: 601800

Õrn vedelseep mis sobib kasutamiseks stiilsetes Ecosource hoidikutes. Dermatoloogiliselt testitud ja sobib kasutamiseks ka tundlikul nahal. Kuna pakend on õhu- ja bakterikindel, siis koostisesse ei ole lisatud säilitusaineid. Pakend jätab väga väikese jäätmekoguse (ainult 11g) ja nõuab hotellitöötajatelt minimaalset jäätmekäitlust. Tootele on omistatud kaks keskkonnamärgist: Euroopa Liidu Lill ja Põhjamaade Luik. Kastis: 12 tk

Product 2652 image

Vedelseep S2 Tork Sensitive Mini, 475ml, valge

Tootekood: 420702

Pakkuge lisahooldust tundlikule nahale Tork Extra Mild vedelseebiga. Õrnatoimeliste koostisainete ning lõhna- ja värvainevaba koostisega seep on väga leebe nahale. Tunnistatud allergikutele sobivaks Euroopa Allergiauuringute Keskuse (ECARF) poolt. Sobib Tork Mini vedelseebi jaoturitele, mida on tõendatult lihtne kasutada ja mis tagavad hea kätehügieeni kõikidele kasutajatele.

Product 2789 image

Vedelseep S1 Tork Antimicrobial, 1L, läbipaistev

Tootekood: 420710

Lõhnatu antibakteriaalne vedelseep. Kastis: 6 tk

Product 3048 image

Vedelseep õrn, aprikoos, 5L

Tootekood: 1047

Õrn kosmeetiline vedelseep Aprikoos käte ja keha pesemiseks. Usaldusväärne, rõõmsameelne aroom teeb pesemise mõnusaks. Sisaldab klassikalist niisutajat glütseriini ja nahka kaitsvaid komponente, mis säilitavad naha loomuliku niiskuse ja pH. Nahk jääb pehme ja kergelt lõhnastatud. Kasutamiseks valatavates dosaatorites ja pumppudelites.

Product 119 image

Vahuseep S4 Tork Premium Sensitive, 1L, lõhnatu

Tootekood: 520701

Sobib tundlikule nahale. Vahuseep Tork Extra Mild on pehme ja kreemine ning pakub eriti rikkalikku vahtu õrnaks kätepesuks. Õrnatoimeliste koostisainete ning lõhna- ja värvainevaba koostisega seep vähendab nahaärrituse ohtu. Tunnistatud allergikutele sobivaks Euroopa Allergiauuringute Keskuse (ECARF) poolt. Sobib kasutamiseks Tork vahuseebi jaoturites, mis on lihtsad kasutada ja tagavad hea kätehügieeni kõigile. Kastis: 6 tk

Product 487 image

Vahuseep S4 Tork Premium Mild, 1L

Tootekood: 520501

Hoolitsus kõigile nahatüüpidele. Värske lõhnaga vahuseep Tork Mild sisaldab niisutavaid ja värskendavaid koostisosi ning kreemjat ja pehmet vahtu õrnaks kätepesuks. Sobib kasutamiseks Tork vahuseebi jaoturites, mis on lihtsad kasutada ja tagavad hea kätehügieeni kõigile. Kastis: 6 tk

Product 1926 image

Vahuseep S4 Tork Antimicrobial antibakt. vahuseep, 1L

Tootekood: 520800

Peske põhjalikult käsi, kasutades standardile EN 1499 vastavat Tork mikroobivastast vahuseepi. Selle madala alkoholisisaldusega koostis on väga tõhus bakterite, viiruste ja pärmseente vastu. Seep ühendab tavalise kätepesu ja desinfitseerimise üheks pesemisprotseduuriks. See on lõhna- ja värvainevaba, mis vähendab allergilisi reaktsioone. Sobib kasutamiseks Tork vahuseebi jaoturites, mida on tõendatult lihtne kasutada ja mis tagavad hea kätehügieeni kõigile. Kastis: 6 tk

Product 1872 image

Desinfitseerimisaine kätele geel 500ml pumppudel

Tootekood: DV110

Alkoholi baasil käte antiseptikum kasutamiseks kõrgendatud hügieeninõuete tingimustes. Toode on laia bakteritsiidse ja fungitsiidse toimega, hävitab Gram-positiivseid ja Gram-negatiivseid baktereid (sealhulgas tuberkuloosi tekitaja), viirusi (koroonaviirus, HBV, HIV, Rota, Adeno, HCV, MRSA, Herpes simplex). Nahakaitsekomponendid rahustavad nahka ja aitavad kiiresti taastuda naha normaalsel mikroflooral, niiskustasakaalul ning kaitsefunktsioonidel.

Product 1904 image

Desinfitseerimisaine kätele geel 5L

Tootekood: DV550

Alkoholi baasil käte antiseptikum kasutamiseks kõrgendatud hügieeninõuete tingimustes. Toode on laia bakteritsiidse ja fungitsiidse toimega, hävitab Gram-positiivseid ja Gram-negatiivseid baktereid (sealhulgas tuberkuloosi tekitaja), viirusi (koroonaviirus, HBV, HIV, Rota, Adeno, HCV, MRSA, Herpes simplex). Nahakaitsekomponendid rahustavad nahka ja aitavad kiiresti taastuda naha normaalsel mikroflooral, niiskustasakaalul ning kaitsefunktsioonidel.

Product 2026 image

Stend käte des. vahendi dosaatorile / pumppudelile, roostevaba

Tootekood: ST1400RV

Mõõdud: 35x35x1400 cm. Värvus: Roostevaba. Materjal: Roostevaba metall. Sobib kasutamiseks nii sensoriga dosaatorile kui ka pumppudelile - ei ole komplektis! aluseks.

Product 2133 image

Stend käte des. vahendi dosaatorile / värvitud metall

Tootekood: ST1400SE

Mõõdud: 35x35x1400 cm. Värvus: Roostevaba. Materjal: Roostevaba metall. Sobib kasutamiseks nii sensoriga dosaatorile kui ka pumppudelile aluseks.

Product 2529 image

Desinfitseerimisaine kätele geel Tork Alcohol Gel S4 1L

Tootekood: 424105

Vältige nakkusi, kasutades väga tõhusat nahale jäetavat Torki alkoholipõhist desinfitseerivat kätegeeli, mis sisaldab 80% mahuprotsenti denatureeritud alkoholi. Puhastab ja desinfitseerib käed kiiresti. Spetsiaalselt välja töötatud koostis sagedaseks kasutuseks, mis on nahale tõendatult ohutu ja ei jäta kleepuvaid jääke. Sobib täiuslikult tervishoiuasutustes kasutamiseks, täidab ka kirurgilise kätepesu tsoonile esitatavad nõuded. Sobib kasutamiseks Tork vedel- ja pihustatava seebi jaoturites, mida on tõendatult lihtne kasutada ja mis tagavad hea kätehügieeni kõikidele kasutajatele.

Product 2538 image

Stend pedaaliga käte des. vahendile 5L, valge metall

Tootekood: TTS00004321

Mõõdud: 37,5 x 27,5 x103 cm. Värvus: valge. Materjal: värvitud metall, roostevaba metall. Sobib kasutamiseks kõikide 5L käte desinfitseerimisvahenditega. Lukustatav võtmega!

Product 2567 image

Desinfitseerimisaine kätele geel Tork Alcohol Gel S1 1L

Tootekood: 420105

Vältige nakkusi, kasutades väga tõhusat nahale jäetavat Torki alkoholipõhist desinfitseerivat kätegeeli, mis sisaldab 80% mahuprotsenti denatureeritud alkoholi. Puhastab ja desinfitseerib käed kiiresti. Spetsiaalselt välja töötatud koostis sagedaseks kasutuseks, mis on nahale tõendatult ohutu ja ei jäta kleepuvaid jääke. Sobib täiuslikult tervishoiuasutustes kasutamiseks, täidab ka kirurgilise kätepesu tsoonile esitatavad nõuded. Sobib kasutamiseks Tork vedel- ja pihustatava seebi jaoturites, mida on tõendatult lihtne kasutada ja mis tagavad hea kätehügieeni kõikidele kasutajatele. Kastis: 6 tk

Product 3364 image

Skinman Soft Protect FF desinfitseerimisaine kätele 500ml

Tootekood: 3115480

Product 183 image

Epicare 7 hooldav kätekreem 500ml

Tootekood: 9025570

Epicare 7 on mõledud naha hooldamiseks peale sagedast pesemist ja desinfitseerimist. Kuna toode ei sisalda lõhna- ja värvaineid sobib kasutamiseks meditsiiniasutustes ja toiduainetetööstuses.

Product 1779 image

Kreem kätele ja kehale S2 Tork, 475ml, lõhnatu

Tootekood: 420202

Tork lõhnastamata käte- ja ihupiim sobib ideaalselt normaalsele ja kuivale nahale. See aitab kaitsta nahka liigse kuivuse eest, andes sellele päevast päeva hoolitsetud ja tajutava pehmuse. See on lõhnaaineteta vedelkreem, mis sisaldab toitvaid koostisosi naha loomuliku niiskustaseme säilitamiseks. Sobib Tork Mini vedelseebi jaoturitele, mida on tõendatult lihtne kasutada ja mis tagavad hea kätehügieeni kõikidele kasutajatele. Kastis: 8 tk

Product 640 image

Vedelseep šampoon S1 Tork Premium Shower Cream, 1L, sinine

Tootekood: 420601

Tork juuste ja keha vedelseep Hair & Body pakub hotellidele, koolidele ja spordikeskustele mugavat ja tõhusat pesemisvahendit ühes kompaktses pakendis, mis sisaldab nii dušigeeli kui ka šampooni. Selle lahja koostis ja mõlemale sugupoolele sobiv värske lõhn jätab nahale ja juustele pehme tunde. Sobib kasutamiseks Torki vedelseebi dosaatorites, mida on lihtne kasutada ja mis tagavad hea kätehügieeni kõigile. Kastis: 6 tk

Product 1884 image

Ecosource Generic Hair & Body šampoon 375ml

Tootekood: 601801

Õrn dušigeel-šampoon mis sobib kasutamiseks stiilsetes Ecosource hoidikutes. Dermatoloogiliselt testitud ja sobib kasutamiseks ka tundlikul nahal. Kuna pakend on õhu- ja bakterikindel, siis koostisesse ei ole lisatud säilitusaineid. Pakend jätab väga väikese jäätmekoguse (ainult 11g) ja nõuab hotellitöötajatelt minimaalset jäätmekäitlust. Tootele on omistatud kaks keskkonnamärgist: Euroopa Liidu Lill ja Põhjamaade Luik. Kastis: 12 tk

Product 3352 image

Vedelseep dusigeel S2 Tork Premium Shower Cream Mini, 475ml, kollane

Tootekood: 420662

Kastis: 8 tk

Product 57 image

Tork S1 vedelseebi hoidik, 1L, valge

Tootekood: 560000

Tork seepi ja antiseptikut väljastavad nahahooldustoodete jaoturid sobivad kasutamiseks kõikides pesuruumides – isegi suure koormusega ja nõudlikus keskkonnas. Käsihoovaga varustatud jaotur sobib kohta, kus kätehügieen on kriitilise tähtsusega. Süsteemi on lihtne kiiresti täita, sellel on Rootsi Reumaliidu lihtsalt kasutatavuse sertifikaat.

Product 58 image

Tork S2 vedelseebi hoidik, 475ml, valge

Tootekood: 561000

Elevation sarja vedelseebi jaotur Tork Mini sobib kõige erinevama suurusega pesuruumidesse ja seda võib kasutada koos laia valiku Torki kinnistes pudelites nahahooldustoodetega. See on lihtsalt kasutatav ja tagab suurepärase hügieeni. Elevation sarja jaoturite otstarbekas ja kaasaegne disain jätab külastajatele kauakestva mulje.

Product 85 image

Tork S4 vahuseebi hoidik, 1L, valge

Tootekood: 561500

Elevation-disainiga Torki vahuseebi dosaator sobib kõigisse pesuruumidesse ja seda võib kasutada koos laias valikus Torki kinnistes pudelites nahahooldustoodetega. See on lihtsalt kasutatav ja tagab hea kätehügieeni kõigile kasutajatele. Elevation-tootesarja jaoturite otstarbekas ja kaasaegne disain jätab külastajatele kauakestva mulje.

Product 236 image

Maximum 2 dosaator 500ml

Tootekood: 10000005

Kasutamiseks Epicare seeria vedelseepidega, kätekreemiga ja Spirigel kätedesinfitseerimisainega.

Product 626 image

Tork S4 vahuseebi hoidik sensoriga, 1L, metall

Tootekood: 460009

Nüüdisaegne siledate pindade ja puhaste joontega disain, mis sobib sujuvalt teie tualettruumi. Jätke suurepärane mulje, mis võimendab kuvandit teie asutuse kvaliteedist. Stiilne roostevabast terasest sõrmejälgedevastase kattega pind näeb kena välja ja püsib puhtana.

Product 657 image

Tork S1 vedelseebi hoidik, 1L, must

Tootekood: 560008

Torki vedel- ja pihustatava seebi dosaator sobib kõrge kasutatavusega pesuruumidesse, kus tõhusus on tähtis, ja seda võib kasutada koos laias valikus Torki kinnistes pudelites nahahooldustoodetega. Elevation-tootesarja jaoturitel on laitmatu, otstarbekas ja kaasaegne disain, mis jätab külastajatele kauakestva mulje.

Product 686 image

Tork S4 vahuseebi hoidik, 1L, metall

Tootekood: 460010

Nüüdisaegne siledate pindade ja puhaste joontega disain, mis sobib sujuvalt teie tualettruumi. Jätke suurepärane mulje, mis võimendab kuvandit teie asutuse kvaliteedist. Stiilne roostevabast terasest sõrmejälgedevastase kattega pind näeb kena välja ja püsib puhtana.

Product 701 image

Tork S4 vahuseebi hoidik, 1L, must

Tootekood: 561508

Elevation-disainiga Torki vahuseebi dosaator sobib kõigisse pesuruumidesse ja seda võib kasutada koos laias valikus Torki kinnistes pudelites nahahooldustoodetega. See on lihtsalt kasutatav ja tagab hea kätehügieeni kõigile kasutajatele. Elevation-tootesarja jaoturite otstarbekas ja kaasaegne disain jätab külastajatele kauakestva mulje.

Product 748 image

Tork S2 vedelseebi hoidik, 475ml, must

Tootekood: 561008

Elevation sarja vedelseebi jaotur Tork Mini sobib kõige erinevama suurusega pesuruumidesse ja seda võib kasutada koos laia valiku Torki kinnistes pudelites nahahooldustoodetega. See on lihtsalt kasutatav ja tagab suurepärase hügieeni. Elevation sarja jaoturite otstarbekas ja kaasaegne disain jätab külastajatele kauakestva mulje.

Product 1263 image

Pudeli hoidik 500ml seinale metallist - LM

Tootekood: 10039988

Seinale kinnituv pudelihoidik, metallist

Product 1886 image

Ecosource Generic hoidik 375ml vedelseebile, hall-hõbedane

Tootekood: 651800

GENTLE SOAP sildiga modernse ja esteetilise disainiga Ecosource hoidik vedelseebile. Valmistatud tugevast ABS plastikust. Kerge puhastada, mugav ja hügieeniline täitepakend. Patenteeritud tehnoloogia. Mõõdud: 22 x 12 x 60 cm

Product 1887 image

Ecosource Generic hoidik 375ml Hair & Body šampoonile, hall-hõbedane

Tootekood: 651801

HAIR&BODY GEL sildiga modernse ja esteetilise disainiga Ecosource hoidik šampoon-dušigeelile - HÕBEDANE. Valmistatud tugevast ABS plastikust. Kerge puhastada, mugav ja hügieeniline täitepakend. Patenteeritud tehnoloogia. Mõõdud: 22 x 12 x 60 cm

Product 1987 image

Seinakinnitus pumppudelile

Tootekood: SK500

RST-T Roostevaba vast. joonisele (nurk_66x42x60_ava 30)

Product 2206 image

Dosaator puutevaba sensoriga valge plastik 1L

Tootekood: MWDTTS1

Valmistatud tugevast ABS plastikust, maht 1L, mõõdud 12x12x25 cm, töötab 6 x AA patareidega (pole komplektis)

Product 2585 image

Tork tilkumisalus, metall, valge

Tootekood: 511052

Mõõdud: 12x13x7 cm

Product 2846 image

Tork S1 vedelseebi hoidik varrega, 1L, valge

Tootekood: 560101

Product 3003 image

Tork S1 vedelseebi hoidik varrega, 1L, must

Tootekood: 560109

Elevation-disainiga Tork vedelseebi jaotur käsihoovaga sobib kohta, kus kätehügieen on kriitilise tähtsusega, sest see võimaldab seepi ja desinfektanti väljastada puutevabalt. Jaoturit saab kasutada väga paljude Tork kinnistes pudelites nahahooldustoodetega. Elevation sarja jaoturitel on funktsionaalne ja kaasaegne kujundus, mis pakub sertifikaadiga tõendatud vaevatut hooldust ja vaistlikult mõistetavat taastäitmist, säästes nõnda aega. Jaotur on lihtsa kasutuse sertifikaadiga, edendades head kätehügieeni isegi nõrkade kätega inimeste jaoks. Sobib ideaalselt keskkondadesse, kus hügieen on eriti oluline Hügieeniline: Ühekorrapumbaga õhukindlalt suletud pakend vähendab taastäitmisel ristsaastumise ohtu Kolmanda isiku sertifikaadiga tõendatud lihtsat kasutamist võimaldav kujundus – edendab kõikide kasutajate, isegi laste ja eakate inimeste head kätehügieeni Sertifitseeritult vaevatu puhastamine ja efektiivne taastäitmine säästab aega Pudel on ringlussevõetav ja vajub pärast tühjakssaamist kokku, vähendades jäätmeid

Product 2163 image

Kilekäised 20my, 100tk/pk

Tootekood: 28269

Polüetüleenist veekindlatel kilekäistel on mõlemas otsas elastsed kummid. Vastupidavad kilekäised on 40cm pikad. Sobivad kasutamiseks toiduainetööstuses.

Product 2860 image

Ühekordsed vinüülkindad Abena Classic, M valge 100tk

Tootekood: 44250

Puudrivabad.

Product 2870 image

Ühekordsed vinüülkindad Abena Classic, L valge 100tk

Tootekood: 44260

Puudrivabad.

Product 2939 image

Ühekordsed vinüülkindad Abena Classic, XL valge 100tk

Tootekood: 44300

Puudrivabad.

Product 3234 image

Ühekordsed nitriilkindad KINGFA, L must 100tk

Tootekood: 5120023

Puudrivabad. Paksus peopesas 0,07 mm, sõrmeotstes 0,12 mm.

Product 3275 image

Ühekordsed nitriilkindad KINGFA, S must 100tk

Tootekood: 5120021

Puudrivabad. Paksus peopesas 0,07 mm, sõrmeotstes 0,12 mm.

Product 3358 image

Ühekordsed nitriilkindad KINGFA-WELLGIO, M sinine 100tk

Tootekood: 5120052

Puudrivabad. Paksus peopesas 0,06 mm, sõrmeotstes 0,09 mm.

Product 3359 image

Ühekordsed nitriilkindad KINGFA-WELLGIO, L sinine 100tk

Tootekood: 5120053

Puudrivabad. Paksus peopesas 0,06 mm, sõrmeotstes 0,09 mm.

Product 3361 image

Ühekordsed nitriilkindad KINGFA-WELLGIO, S sinine 100tk

Tootekood: 5120051

Puudrivabad. Paksus peopesas 0,06 mm, sõrmeotstes 0,09 mm.

Product 3434 image

Ühekordsed nitriilkindad KINGFA, XL sinine 100tk

Tootekood: 5120059

Puudrivabad. Paksus peopesas 0,06 mm, sõrmeotstes 0,09 mm.

Product 1248 image

Majapidamiskindad Showa PVC 7/S valge

Tootekood: SH70007

SHOWA B0700 õhukesed, “teise naha” tunde tekitavad kindad on anatoomilise kujuga , 30 cm pikad, paksus 0,30 mm. Elastsed, puudrita ja puutetundlikud PVC kindad, mis on peopesa ja sõrmede otstest karestatud tagamaks hea haare kuivades ja niisketes oludes. Vastupidavad teatud vedelate kemikaalidega kokkupuutel. Kindad sobivad kasutamiseks keemialaborites, meditsiinis ja kergematel koristustöödel.

Product 1249 image

Majapidamiskindad Showa PVC 9/L valge

Tootekood: SH70009

SHOWA B0700 õhukesed, “teise naha” tunde tekitavad kindad on anatoomilise kujuga , 30 cm pikad, paksus 0,30 mm. Elastsed, puudrita ja puutetundlikud PVC kindad, mis on peopesa ja sõrmede otstest karestatud tagamaks hea haare kuivades ja niisketes oludes. Vastupidavad teatud vedelate kemikaalidega kokkupuutel. Kindad sobivad kasutamiseks keemialaborites, meditsiinis ja kergematel koristustöödel.

Product 1250 image

Majapidamiskindad Showa PVC 8/M valge

Tootekood: SH70008

SHOWA B0700 õhukesed, “teise naha” tunde tekitavad kindad on anatoomilise kujuga , 30 cm pikad, paksus 0,30 mm. Elastsed, puudrita ja puutetundlikud PVC kindad, mis on peopesa ja sõrmede otstest karestatud tagamaks hea haare kuivades ja niisketes oludes. Vastupidavad teatud vedelate kemikaalidega kokkupuutel. Kindad sobivad kasutamiseks keemialaborites, meditsiinis ja kergematel koristustöödel.

Product 1298 image

Majapidamiskindad Bettina M kollane

Tootekood: 25958

Naturaalsest lateksist majapidamiskinnastel on puuvillapurust vooder. Sobivad ka toiduainete käitlemiseks. Peopesa ja näpuotsad reljeefsed. Majapidamiskindad annavad hea kaitse puhastusvahendite, leeliste ja niiskuse vastu. Väga vastupidavad ja korduvkasutatavad. Puuvillapurust vooder lisab kandmismugavust. Suur lateksi sisaldus annab hea elastsuse.

Product 1299 image

Majapidamiskindad Bettina L kollane

Tootekood: 25928

Naturaalsest lateksist majapidamiskinnastel on puuvillapurust vooder. Sobivad ka toiduainete käitlemiseks. Peopesa ja näpuotsad reljeefsed. Majapidamiskindad annavad hea kaitse puhastusvahendite, leeliste ja niiskuse vastu. Väga vastupidavad ja korduvkasutatavad. Puuvillapurust vooder lisab kandmismugavust. Suur lateksi sisaldus annab hea elastsuse.

Product 1394 image

Majapidamiskindad Bettina S kollane

Tootekood: 25968

Naturaalsest lateksist majapidamiskinnastel on puuvillapurust vooder. Sobivad ka toiduainete käitlemiseks. Peopesa ja näpuotsad reljeefsed. Majapidamiskindad annavad hea kaitse puhastusvahendite, leeliste ja niiskuse vastu. Väga vastupidavad ja korduvkasutatavad. Puuvillapurust vooder lisab kandmismugavust. Suur lateksi sisaldus annab hea elastsuse.

Product 3070 image

Burnguard Multi 50cm kuumak. kindad, sinine

Tootekood: 330206

Käte ja käsivarte kaitseks mõeldud kindad mis on mõeldud kasutamiseks aurulaudade ümber, kuumade seadmete, fritüürid, valamute, nõudemasinate juures töötamiseks või puhastusainete kasutamisel.

Product 3399 image

Majapidamiskindad Professional nitr. paks M sinine

Tootekood: 266501

Väga hea kulumiskindlusega nitriilkummist majapidamiskindad, mis tagavad väga head kaitset kemikaalidega töötamisel. Kinnastell on reljeefne peopesa ja sõrmeotsad. Hea painduvusega, elastsusega ja puutetundlikusega töökindad. Töökinnastel suurepärane haare kuivades ja niisketes oludes isegi madalatel temperatuuridel. Sobivad ka toiduainete käitlemiseks. Puuvill puru vooder. Pikkus 34 cm, paksus 0,4mm.

Product 3336 image

Puuvillased kindad mikrotäppidega, 9/L, valge, 12paari/pk

Tootekood: 4169

Õhukesed ja hingavad 100% puuvillased kindad on varustatud väikeste vinüülist punktidega, mis tagavad parema haarde ja libisemiskindluse. Väga hea puutetundlikkusega kindad sobivad erinevateks pakke- või paigaldustöödeks.

Product 3397 image

Puuvillased aluskindad 8/M, valge, 12paari/pk

Tootekood: CW927-08

Ühekordsete kinnaste all kandmiseks või kergemateks paigaldustöödeks mõeldud õhukesed ja hingavad töökindad on suurepärase puutetundlikkusega. Valmistatud väga kvaliteetsest puuvillast. Kindad on pestavad 60 kraadi juures.

Product 2214 image

Vinüülpõll Superstark 115x90cm 300my sinine 2tk/pk

Tootekood: 2307

Vinüülist põll paksusega 300 my. Põll on veekindel ja kergesti puhastatav. Põll on väga vastupidav rebenemisele ja kaitseb enamuse hapete ja kemikaalide eest. Sobilik kasutamiseks puhastustöödes, koristamises ning toiduainetööstuses ( nt nõudepesu), kuid puudub sertifikaat (pole mõeldud kasutamiseks kokkupuutel toitudega). Põll on paeltega kinnitatav ning paelad on tugevdatud (rebenemiskindlad).

Product 2756 image

Näomask KINGFA 3-kih. medits. Type IIR, must, 50tk/pk

Tootekood: 2013788

3-kihiline polüpropüleenist näomask mõõtudega 17,5 x 9 cm on mugavalt kinnitatav elastsete kummiaasadega, ebemevaba ja nahasõbralik. Maski ülemise serva sisse on paigutatud hästi vormitav ninaklips tagamaks maski õige asetuse. Vastab EN 14683 Type IIR nõuetele (meditsiiniline). Kastis: 50 pk Tüüp IIR tähendab, et mask on pritsmekindel, mis tähendab, et see ei lase pritsmeid läbi kanga. Bakteriaalse filtreerimise efektiivsus (BFE) 98% Turvatase Tüüp IIR CE märgistusega Pritsmekindel Kummist aasad kõrvade taga Ühekordne

Product 2757 image

Kaitsemask/respiraator FFP2 KINGFA klapita 10tk/pk

Tootekood: 67104165

Mugav ninatraadi ja kummiaasadega hästi istuv ilma klapita kaitsemask Kingfa FFP2. Vastab standardile EN 149+A1. Filtreerimise efektiivsus on vähemalt 94%. Võimalik kinnitada ka kukla taha klanmbriga (kaasas). - Materjal: polüpropüleen - Sertifikaadid: EN ISO 13485: 2016, Iso 9001: 2015 - CE-märgisega Mõõdud: - Suurus: 23 x 12 cm

Product 2800 image

Näomask 3-kihiline SOL-M, medits. Type IIR, sinine, 50tk/pk

Tootekood: 2013699

3-kihiline polüpropüleenist näomask mõõtudega 17,5 x 9 cm on mugavalt kinnitatav elastsete kummiaasadega, ebemevaba ja nahasõbralik. Maski ülemise serva sisse on paigutatud hästi vormitav ninaklips tagamaks maski õige asetuse. Vastab EN 14683 Type IIR nõuetele (meditsiiniline). Bakteriaalse filtreerimise efektiivsus (BFE) 98% CE märgistusega Kastis: 40 pk

Product 1204 image

Kaitseprillid Kleenguard V20 kollane klaas - LM

Tootekood: 10104710

Kerge ja tugeva konstruktsiooniga stiilsed kaitseprillid. Polükarbonaadist udukindlad klaasid neelavad 99,9% UVA ja UVB kiirgusest. Väga hästi painduvad prillisangad. Kollane teeb pildi optiliselt selgemaks- toob välja detailid.

Product 2584 image

Kaitseprillid Boston sangadega läbipaistev klaas

Tootekood: BBBS

Polükarbonaadist kaitseprillid. Külgedel õhutusavad. 99,9% UV-kaitse. Laius 157mm. Kaal 65g.

Product 3282 image

Ühekordne müts elastikuga, polüprop. valge 100tk/pk

Tootekood: 213100

Universaalsuuruses (diameeter 50 cm) mittekootud polüpropüleenist ühekordne müts (nn siidiuss). Sobilik ka toiduainetööstusele.

Product 2193 image

Ühekordsete kinnaste karbi hoidik 1-le karbile, r/v teras

Tootekood: 1007-1

Mõõdud : 25 x 9,5 x 13,5 cm

Product 2194 image

Ühekordsete kinnaste karbi hoidik 3-le karbile, r/v teras

Tootekood: 1007-3

Mõõdud: 25 x 9,5 x 39,5 cm

Product 559 image

Silex Color pesupulber 25kg - LM

Tootekood: 1014810

Silex Color on kõrgelt kontsentreeritud pesupulber valgete tekstiilide ja eriti määrdunud riiete (nt tööriiete) pesuks. Ei sisalda fosfaate ega optilist valgendajat.

Product 890 image

KW P1 Universaalne pesupulber 25kg

Tootekood: 1644025

Mitmeotstarbeline pesupulber värvilise ja valge pesu pesemiseks. Ei lase värvidel tuhmuda. Ei sisalda lõhnaaineid, vähese vahutavusega, lahustub kiirelt.

Product 892 image

KW P3 Valgendav pesupulber 25kg

Tootekood: 1644425

P3 Valkopesujauhe on pesupulber valge pesu pesemiseks. Sobib valge ja eriti määrdunud pesu pesemiseks. Vähese vahutavusega, lõhnastamata pulber mis lahustub kiirelt

Product 3404 image

KW Color Natura tekstiilide pesupulber 8kg

Tootekood: 183698

KW Color Natura on tõhus ja loodussõbralik kontsentreeritud pesupulber värvilise pesu pesemiseks. Toode peseb puhtaks ja hoiab värvid kirkad iga pesukorra ajal. Sobib mikrokiust koristuslappide ja moppide pesemiseks. KW Color Natura on koostöös Soome Allergia- ja astmaliiduga arendatud tõhus keskkonnasõbralik, lõhnastamata pulber värvilise pesu pesemiseks käsitsi- ja masinpesus kõigis temperatuurides (30 °C – 95 °C).

Product 3448 image

KW Color Natura tekstiilide pesupulber 5kg

Tootekood: 183695

KW Color Natura on tõhus ja loodussõbralik kontsentreeritud pesupulber värvilise pesu pesemiseks. Toode peseb puhtaks ja hoiab värvid kirkad iga pesukorra ajal. Sobib mikrokiust koristuslappide ja moppide pesemiseks. KW Color Natura on koostöös Soome Allergia- ja astmaliiduga arendatud tõhus keskkonnasõbralik, lõhnastamata pulber värvilise pesu pesemiseks käsitsi- ja masinpesus kõigis temperatuurides (30 °C – 95 °C).

Product 447 image

Taxat Liquid tekstiilide pesuaine 5L

Tootekood: 1091290

Taxat Liquid on fosfaadivaba tekstiilide pesuaine, mis sobib kõikidele tekstiilidele nii masin- kui ka käsitsipesuks.. Eraldi loputusainet ei ole vaja kasutada.

Product 586 image

OxyGuard Emulsion tekstiilide pesuemulsioon 25kg

Tootekood: 1200850

OxyGuard emulsion on kõrgelt kontsentreeritud pesuaine tekstiilide pesemiseks madalatel temperatuuridel. Ei sisalda fosfaate. Eriti tõhus õli, rasva ja värvilise mustuse korral. Sobib igat tüüpi tekstiilide pesuks.

Product 593 image

Hygenil Alca tekstiilide pesutõhusti 24kg

Tootekood: 1507290

Hygenil alca on kontsentreeritud vedel aluseline pesutõhusti mis sobib kõikidele tekstiilitüüpidele. Sisaldab kompleksimoodustajaid. Võib teatud mahus kasutada ka tekstiilidel, mis üldiselt ei talu leeliselisi aineid.

Product 959 image

Ecobrite Mopp koristustekstiilide pesuaine 5L

Tootekood: 9050990

Ecobrite Mopp on vedel tekstiilide pesuaine, mis sobib mh. moppide ja mikrokiudlappide pesuks. Toode sobib eriti hästi kaasaegsetele sünteetilistele materjalidele, mis vajavad õrna pesu. Ecobrite Mopp’i võib kasutada valge ja kirju pesu pesemisel.

Product 3250 image

KW Color tekstiilide pesugeel 5L

Tootekood: 164665

KW Color nestemäinen on efektiivne ja keskkonnasõbralik vedel pesuaine värviliste ja õrnade tekstiilide pesemiseks. Toode peseb puhtaks ja hoiab värvid kirkad iga pesukorra ajal. Sobib mikrokiust koristuslappide ja moppide pesemiseks.

Product 3295 image

MultiCare Emulsion tekstiilide pesuemulsioon 25kg

Tootekood: 1202930

Product 581 image

Softenit blue tekstiilide loputusaine 20kg

Tootekood: 1146210

SOFTENIT BLUE 20kg on konsentreeritud, kõrgetasemeline loputusaine, mis teeb pesu pehmeks ning ning värskelõhnaliseks. Eemaldab staatilist elektrit ja kergendab triikimist. On mõeldud kasutamiseks doseerimissüsteemi abil.

Product 604 image

Ecobrite Softener Fresh tekstiilide loputusaine 5L

Tootekood: 9050870

Ecobrite Softener Fresh on tekstiilide loputusaine. Eriti meeldiva lõhnaga loputusaine mis pehmendab tekstiili, kergendab triikimist ja eemaldab staatilist elektrit. Sobib kõikidele pesu taluvatele tekstiilidele. Doseeritakse automaatse doseerimissüsteemi abil.

Product 588 image

OxyGuard Bright Beta E tekstiilide valgendusaine 22kg

Tootekood: 1200900

OxyGuard Bright Beta E on tekstiilide valgendusaine mis on mõeldud kasutamiseks madalatel temperatuuridel. Valgendav efekt alates 40° C. Hoiab tekstiile ja muudab need säravalt valgeteks.

Product 1548 image

OxyGuard Bright Alpha E tekstiilide valgendustõhusti 20kg

Tootekood: 1201940

OxyGuard Bright Alpha on tekstiilide valgendusaine mis on mõeldud kasutamiseks madalatel temperatuuridel. Valgendav efekt alates 40° C. Hoiab tekstiile ja muudab need säravalt valgeteks.

Product 3294 image

OxyBrite Perfekt tekstiilide valgendusaine 22kg

Tootekood: 1013350

Product 3285 image

Tana SOLUS multi plekieemaldusaine (rasva ja valgu põhised plekid) 750ml

Tootekood: 713068

Rikkalikult pindakriivseid aineid sisaldava koostise ja ensüüm-toimeainete süsteemiga SOLUS multi eemaldab kergesti rasva-, valgu- ja toiduplekke. SOLUS multi ei sisalda mingeid pleegitusaineid ega optilisi valgendeid, mistõttu see sobib igat liiki tekstiili jaoks, sh värvilise pesu pesemiseks ja õrnpesuks.

Product 3379 image

Tana SOLUS oxydet plekieemaldusaine (värvilised plekid) 750ml

Tootekood: 715970

Product 123 image

Lehtpaberrätik Xpress Multifold Zfold Univ H2, 23,4x21,3cm, 2-kih, 190l/pk, 20pk/kt

Tootekood: 471103

Rahuldage põhilised kätekuivatamise vajadused, kasutades Tork Xpress® Soft Multifold Universal ökonoomseid käterätikuid. Need käterätikud sobivad kasutamiseks käterätijaoturis Tork Xpress® Multifold, keskmise külastajate arvuga pesuruumides. Jaotur mahub väikesesse ruumi ning on külastajatele hügieeniline ja mugav. Ainulaadne Torki polüpakend: Rätikuid saab pakendist väljastada ja vajalikus kohas kasutada. Lehthaaval väljastamine tarbimise vähendamiseks ja hügieenilisuse suurendamiseks

Product 679 image

Lehtpaberrätik Tork Xpress Multifold XSoft Premium H2, 21,2x34cm, 2kih, 100l/pk, 21pk/kt

Tootekood: 100297

Pakkuge oma külalistele ülimat kätekuivatamise kogemust ja mugavust Tork Xpress® Soft Multifold suurte ja eriti pehmete mitme voldiga käterättidega, mis on õrnad kätele ja jätavad väga kvaliteetse mulje. Need rätid sobivad kasutamiseks käterättide jaoturis Tork Xpress® Multifold, keskmise külastajate arvuga pesuruumides. Jaotur mahub väikesesse ruumi ning on külastajatele hügieeniline ja mugav.

Product 912 image

Lehtpaberrätik Tork Xpress Multifold Zfold Univ H2, 23,4x21,3cm, 2-kih, 190l/pk, 20pk/kt

Tootekood: 471146

Rahuldage põhilised kätekuivatamise vajadused, kasutades Tork Xpress® Soft Multifold Universal ökonoomseid käterätte. Need rätid sobivad kasutamiseks käterättide jaoturis Tork Xpress® Multifold, keskmise külastajate arvuga pesuruumides. Jaotur mahub väikesesse ruumi ning on külastajatele hügieeniline ja mugav.

Product 1403 image

Lehtpaberrätik Tork PeakServe Univ H5, 20,1x22,5cm, 1-kih, 410l/pk, 12pk/kt

Tootekood: 100585

Tork PeakServe®: viimane uuendus suure külastatavusega pesuruumide jaoks, kus töötajad peavad puhastamisele kõige rohkem aega kulutama ja tagama sujuva inimvoo. Tork PeakServe® Continuous™ jadaväljastusega käterätikutega ühilduv võimas süsteem mahutab 2100 käterätikut, mis väljastatakse kiiresti ja ilma voogu katkestamata. Kokkusurutud täitepakke saab kiiresti jaoturisse sisestada, neid võib jaoturisse lisada millal iganes ning neid on lihtne ladustada ja transportida, et töötajad saaksid keskenduda puhastamisele, mitte jaoturi taastäitmisele.

Product 1520 image

Lehtpaberrätik Tork Singlefold Adv H3, 23x24,8cm, 2-kih, 250l/pk, 15pk/kt

Tootekood: 290143

Kui kulud ja tulemuslikkus on võrdselt tähtsad, rahuldage kätekuivatamise vajadused selleks sobiva kvaliteediga käterätikute Tork Singlefold Advanced abil. Need rätikud sobivad kasutamiseks Tork Singlefold käterättide dosaatoris nõudlikus keskkonnas. See aitab oma usaldusväärse ükshaaval väljastusviisi tõttu tarbimist kontrolli all hoida ja häid hügieenitingimusi edendada.

Product 2132 image

Lehtpaberrätik Tork C-fold Univ H3, 27,5x 24cm, 2-kih, 120l/pk, 20pk/kt

Tootekood: 471111

Rahuldage põhilised kätekuivatamise vajadused, kasutades universaalseid käterätikuid Tork Universal C-fold. Need rätikud sobivad kasutamiseks käterätikute jaoturis Tork C-fold, mis kasutab traditsioonilist virnastatud rätikute väljastusmeetodit.

Product 2559 image

Lehtpaberrätik VD Z-fold, 20,5x23cm, 2-kih, 200l/pk, 20pk/kt, valge

Tootekood: LPCB2200S-17

Product 2943 image

ETTE TELLIMISEGA! Lehtpaberrätik WP Z-fold, 20,6x24cm, 2-kih, 150l/pk, 25pk/kt, valge

Tootekood: LPCB2150S

Product 3230 image

Lehtpaberrätik VD V-fold, 23x21cm, 2-kih, 200l/pk, 20pk/kt, valge

Tootekood: LPCB2200V-17

Product 3514 image

Lehtpaberrätik Tork Xpress Comp. Multifold Premium H2, 21,2x32cm, 170l/pk, 12pk/kt

Tootekood: 100888

Säästke jaoturite taastäitmisel aega, sest tänu 50% ulatuses kokkusurutud käterätikutele mahub jaoturisse kaks korda rohkem. Külastajad naudivad nende pehmete ja imavate käterätikutega tippklassi kogemust. Ükshaaval väljastus aitab tagada parema hügieeni ja vähendada jäätmeid, sest külastajad puudutavad ainult seda käterätikut, mida nad võtavad. Meie kompaktsed jaoturid mahuvad kitsastesse kohadesse ja tagavad maksimaalse mugavuse. Pakkuge nende pehmete, paksude ja suurte käterätikutega kõrgetasemeliste asutuste külastajatele täiendavat mugavust Vähendage oma pesuruumides paberrätikute kasutamist ja tagage ükshaaval väljastusega parem hügieen Vähendage jäätmeid ja suurendage kulutõhusust – need käterätikud kuivavad kiiresti ja on hea imavusega, mistõttu külalised ei kasuta neid nii palju Maksimeerige oma ruumikasutust – kasutage neid kokkusurutud paberkäterätikuid kompaktse Tork Xpress® jaoturiga vähese kuni keskmise külastatavusega pesuruumides

Product 3515 image

Lehtpaberrätik Tork Xpress Comp. Soft Multifold Premium H2, 21,2x24cm, 2-kih, 225l/p, 12p/kt

Tootekood: 100889

Säästke jaoturite taastäitmisel aega, sest tänu 50% ulatuses kokkusurutud käterätikutele mahub jaoturisse kaks korda rohkem. Külastajad naudivad nende pehmete ja imavate käterätikutega tippklassi kogemust. Ükshaaval väljastus aitab tagada parema hügieeni ja vähendada jäätmeid, sest külastajad puudutavad ainult seda käterätikut, mida nad võtavad. Meie kompaktsed jaoturid mahuvad kitsastesse kohadesse ja tagavad maksimaalse mugavuse. Pakkuge nende pehmete, paksude ja suurte käterätikutega kõrgetasemeliste asutuste külastajatele täiendavat mugavust Vähendage oma pesuruumides paberrätikute kasutamist ja tagage ükshaaval väljastusega parem hügieen Vähendage jäätmeid ja suurendage kulutõhusust – need käterätikud kuivavad kiiresti ja on hea imavusega, mistõttu külalised ei kasuta neid nii palju Maksimeerige oma ruumikasutust – kasutage neid kokkusurutud paberkäterätikuid kompaktse Tork Xpress® jaoturiga vähese kuni keskmise külastatavusega pesuruumides

Product 109 image

Rullpaberrätik Tork Basic M2, 300mx20,5cm, 1-kih, 6rl/kt, kollane

Tootekood: 120150

1-kihiline paber Tork Basic sobib ideaalselt põhilisteks pühkimistoiminguteks, käte pühkimiseks ja siis, kui kulutõhusus on oluline. Seda paberit saab kasutada kesktõmbega jaoturis Tork® Centrefeed, mis on kompaktne ja mitmekülgne lahendus professionaalses töökeskkonnas, kus on vaja pühkida nii käsi kui ka pindu.

Product 111 image

Rullpaberrätik Tork Adv M2, 275mx21,5cm, 1-kih, 6rl/kt, valge

Tootekood: 151131

1-kihiline mitmeotstarbeline Tork pühkepaber sobib ideaalselt kergeteks puhastustoiminguteks ja käsitsi pühkimiseks. Seda paberit saab kasutada kesktõmbega jaoturis Tork® Centrefeed, mis on kompaktne ja mitmekülgne lahendus professionaalses töökeskkonnas, kus on vaja pühkida nii käsi kui ka pindu.

Product 112 image

Rullpaberrätik Tork Matic Soft Adv H1, 150mx21cm, 2-kih, 6rl/kt, valge

Tootekood: 290067

Hellitage oma külalisi Advanced Tork Matic® pehmete paberrättide rulliga. See meeldivas reljeeftrükis halli lehe kujutisega kaunistatud paber sobib hästi käte kuivatamiseks. Need rullid sobivad kasutamiseks kätekuivatuspaberi rulli jaoturis Tork Matic®, mis on välja töötatud, pidades silmas lihtsat hooldatavust enim kasutatavates pesuruumides. See säästab aega ja aitab piirata tarbimist lehthaaval doseerimise kaudu.

Product 124 image

Rullpaberrätik Tork Matic Extra Long Univ H1, 280mx21cm, 1-kih, 6rl/kt, valge

Tootekood: 290059

Tork Matic® eriti pikk kätekuivatuspaberirull tagab süsteemi suure võimsuse, sobides seetõttu ideaalselt kasutamiseks kõrge külastatavusega pesuruumides, näiteks koolides ja lennujaamades. Need rullid sobivad kasutamiseks kätekuivatuspaberi rulli jaoturis Tork Matic®, mis on välja töötatud, pidades silmas lihtsat hooldatavust enim kasutatavates pesuruumides.

Product 414 image

Rullpaberrätik Tork Wiping Adv M1, 120mx21,5cm, 1-kih, 11rl/kt, valge

Tootekood: 100130

1-kihiline mitmeotstarbeline Tork pühkepaber sobib ideaalselt kergeteks puhastustoiminguteks ja käsitsi pühkimiseks. Seda paberit saab kasutada Tork® Mini Centrefeed kesktõmbega jaoturis, mis on kompaktne ja mitmekülgne lahendus professionaalses töökeskkonnas, kus on vaja pühkida nii käsi kui ka pindu.

Product 418 image

Rullpaberrätik Tork Adv M2, 160mx24,5cm, 2-kih, 6rl/kt, valge

Tootekood: 101250

2-kihiline mitmeotstarbeline pühkimispaber Tork Wiping Paper Plus sobib ideaalselt vedelike koristamiseks ja käte pühkimiseks. Seda paberit saab kasutada kesktõmbega jaoturis Tork® Centrefeed, mis on kompaktne ja mitmekülgne lahendus professionaalses töökeskkonnas, kus on vaja pühkida nii käsi kui ka pindu.

Product 449 image

Tööstuslik rullpaber Tork Plus Adv W1/W2, 255mx23,5cm, 2-kih, 2rl/kt, sinine

Tootekood: 130052

Tork Wiping Paper Plus 2-kihiline mitmeotstarbeline pühkepaber sobib ideaalselt vedelike koristamiseks ja käte kuivatamiseks. Seda paberit saab kasutada põrandale või seinale paigaldatavates Tork jaoturites, mis on välja töötatud ohutust, tõhusust ja usaldusväärsust silmas pidades, või kesktõmbega jaoturites Tork Maxi Centerfeed, mis on mõeldud sujuvamaks ühe käega tõmbamiseks.

Product 454 image

Tööstuslik rullpaber Tork Basic Univ W1, 2-kih, 340mx36,9cm, 2rl/kt, sinine

Tootekood: 128408

2-kihiline paber põhilisteks pühkimistoiminguteks.

Product 458 image

Tööstuslik rullpaber Tork W1/W2, 460mx24,5cm, 1-kih, 2rl/kt, valge

Tootekood: 131135

1-kihiline mitmeotstarbeline Tork pühkepaber sobib ideaalselt kergeteks puhastustoiminguteks ja käsitsi pühkimiseks. Seda paberit saab kasutada põrandale või seinale paigaldatavates Tork jaoturites, mis on välja töötatud ohutust, tõhusust ja usaldusväärsust silmas pidades, või kesktõmbega jaoturites Tork Maxi Centerfeed, mis on mõeldud sujuvamaks ühe käega doseerimiseks.

Product 461 image

Tööstuslik rullpaber Tork Plus Adv W1/W2, 255mx23,5cm, 2-kih, 2rl/kt, valge

Tootekood: 130041

Mitmeotstarbeline paber, mis sobib ideaalselt vedelike koristamiseks ja käte pühkimiseks. Tänu QuickDry kvaliteedile on see tugevam, toimib kiiremini ning on imavam kui tavaline paber.

Product 499 image

Tööstuslik rullpaber Tork Basic W1, 1190mx33cm, 1-kih, 1rl/kt, kollane

Tootekood: 127107

1-kihiline paber Tork Basic sobib ideaalselt põhilisteks pühkimistoiminguteks, käte pühkimiseks ja siis, kui kulutõhusus on oluline. Seda paberit saab kasutada põrandale või seinale paigaldatavates Tork jaoturites, mis on välja töötatud ohutust, tõhusust ja usaldusväärsust silmas pidades; kasutatavat paberit saab hõlpsalt lisada ja lihtsalt rebida ning vajaduse korral ka ühe käega tõmmata.

Product 533 image

Tööstuslik rullpaber Tork Heavy-Duty W1, 255mx36,9cm, 3-kih, 1rl/kt, sinine

Tootekood: 130080

Meie kõige tugevamal paberil on ülihea imavus ning see kaitseb käsi kuumuse ja mustuse eest. Tänu QuickDry kvaliteedile on see tugevam, teeb tööd kiiremini ning on imavam kui tavaline paber.

Product 545 image

Rullpaberrätik Tork Reflex Basic M4, 300mx20,5cm, 1-kih, 6rl/kt, kollane

Tootekood: 473100

1-kihiline paber Tork Reflex™ Basic sobib ideaalselt põhilisteks pühkimistoiminguteks, käte pühkimiseks ja siis, kui kulutõhusus on oluline. Seda paberit saab kasutada Tork Reflex™ lehthaaval paberit väljutavas kesktõmbega jaoturis, mis sobib teie töötajate töövooga, vähendab tarbimist ja muudab ristsaastumise ohu võimalikult madalaks.

Product 681 image

Tööstuslik rullpaber Tork Plus W1, 510mx36,9cm, 2-kih, 1rl/kt, sinine

Tootekood: 130050

Tork Wiping Paper Plus 2-kihiline mitmeotstarbeline pühkepaber sobib ideaalselt vedelike koristamiseks ja käte kuivatamiseks. Seda paberit saab kasutada põrandale või seinale paigaldatavates Tork jaoturites, mis on välja töötatud ohutust, tõhusust ja usaldusväärsust silmas pidades; kasutatavat paberit saab hõlpsalt lisada ja lihtsalt rebida ning vajaduse korral ka ühe käega tõmmata.

Product 727 image

Rullpaberrätik Tork Wiping Plus Adv M1, 75mx21,5cm, 2-kih, 11rl/kt, valge

Tootekood: 101221

2-kihiline mitmeotstarbeline pühkimispaber Tork Wiping Paper Plus sobib ideaalselt vedelike koristamiseks ja käte pühkimiseks. Seda paberit saab kasutada kesktõmbega jaoturis Tork® Mini Centrefeed, mis on kompaktne ja mitmekülgne lahendus professionaalses töökeskkonnas, kus on vaja pühkida nii käsi kui ka pindu.

Product 1290 image

Rullpaberrätik Tork Basic M2, 280mx19cm, 1-kih, 6rl/kt, valge

Tootekood: 140002

1-kihiline paber Tork Basic sobib ideaalselt põhilisteks pühkimistoiminguteks, käte pühkimiseks ja siis, kui kulutõhusus on oluline. Seda paberit saab kasutada kesktõmbega jaoturis Tork® Centrefeed, mis on kompaktne ja mitmekülgne lahendus professionaalses töökeskkonnas, kus on vaja pühkida nii käsi kui ka pindu.

Product 113 image

Tualettpaber Tork Convent Adv T4, 9,9cmx61,6m, 2-kih, 24rl/kt, valge

Tootekood: 120261

Pakkuge külalistele koduseid mugavusi, mida võimaldab rulltualettpaber Tork Conventional Advanced. Tualettpaber võimaldab hoida vähese külastajate arvuga pesuruumidel kulud ja jõudluse tasakaalus.

Product 116 image

Tualettpaber Tork Jumbo T1, L 9,4cmx360m, 2-kih, 6rl/kt, valge

Tootekood: 120272

Torki Jumbo süsteem tähendab tõhusat ajakasutust, vähenevaid kulusid ja rohkem tualettpaberit võrrelduna standardsete rullidega. 2-kihiline rulltualettpaber Tork Jumbo Advanced võimaldab hoida kulud ja jõudluse tasakaalus ning sobib täiuslikult suure külastajate arvuga kohtadesse.

Product 118 image

Tualettpaber Tork Mini Jumbo T2 Adv 9,4cm x 170m, 2-kih, 12rl/kt, valge

Tootekood: 120280

Torki Mini Jumbo süsteem tähendab tõhusat ajakasutust, vähenevaid kulusid ja rohkem tualettpaberit võrrelduna standardsete rullidega. 2-kihiline rulltualettpaber Tork Mini Jumbo Advanced võimaldab hoida kulud ja jõudluse tasakaalus ning on sobiv lahendus keskmise kuni kõrge külastajate arvuga kohtadele.

Product 125 image

Tualettpaber Tork SmartOne Mini T9, 13,4cmx111m, 2-kih, 12rl/kt, valge

Tootekood: 472193

Rulltualettpaberi süsteemi Tork SmartOne Mini ainulaadne dosaator väljutab korraga ühe lehe, aidates vähendada paberikulu kuni 40% võrrelduna traditsiooniliste Jumbo rullpaberi dosaatoritega, mis tähendab rohkem kasutajaid ühe rulli kohta. Suure mahutavusega Tork SmartOne Mini rullid sobivad suure koormusega madala kuni keskmise külastajate arvuga pesuruumidesse, olenevalt sellest, milline Tork SmartOne Mini dosaator on valitud.

Product 511 image

Tualettpaber Tork Con Adv T4, 34,72mx9,9cm, 2-kih, 24rl/kt, valge

Tootekood: 110284

Pakkuge külalistele koduseid mugavusi, mida võimaldab rulltualettpaber Tork Conventional Advanced. Tualettpaber võimaldab hoida vähese külastajate arvuga pesuruumidel kulud ja jõudluse tasakaalus.

Product 518 image

Tualettpaber Tork Soft Convent T4, 9,9cmx34,72m, 3-kih, valge, 42rl/kt

Tootekood: 110317

Pakkuge külalistele koduseid mugavusi, mida võimaldab rulltualettpaber Tork Conventional Premium. Kvaliteetne ja pehme tualettpaber loob suurepärase mulje ja meeldiva tunde vähese külastajate arvuga pesuruumides.

Product 746 image

Tualettpaber Tork SmartOne T8, 13,4cmx207m, 2-kih, 6rl/kt, valge

Tootekood: 472242

Rulltualettpaberi süsteemi Tork SmartOne Mini ainulaadne dosaator väljutab korraga ühe hügieenilise lehe, aidates vähendada paberikulu kuni 40% võrrelduna traditsiooniliste Jumbo rullpaberi dosaatoritega, mis tähendab rohkem kasutajaid ühe rulli kohta. Suure mahutavusega Tork SmartOne Mini rullid sobivad suure koormusega madala kuni keskmise külastajate arvuga pesuruumidesse, olenevalt sellest, milline Tork SmartOne Mini dosaator on valitud.

Product 1334 image

Tualettpaber Tork Extra Soft Mini Jumbo T2 Prem, 9,7cm.x120cm, 3-kih, 12rl/kt, valge

Tootekood: 110255

Torki Mini Jumbo süsteem tähendab tõhusat ajakasutust, vähenevaid kulusid ja rohkem tualettpaberit võrrelduna standardsete rullidega. 3-kihiline rulltualettpaber Tork Mini Jumbo Premium on pilkupüüdev ning loob meeldiva tunde ja kasutuskogemuse, sobides keskmise kuni suure külastajate arvuga kohtadesse.

Product 1628 image

Tualettpaber Tork Mini Jumbo T2 Univ, 9,1cm.x150m, 2-kih, 12rl/kt, valge

Tootekood: 110298

Torki Mini Jumbo süsteem tähendab tõhusat ajakasutust, vähenevaid kulusid ja rohkem tualettpaberit võrrelduna standardsete rullidega. 2-kihiline rulltualettpaber Tork Mini Jumbo Universal, mis vastab pesuruumi põhivajadustele ja pakub head hinna-kvaliteedi suhet, on sobiv lahendus keskmise kuni kõrge külastajate arvuga kohtadele. Rullis 150 m / 750 lehte.

Product 2130 image

Tualettpaber Tork Extra Soft Folded Premium T3, 2-kih, 252l/pk, 30pk/kt

Tootekood: 114276

Rulltualettpaberisüsteem Tork Folded pakub hügieenilist lehthaaval doseerimist, mis vähendab jääke ja hoolduskulusid. Tualettpaber Tork Folded Premium võimaldab hoida kulud ja jõudluse tasakaalus. See süsteem sobib täiuslikult väikese kuni keskmise külastajate arvuga kohtadesse, näiteks tervishoiuasutused ja hotellid-restoranid.

Product 2791 image

Tualettpaber WP Supersoft väike rull, 9,4cm.x27,5m, 3-kih, 64rl/kt, valge

Tootekood: TPCB3275

Product 3408 image

Tualettpaber Tork Premium Extra Soft T4, 9,7cmx18,8m, 4-kih, 42rl/kt, valge

Tootekood: 110406

Pakkuge külalistele koduseid mugavusi, mida võimaldab rulltualettpaber Tork Conventional Premium. See eriti pehme rulltualettpaber mõjub luksuslikult nii vaadates kui ka katsudes, ning sobib oma suurepäraste omadustega kõrgema taseme pesuruumidesse hotellides ja büroohoonetes. Luksuslik, eriti pehme ja säravvalge materjal jätab kauakestva mulje.

Product 3436 image

Tualettpaber Tork Folded Soft T3, 2-kih, 252l/pk, 36pk/kt

Tootekood: 114277

Product 121 image

Salvrätik Tork Universal N4, 21,6x33 cm, 1-kih, 225l/pk, 40pk/kt, valge

Tootekood: 10840

Tork Xpressnap® salvrätijaoturid sobivad täiuslikult iseteenindusrestoranides kasutamiseks. See süsteem aitab vähendada salvrätikute tarbimist 25% võrreldes traditsiooniliste salvrätikujaoturitega. Valged 1-kihilised jaoturisalvrätikud Tork Xpressnap® sobivad ideaalselt asutustesse, kus kasutatakse palju sälvrätikuid ja jälgitakse kasutuskulusid. Mõõdud volditult: 10,7 x 16,5 cm

Product 688 image

Salvrätik Tork Xpressnap Univ N10, 21,6x 21,3cm, 1-kih, 225tk, 40pk/kt, valge

Tootekood: 17840

Tork Xpressnap Snack® salvrätikute jaoturid on mõeldud iseteenindusega restoranidele, kus piisab väikestest salvrätikutest. See süsteem aitab vähendada salvrättide tarbimist 25% võrreldes traditsiooniliste salvrätijaoturitega. 1-kihilised valged jaoturisalvrätikud Tork Xpressnap Snack® sobivad ideaalselt asutustele, kus hinnatakse mugavust, ökonoomsust ja kvaliteeti suupistete, jookide ja väiksemate toiduportsjonite serveerimisel.

Product 1300 image

Salvrätik Tork Adv N4, 21,3x33cm, 1-kih, 225l/pk, 40pk/kt, naturaalvalge

Tootekood: 12840

Tork Xpressnap® salvrätijaoturid sobivad täiuslikult iseteenindusrestoranides kasutamiseks. See süsteem aitab teil vähendada salvrätikute tarbimist 25% võrreldes traditsiooniliste salvrätikujaoturitega. Looduslikud 1-kihilised jaoturisalvrätid Tork Xpressnap® on valmistatud 100% ringlussevõetud kiust. See on suurepärane valik, kui soovite näidata hoolivust keskkonna suhtes.

Product 2030 image

Salvrätik Tork Extra Soft N4, 21,3x16,5cm, 2-kih, 200l/pk, 40pk/kt, must

Tootekood: 18961

Tork Xpressnap® salvrätijaoturid sobivad täiuslikult iseteenindusrestoranides kasutamiseks. See süsteem aitab vähendada salvrättide tarbimist 25% võrreldes traditsiooniliste salvrätijaoturitega. Musta värvi 2-kihilised salvrätijaoturid Tork Xpressnap® Extra Soft sobivad ideaalselt asutustele, kus hinnatakse mugavust ja soovitakse jätta kvaliteetset muljet.

Product 2832 image

Salvrätik Tork Extra Soft N4, 21,3x16,5cm, 2-kih, 200l/pk, 40pk/kt, oranz

Tootekood: 18963

Tork Xpressnap® salvrätijaoturid sobivad täiuslikult iseteenindusrestoranides kasutamiseks. See süsteem aitab vähendada salvrättide tarbimist 25% võrreldes traditsiooniliste salvrätijaoturitega. Musta värvi 2-kihilised salvrätijaoturid Tork Xpressnap® Extra Soft sobivad ideaalselt asutustele, kus hinnatakse mugavust ja soovitakse jätta kvaliteetset muljet.

Product 848 image

Tork kokteilisalvrätik, 24x24cm, 2-kih, 200l/p, 12pk/kt, tumepunane

Tootekood: 477824

Tork kokteilisalvrätid sobivad ideaalselt baarides ja kohvikutes suupistete ja jookide serveerimiseks. Salvrätid on saadaval laias valikus moodsates ja klassikalistes värvitoonides ning lisavad lauale stiilsust.

Product 1146 image

Tork Linstyle õhtusöögisalvrätik, 1/8, 39x39cm, 50l/pk, 12pk/kt, must

Tootekood: 478151

Tork Premium LinStyle® salvrätt näeb välja ja tundub nagu päris tekstiilist ning on märgatavalt pehmem ja tihedam kui tavalised pabersalvrätid, samas aga iseäranis suure imavusega. Salvrätik on linaste salvrättidega samaväärselt elegantsed ja klassikalistes värvitoonides.

Product 1147 image

Tork Linstyle õhtusöögisalvrätik, 39x39cm, 1-kih, 50l/pk, 12pk/kt, antratsiithall

Tootekood: 478882

Tork Premium LinStyle® salvrätid on mõeldud kasutamiseks täisteenindust pakkuvates restoranides, kus külastajatele mulje avaldamiseks pööratakse suurt tähelepanu kvaliteedile. Iga salvrätt näeb välja ja tundub nagu päris tekstiilist ning on märgatavalt pehmem ja tihedam kui tavalised pabersalvrätid, samas aga iseäranis suure imavusega. Pakkuge oma klientidele linaste salvrättidega samaväärset elegantset elamust laias valikus kaasaegsetes ja klassikalistes värvitoonides.

Product 1776 image

Tork kokteilisalvrätik, 24x24cm, 2-kih, 200l/p, 12pk/kt, must

Tootekood: 477829

Tork kokteilisalvrätid sobivad ideaalselt baarides ja kohvikutes suupistete ja jookide serveerimiseks. Salvrätid on saadaval laias valikus moodsates ja klassikalistes värvitoonides ning lisavad lauale stiilsust.

Product 2666 image

Tork Textured õhtusöögisalvrätik, 1/8, 38x39cm, 2-kih, 50l/pk, 20pk/kt, valge

Tootekood: 509420

Tork Textured õhtusöögisalvrätikud sobivad suurepäraselt meeldivas õhkkonnas lõunastamiseks. Spetsiaalne ruuduline reljeefne muster jätab neist paksema ja kohevama mulje, samal ajal on need väga hea imavusega. Salvrätikud on saadaval laias valikus moodsates ja klassikalistes värvitoonides, mis on kergesti sobitatavad teie restorani sisekujundusega.

Product 2675 image

Tork Textured õhtusöögisalvrätik, 39x39.5cm, 2-kih, 50l/pk, 20pk/kt, shampanja

Tootekood: 509415

Tork Textured õhtusöögisalvrätikud sobivad suurepäraselt meeldivas õhkkonnas lõunastamiseks. Spetsiaalne ruuduline reljeefne muster jätab neist paksema ja kohevama mulje, samal ajal on need väga hea imavusega. Salvrätikud on saadaval laias valikus moodsates ja klassikalistes värvitoonides, mis on kergesti sobitatavad teie restorani sisekujundusega.

Product 3105 image

Tork Linstyle õhtusöögisalvrätik, 39x39cm, 1-kih, 50l/pk, 12pk/kt, must - LM

Tootekood: 478726

Tork Premium LinStyle® salvrätikud on mõeldud kasutamiseks täisteenust pakkuvates restoranides, kus külastajatele mulje avaldamiseks pööratakse suurt tähelepanu kvaliteedile. Iga salvrätik näeb välja ja tundub nagu päris tekstiilist ning on märgatavalt pehmem ja tihedam kui tavalised pabersalvrätikud, samas aga iseäranis suure imavusega. Pakkuge oma klientidele linaste salvrätikutega samaväärset elegantset elamust laias valikus kaasaegsetes ja klassikalistes värvitoonides. Lausmaterjalist salvrätt on vastupidav ja mugav kasutada, LinStyle® salvrätt peab vastu kogu õhtusöögi jooksul Säästke pesemisele kuluvat aega, kasutades premium-klassi pabersalvrätikuid.

Product 3440 image

Tork kokteilisalvrätik, 24x24cm, 2-kih, 200l/p, 12pk/kt, antratsiit

Tootekood: 509501

Tork kokteilisalvrätid sobivad ideaalselt baarides ja kohvikutes suupistete ja jookide serveerimiseks. Salvrätid on saadaval laias valikus moodsates ja klassikalistes värvitoonides ning lisavad lauale stiilsust.

Product 489 image

Kosmeetiline salvrätik Tork Extra Soft F1, 2-kih, 100 l/p, 30pk/kt

Tootekood: 140280

Kosmeetilised salvrätikud Tork Extra Soft Facial Tissues pakuvad premium-klassi pehmust stiilses siledas karbis, mis lisab külaliste jaoks mugavust. Kosmeetiliste salvrätikute karp sobib kasutamiseks jaoturis Tork Facial Tissue, mille saab paigutada vajalikku kohta.

Product 946 image

ETTE TELLIMISEGA! Aluslina Tork C1, 49cm, 186m, 1-kih, 2rull/kt, valge

Tootekood: 124163

Perforeeritud rullkušetikate sobib ideaalselt tervishoiuasutuste hügieeni kõrge taseme säilitamiseks. Rulle saab kasutada Tork rullkušetikatte jaoturis. Rulli diam. 19 cm, lehtede arv 463, lehe mõõdud: 49,5 x 40 cm

Product 978 image

Sauna istmealus lehtedes Tork, 3-kih, 150tk/pk, 4pk/kt

Tootekood: 473198

Lehe mõõdud: 40x40 cm. Pakkuge külastajatele täiuslikku hügieeni ja täiendavat mugavust tänu Tork Sauna istealustele.

Product 2788 image

ETTE TELLIMISEGA! Puhastuslapp rullis Tork Industrial W1 kauakestev, 380mx42cm, 1-kih, 1rl/kt, valge

Tootekood: 510104

Rullis 1000 lehte

Product 2961 image

Puhastuslapp Tork Wiping Paper Plus W4 kauakestev, lehe mõõdud: 32,4x38,5cm, 120tk/pk, 4p

Tootekood: 130043

2-kihiline mitmeotstarbeline pühkepaber Tork Wiping Paper Plus sobib ideaalselt vedelike koristamiseks ja käte kuivatamiseks. Seda paberit saab kasutada Tork volditud pühkepaberite/-lappide jaoturis, mis kaitseb täitesisu mustuse eest ja tagab lehthaaval doseerimise, vähendab tarbimist ja jäätmeid. Hea imavus aitab maha läinud vedelikke kiiremini ära pühkida

Product 3166 image

Puhastuslapp Tork W4 kauakestev, lehe mõõdud: 41x35,5cm, 90tk/pk

Tootekood: 90479PK

Tork kauakestvad puhastuslapid on kõrge imavusega ja väga vastupidavad ning sobivad korduvaks rebenemiskindlaks kasutuseks. Seda lappi saab kasutada Tork volditud pühkepaberite/-lappide jaoturis, mis kaitseb täitesisu mustuse eest ja tagab lehthaaval doseerimise, vähendab tarbimist ja jäätmeid. Kastis: 4 tk

Product 48 image

Tork H1 matic rullpaberrätiku hoidik, valge

Tootekood: 551000

Elevation-disainiga kätekuivatuspaberi dosaator Tork Matic® on lihtsasti hooldatav, hoides kõrge külastatavusega pesuruumid pidevalt käigus, ja vähendab paberikulu tänu lehthaaval doseerimisele. Tork Elevation-sarja jaoturite otstarbekas ja kaasaegne disain jätab külastajatele kauakestva mulje.

Product 49 image

Tork H2 lehtpaberrätiku hoidik, valge

Tootekood: 552000

Elevation-disainiga käterätipaberi dosaator Tork Xpress® Multifold sobib tingimustesse, kus on vajalik nii mugavus kui ka hügieen. See õhuke ja pilkupüüdev jaotur vähendab tarbimist ja jäätmeid tänu lehthaaval väljastamisele. Tork Elevation-sarja jaoturite otstarbekas ja kaasaegne disain jätab külastajatele kauakestva mulje.

Product 50 image

Tork H2 lehtpaberrätiku hoidik, mini, valge

Tootekood: 552100

Elevation sarja paberkäterättide jaotur Tork Xpress® Mini Multifold sobib tingimustesse, kus on oluline nii mugavus kui ka hügieen. See õhuke pilkupüüdev jaotur sobib ideaalselt piiratud ruumiga, vähese kuni keskmise külastajate arvuga pesuruumidesse ja vähendab tarbimist tänu lehthaaval väljastamisele. Tork Elevation-sarja jaoturite otstarbekas ja kaasaegne disain jätab külastajatele kauakestva mulje. Mõõdud: 29,5 x 30,2 x 10,1 cm

Product 51 image

Tork H3 lehtpaberrätiku hoidik, valge

Tootekood: 553000

Elevation-disainiga käterätikute dosaator Tork Singlefold/C-fold sobib kasutamiseks suure koormusega keskkondades. Vähendab tarbimist ja jäätmeid, kuna paberit doseeritakse lehthaaval. Elevation-tootesarja jaoturite otstarbekas ja kaasaegne disain jätab külastajatele kauakestva mulje.

Product 52 image

Tork H3 lehtpaberrätiku hoidik, mini, valge

Tootekood: 553100

Elevation-disainiga käterätikute jaotur Tork Singlefold/C-fold Mini sobib kasutamiseks nõudlikes keskkondades. Vähendab tarbimist ja jäätmeid, sest paberit väljastatakse lehthaaval. Elevation tootesarja jaoturite otstarbekas ja kaasaegne disain jätab külastajatele kauakestva mulje.

Product 53 image

Tork M1 rullpaberrätiku hoidik, valge

Tootekood: 558000

Elevation tootesarja kesktõmbega jaotur Tork® Mini on mitmekülgne lahendus äri- ja töötingimustes, kus on vaja pühkimislahendust nii käte kui ka pindade puhastamiseks. Kiire pindade pühkimine tänu piiramatu juurdevoolu funktsioonile, mis võimaldab kasutajatel korraga võtta toiminguks vajaliku koguse. Elevation-jaoturitel on otstarbekas ja kaasaegne disain.

Product 54 image

Tork M2 rullpaberrätiku hoidik, valge

Tootekood: 559000

Elevation tootesarja Tork® kesktõmbega jaotur on suure mahutavusega ja mitmekülgne lahendus äri- ja töötingimustes, kus on vaja pühkida nii käsi kui ka pindasid. Kiire pindade pühkimine tänu piiramatu juurdevoolu funktsioonile, mis võimaldab kasutajatel korraga võtta toiminguks vajaliku koguse. Elevation-jaoturitel on otstarbekas ja kaasaegne disain.

Product 55 image

Tork T1 tualettpaberi hoidik, valge

Tootekood: 554000

Elevation-disainiga rulltualettpaberi dosaator Tork Jumbo sobib kasutamiseks kõrge külastatavusega kohtades. Selle ülisuur mahutavus säästab hooldamisele kuluvat aega ja tagab paberi pideva saadavaloleku. Tork Elevation-sarja jaoturite otstarbekas ja kaasaegne disain jätab külastajatele kauakestva mulje.

Product 56 image

Tork T2 tualettpaberi hoidik, valge

Tootekood: 555000

Rulltualettpaberi jaotur Tork Mini Jumbo sarjast Elevation sobib ideaalselt keskmise kuni suure külastatavusega pesuruumidesse, kus on tähtis tõhustada ajakasutust ja vähendada kulusid. Suur mahutavus säästab hooldamisele kuluvat aega ja tagab paberi pideva saadavaloleku. Torki Elevation-sarja jaoturite kaasaegne elegantne, otstarbekas ja läbimõeldud disain jätab külastajatele meeldiva mulje.

Product 67 image

Tork T4 tualettpaberi hoidik, 2-le rullile, valge

Tootekood: 557000

Product 68 image

Tork N1 salvrätikute hoidik, letipealne, hall

Tootekood: 271600

Tork Counterfold Counter salvrätikujaotur on ideaalne vähese teenindusega restoranides, kus salvrätikuid pakutakse keskses kohas. See jaotur vähendab tarbimist ja väljastab iga kord värske ja hügieenilise salvrätiku.

Product 71 image

Tork W2 rullpaberrätiku hoidik, helesinine

Tootekood: 653000

Performance-disainiga kesktõmbega dosaator Tork Maxi on tõhusus ja kiirendab vajaliku paberi väljutamist tänu optimeeritud doseerimisele ühe käe abil. Tork Performance’i tootesarja kuuluvad jaoturid moodustavad professionaalses töökeskkonnas pühkimiseks mõeldud jaoturite uue põlvkonna. Jaoturi ja pühkimisvahendi õige kombinatsioon tõstab tootlikkust, vähendades samal ajal kasutuskulusid.

Product 72 image

Tork T3 tualettpaberi hoidik, valge

Tootekood: 556000

Elevation-disainiga tualettpaberi dosaator Tork Folded sobib ideaalselt madala kuni keskmise külastajate arvuga kohtadesse. Parem hügieen lehthaaval doseerimise tõttu, tänu millele külastajad puudutavad ainult kasutatavat paberit. Tork Elevation-sarja jaoturite otstarbekas ja kaasaegne disain jätab külastajatele kauakestva mulje.

Product 77 image

Tork W1 rullpaberrätiku hoidik, metall, sinine

Tootekood: 652100

Performance-disainiga Torki seinastatiiv on tõhus ja usaldusväärne. Seda on lihtne täita ja paberit saab haarata ühe käega. Tork Performance’i tootesarja kuuluvad jaoturid moodustavad professionaalses töökeskkonnas pühkimiseks mõeldud jaoturite uue põlvkonna. Jaoturi ja pühkimisvahendi õige kombinatsioon tõstab tootlikkust, vähendades samal ajal kasutuskulusid.

Product 78 image

Tork T3 tualettpaberi hoidik, must

Tootekood: 556008

Elevation-disainiga tualettpaberi dosaator Tork Folded sobib ideaalselt madala kuni keskmise külastajate arvuga kohtadesse. Parem hügieen lehthaaval doseerimise tõttu, tänu millele külastajad puudutavad ainult kasutatavat paberit. Tork Elevation-sarja jaoturite otstarbekas ja kaasaegne disain jätab külastajatele kauakestva mulje.

Product 87 image

Tork H1 matic sensoriga rullpaberrätiku hoidik, valge

Tootekood: 551100

Elevation-disainiga kätekuivatuspaberi jaotur Tork Matic® Intuition™-anduriga pakub külastajatele ülimat puutevaba kätekuivatamise kogemust. Tork Elevation-sarja jaoturite otstarbekas ja kaasaegne disain jätab külastajatele kauakestva mulje. Võimalik valida lehe pikkust: 20cm, 25cm, 35cm, 45cm

Product 89 image

Tork B5 hügieenikottide hoidik, valge

Tootekood: 566000

Torki elevation-disainiga kasutatud hügieenisidemete kottide dosaator on diskreetne ja mugav lahendus iga pesuruumi jaoks, et tagada jäätmete hügieeniline kõrvaldamise. Tork Elevation-sarja jaoturite otstarbekas ja kaasaegne disain jätab külastajatele kauakestva mulje. Mõõdud 100 x 36 x 140 mm

Product 90 image

Tork N4 salvrätikute hoidik, letipealne, must

Tootekood: 272511

Salvrätikute dosaator Tork Xpressnap® Counter sobib ideaalselt toitlustusasutustele, kus salvrätikuid saab ühest kesksest kohast. See kaasaegse disainiga jaotur väljastab salvrätikuid ükshaaval, olles hügieenilisem ja vähendades tarbimist vähemalt 25% võrreldes tavaliste salvrätikujaoturitega.

Product 91 image

Tork N4 salvrätikute hoidik, letipealne, hall

Tootekood: 272513

Salvrätikute dosaator Tork Xpressnap® Counter sobib ideaalselt toitlustusasutustele, kus salvrätikuid saab ühest kesksest kohast. See kaasaegse disainiga jaotur väljastab salvrätikuid ükshaaval, olles hügieenilisem ja vähendades tarbimist vähemalt 25% võrreldes tavaliste salvrätikujaoturitega.

Product 96 image

Tork H2 lehtpaberrätiku hoidik lauale, valge

Tootekood: 552200

Elevation sarja Tork Xpress® Countertop Multifold letipealne paberkäterätikute jaotur on suurepärane alternatiiv lahtiselt pesuruumi valamulauale asetatud paberkäterättidele. Tork Elevation sarja jaoturite otstarbekas ja kaasaegne disain jätab külastajatele kauakestva mulje.

Product 99 image

Tork N4 salvrätikute hoidik, lauapealne, must

Tootekood: 272611

Salvrätikute dosaator Tork Xpressnap® Tabletop sobib ideaalselt toitlustusasutustele, kus salvrätikud on laual. See kompaktne ja kaasaegse disainiga jaotur väljastab salvrätikuid ükshaaval, olles hügieenilisem ja vähendades salvrätikute tarbimist vähemalt 25% võrrelduna tavaliste salvrätikujaoturitega. Lai valik kaasaegseid värvitoone, mis sobivad hästi ruumi sisekujundusega.

Product 100 image

Tork N4 salvrätikute hoidik, lauapealne, hall

Tootekood: 272613

Salvrätikute dosaator Tork Xpressnap® Tabletop sobib ideaalselt toitlustusasutustele, kus salvrätikud on laual. See kompaktne ja kaasaegse disainiga jaotur väljastab salvrätikuid ükshaaval, olles hügieenilisem ja vähendades salvrätikute tarbimist vähemalt 25% võrrelduna tavaliste salvrätikujaoturitega. Lai valik kaasaegseid värvitoone, mis sobivad hästi ruumi sisekujundusega.

Product 101 image

Tork N4 salvrätikute hoidik, lauapealne, punane

Tootekood: 272612

Salvrätikute dosaator Tork Xpressnap® Tabletop sobib ideaalselt toitlustusasutustele, kus salvrätikud on laual. See kompaktne ja kaasaegse disainiga jaotur väljastab salvrätikuid ükshaaval, olles hügieenilisem ja vähendades salvrätikute tarbimist vähemalt 25% võrrelduna tavaliste salvrätikujaoturitega. Lai valik kaasaegseid värvitoone, mis sobivad hästi ruumi sisekujundusega.

Product 107 image

Tork N4 salvrätikute hoidik, püstine, hall

Tootekood: 272213

Salvrätikute dosaator Tork Xpressnap® statiivil sobib ideaalselt kõrge külastatavusega toitlustusasutustele. See kaasaegse disainiga jaotur väljastab salvrätikuid ükshaaval, mis suurendab hügieenilisust ja vähendab tarbimist vähemalt 25% võrreldes tavaliste salvrätikujaoturitega.

Product 541 image

Tork H2 lehtpaberrätiku hoidik, mini, must

Tootekood: 552108

Elevation sarja paberkäterättide jaotur Tork Xpress® Mini Multifold sobib tingimustesse, kus on oluline nii mugavus kui ka hügieen. See õhuke pilkupüüdev jaotur sobib ideaalselt piiratud ruumiga, vähese kuni keskmise külastajate arvuga pesuruumidesse ja vähendab tarbimist tänu lehthaaval väljastamisele. Tork Elevation-sarja jaoturite otstarbekas ja kaasaegne disain jätab külastajatele kauakestva mulje. Mõõdud: 29,5 x 30,2 x 10,1 cm

Product 627 image

Tork T8 SmartOne tualettpaberi hoidik, valge

Tootekood: 680000

Elevation sarja rulltualettpaberi jaotur Tork SmartOne® on kaasaegne tõhus väljastussüsteem, mis sobib suure külastajate arvuga nõudlikesse pesuruumidesse. Lehthaaval doseerimine aitab vähendada tarbimist kuni 40% võrreldes traditsiooniliste Jumbo rullpaberijaoturitega, mis tähendab rohkem kasutajaid ühe rulli kohta. Tork Elevation-sarja jaoturite otstarbekas ja kaasaegne disain jätab külastajatele kauakestva mulje.

Product 628 image

Tork T9 SmartOne Mini Twin, tualettpaberi hoidik, 2-le rullile, valge

Tootekood: 682000

Elevation-disainiga rulltualettpaberi jaotur Tork SmartOne® Twin Mini on kaasaegne tõhus väljastussüsteem, mis sobib suure külastajate arvuga nõudlikesse pesuruumidesse. Kaks rulli ja lehthaaval doseerimine vähendavad tarbimist kuni 40% võrreldes traditsiooniliste Jumbo rullpaberijaoturitega, mis tähendab rohkem kasutajaid ühe rulli kohta. Tork Elevation-sarja jaoturite otstarbekas ja kaasaegne disain jätab külastajatele kauakestva mulje.

Product 644 image

Tork N4 salvrätikute hoidik, lauapealne, pähkel

Tootekood: 273002

Salvrätijaotur Tork Xpressnap® on ideaalne lahendus kaasaegsetele toitlustusasutustele ja restoranidele, kus salvrätikuid pakutakse ühest kesksest kohast. Ehtsate materjalidega kaunistatud stiilne jaotur väljastab salvrätikuid ükshaaval, olles hügieenilisem ja vähendades tarbimist vähemalt 25%, võrreldes tavaliste salvrätikujaoturitega.

Product 645 image

Tork H2 lehtpaberrätiku hoidik, must

Tootekood: 552008

Elevation-disainiga käterätipaberi dosaator Tork Xpress® Multifold sobib tingimustesse, kus on vajalik nii mugavus kui ka hügieen. See õhuke ja pilkupüüdev jaotur vähendab tarbimist ja jäätmeid tänu lehthaaval väljastamisele. Tork Elevation-sarja jaoturite otstarbekas ja kaasaegne disain jätab külastajatele kauakestva mulje.

Product 654 image

Tork T9 SmartOne Mini tualettpaberi hoidik, valge

Tootekood: 681000

Elevation-disainiga Tork SmartOne® Mini rulltualettpaberijaotur on kaasaegne tõhus väljastussüsteem, mis sobib vähese kuni keskmise külastajate arvuga nõudlikesse pesuruumidesse. Lehthaaval doseerimine aitab vähendada tarbimist kuni 40% võrreldes traditsiooniliste Jumbo rullpaberi jaoturitega, mis tähendab rohkem kasutajaid ühe rulli kohta. Tork Elevation-sarja jaoturite otstarbekas ja kaasaegne disain jätab külastajatele kauakestva mulje.

Product 655 image

Tork T9 SmartOne Mini Twin, tualettpaberi hoidik, 2-le rullile, must

Tootekood: 682008

Elevation-disainiga Tork SmartOne® Mini rulltualettpaberijaotur on kaasaegne tõhus väljastussüsteem, mis sobib vähese kuni keskmise külastajate arvuga nõudlikesse pesuruumidesse. Lehthaaval doseerimine aitab vähendada tarbimist kuni 40% võrreldes traditsiooniliste Jumbo rullpaberi jaoturitega, mis tähendab rohkem kasutajaid ühe rulli kohta. Tork Elevation-sarja jaoturite otstarbekas ja kaasaegne disain jätab külastajatele kauakestva mulje.

Product 663 image

Tork N4 salvrätikute hoidik, püstine, must

Tootekood: 272211

Salvrätikute dosaator Tork Xpressnap® statiivil sobib ideaalselt kõrge külastatavusega toitlustusasutustele. See kaasaegse disainiga jaotur väljastab salvrätikuid ükshaaval, mis suurendab hügieenilisust ja vähendab tarbimist vähemalt 25% võrreldes tavaliste salvrätikujaoturitega.

Product 683 image

Tork N10 salvrätikute hoidik, lauapealne, pähkel

Tootekood: 273003

Tork® Xpressnap Snack® salvrätijaoturid on ideaalseks lahenduseks kaasaegsetele toitlustusasutustele, kus salvrätikud on laual. Ehtsatest materjalidest valmistatud stiilne jaotur väljastab salvrätikuid ükshaaval, olles hügieenilisem ja vähendades tarbimist vähemalt 25%, võrreldes tavaliste salvrätikujaoturitega.

Product 685 image

Tork H2 lehtpaberrätiku hoidik, metall

Tootekood: 460004

Nüüdisaegne siledate pindade ja puhaste joontega disain, mis sobib sujuvalt teie tualettruumi. Jätke suurepärane mulje, mis võimendab kuvandit teie asutuse kvaliteedist. Stiilne roostevaba teras sõrmejälgedevastase kattega näeb kena välja ja püsib puhtana.

Product 689 image

Tork H1 matic rullpaberrätiku hoidik, must

Tootekood: 551008

Elevation-disainiga kätekuivatuspaberi dosaator Tork Matic® on lihtsasti hooldatav, hoides kõrge külastatavusega pesuruumid pidevalt käigus, ja vähendab paberikulu tänu lehthaaval doseerimisele. Tork Elevation-sarja jaoturite otstarbekas ja kaasaegne disain jätab külastajatele kauakestva mulje.

Product 702 image

Tork T2 tualettpaberi hoidik, must

Tootekood: 555008

Rulltualettpaberi jaotur Tork Mini Jumbo sarjast Elevation sobib ideaalselt keskmise kuni suure külastatavusega pesuruumidesse, kus on tähtis tõhustada ajakasutust ja vähendada kulusid. Suur mahutavus säästab hooldamisele kuluvat aega ja tagab paberi pideva saadavaloleku. Torki Elevation-sarja jaoturite kaasaegne elegantne, otstarbekas ja läbimõeldud disain jätab külastajatele meeldiva mulje.

Product 737 image

Tork W1 rullrätiku hoidik põrandale, metall, punane/must

Tootekood: 652008

Performance-disainiga Torki põrandastatiivil dosaator on stabiilne ja turvaline. See töötab usaldusväärsel rebimismeetodil ja on hõlpsasti täidetav. Tork Performance’i tootesarja kuuluvad jaoturid moodustavad professionaalses töökeskkonnas pühkimiseks mõeldud jaoturite uue põlvkonna. Jaoturi ja pühkimisvahendi õige kombinatsioon tõstab tootlikkust, vähendades samal ajal kasutuskulusid.

Product 745 image

Tork T2 tualettpaberi hoidik, metall

Tootekood: 460006

Rulltualettpaberi jaotur Tork Mini Jumbo sarjast Elevation sobib ideaalselt keskmise kuni suure külastatavusega pesuruumidesse, kus on tähtis tõhustada ajakasutust ja vähendada kulusid. Suur mahutavus säästab hooldamisele kuluvat aega ja tagab paberi pideva saadavaloleku. Torki Elevation-sarja jaoturite kaasaegne elegantne, otstarbekas ja läbimõeldud disain jätab külastajatele meeldiva mulje.

Product 751 image

Tork H2 lehtpaberrätiku hoidik lauale, must

Tootekood: 552208

Elevation sarja Tork Xpress® Countertop Multifold käterätijaotur on suurepärane alternatiiv lahtiselt pesuruumi valamulauale asetatud paberkäterättidele. Tork Elevation sarja jaoturite otstarbekas ja kaasaegne disain jätab külastajatele kauakestva mulje.

Product 757 image

Tork T6 Twin mid-size tualettpaberi hoidik, must

Tootekood: 557508

Elevation-disainiga keskmise suurusega rulltualettpaberi jaotur Tork Twin sobib ideaalselt kõrge külastatavusega pesuruumidesse, kus pööratakse suurt tähelepanu külastajate rahulolule. Jaotur tagab suure tõhususe ja paberi pideva saadavaloleku, mahutades ligikaudu kuus korda rohkem paberit kui kaks tavalist tualettpaberi rulli. Elevation tootesarja jaoturite otstarbekas ja kaasaegne disain jätab külastajatele kauakestva mulje.

Product 759 image

Tork M2 rullpaberrätiku hoidik, must

Tootekood: 559008

Elevation tootesarja Tork® kesktõmbega jaotur on suure mahutavusega ja mitmekülgne lahendus äri- ja töötingimustes, kus on vaja pühkida nii käsi kui ka pindasid. Kiire pindade pühkimine tänu piiramatu juurdevoolu funktsioonile, mis võimaldab kasutajatel korraga võtta toiminguks vajaliku koguse. Elevation-jaoturitel on otstarbekas ja kaasaegne disain.

Product 774 image

Tork H3 lehtpaberrätiku hoidik, mini, must

Tootekood: 553108

Elevation-disainiga käterätikute jaotur Tork Singlefold/C-fold Mini sobib kasutamiseks nõudlikes keskkondades. Vähendab tarbimist ja jäätmeid, sest paberit väljastatakse lehthaaval. Elevation tootesarja jaoturite otstarbekas ja kaasaegne disain jätab külastajatele kauakestva mulje.

Product 871 image

Tork N4 salvrätikute hoidik, letipealne, punane

Tootekood: 272512

Salvrätikute dosaator Tork Xpressnap® Counter sobib ideaalselt toitlustusasutustele, kus salvrätikuid saab ühest kesksest kohast. See kaasaegse disainiga jaotur väljastab salvrätikuid ükshaaval, olles hügieenilisem ja vähendades tarbimist vähemalt 25% võrreldes tavaliste salvrätikujaoturitega.

Product 1082 image

Tork T7 Coreless Twin, tualettpaberi hoidik, 2-le rullile, metall

Tootekood: 472019

Torki kahe keskmise suurusega südamikuta rulltualettpaberi dosaator Twin Coreless sobib ideaalselt kõrge külastatavusega pesuruumidesse, kus pööratakse suurt tähelepanu külastajate rahulolule. See tagab suure tõhususe ja tualettpaberi pideva saadavaloleku, mahutades ligikaudu üheksa korda rohkem paberit kui kaks tavalist tualettpaberi rulli.

Product 1351 image

Tork N14 salvrätikute hoidik, lauapealne, must

Tootekood: 272900

Muutke oma äritegevus tõhusamaks. Tork Xpressnap Fit® jaoturid sobivad ideaalselt väikeste kettide ja sõltumatutele restoranidele, kus pakutakse salvrätte laual või letil. Meie kõige kompaktsem Xpressnap süsteem väljastab salvrätte ühekaupa, vähendades ühtviisi nii jäätmeteket kui ka salvrättide kasutust. Tork Xpressnap Fit® mitte ainult ei teeninda taastäitmiste vahel rohkem külastajaid – võrreldes fastfold ja counterfold süsteemidega –, vaid vajab ka vähem hoiuruumi ning vähendab kasutamata, äravisatavate salvrättide hulka rohkem kui 50% võrra.

Product 1357 image

Tork H1 matic sensoriga rullpaberrätiku hoidik, metall

Tootekood: 460001

Elevation-disainiga kätekuivatuspaberi jaotur Tork Matic® Intuition™-anduriga pakub külastajatele ülimat puutevaba kätekuivatamise kogemust. Tork Elevation-sarja jaoturite otstarbekas ja kaasaegne disain jätab külastajatele kauakestva mulje. Võimalik valida lehe pikkust: 20cm, 25cm, 35cm, 45cm

Product 1404 image

Tork H5 lehtpaberrätiku hoidik, must

Tootekood: 552508

Tork PeakServe®: viimane uuendus suure külastatavusega pesuruumide jaoks, kus töötajad peavad puhastamisele kõige rohkem aega kulutama ja tagama sujuva inimvoo. Tork PeakServe® Continuous® käterätikutega ühilduv süsteem mahutab rohkem kui 2100 käterätikut, mis väljastatakse kiiresti ja ilma voogu katkestamata. Kokkusurutud täitepakke saab kiiresti jaoturisse sisestada, neid võib jaoturisse lisada millal iganes ning neid on lihtne ladustada ja transportida, et töötajad saaksid keskenduda puhastamisele, mitte jaoturi taastäitmisele.

Product 1427 image

Tork H1 matic sensoriga rullpaberrätiku hoidik, must

Tootekood: 551108

Elevation-disainiga kätekuivatuspaberi jaotur Tork Matic® Intuition™-anduriga pakub külastajatele ülimat puutevaba kätekuivatamise kogemust. Tork Elevation-sarja jaoturite otstarbekas ja kaasaegne disain jätab külastajatele kauakestva mulje. Võimalik valida lehe pikkust: 20cm, 25cm, 35cm, 45cm

Product 1436 image

Tork T8 SmartOne tualettpaberi hoidik, metall

Tootekood: 472054

Rulltualettpaberi dosaator Tork SmartOne on tõhus ja väga tugeva konstruktsiooniga roostevabast terasest dosaator, mis sobib suure koormuse ja kõrge külastatavusega pesuruumidesse. Lehthaaval doseerimine aitab vähendada tarbimist kuni 40% võrreldes traditsiooniliste Jumbo rullpaberi jaoturitega, mis tähendab rohkem kasutajaid ühe rulli kohta.

Product 1471 image

Tork W1 rullpaberrätiku hoidik, metall, punane/must

Tootekood: 652108

Performance-disainiga Torki seinastatiiv on tõhus ja usaldusväärne. Seda on lihtne täita ja paberit saab haarata ühe käega. Tork Performance’i tootesarja kuuluvad jaoturid moodustavad professionaalses töökeskkonnas pühkimiseks mõeldud jaoturite uue põlvkonna. Jaoturi ja pühkimisvahendi õige kombinatsioon tõstab tootlikkust, vähendades samal ajal kasutuskulusid.

Product 1494 image

Tork T9 SmartOne Mini tualettpaberi hoidik, must

Tootekood: 681008

Elevation-disainiga Tork SmartOne® Mini rulltualettpaberijaotur on kaasaegne tõhus väljastussüsteem, mis sobib vähese kuni keskmise külastajate arvuga nõudlikesse pesuruumidesse. Lehthaaval doseerimine aitab vähendada tarbimist kuni 40% võrreldes traditsiooniliste Jumbo rullpaberi jaoturitega, mis tähendab rohkem kasutajaid ühe rulli kohta. Tork Elevation-sarja jaoturite otstarbekas ja kaasaegne disain jätab külastajatele kauakestva mulje.

Product 1519 image

Tork M4 rullpaberrätiku hoidik, valge

Tootekood: 473190

The Tork® Reflex™ Single Sheet kesktõmbega jaotur on ideaalne käte ja pinna pühkimislahendus professionaalsetes keskkondades, kavandatud sobima teie tegevuskoha töövooga. Lehthaaval väljastuse tõttu puudutate ainult lehte, mida te võtate, ja tänu pöörlevale otsakule saate paberi kätte mistahes nurga alt. See lihtsalt kasutatav, hügieeniline ja vastupidav süsteem vähendab tarbimist kuni 37% võrra, võrreldes Tork® kesktõmbega süsteemiga.

Product 1593 image

Tork N10 salvrätikute hoidik, lauapealne, alumiinium

Tootekood: 274003

Tork® Xpressnap Snack® salvrätijaoturid on ideaalseks lahenduseks kaasaegsetele piiratud teenindusega toitlustusasutustele, kus salvrätikud on laual. Ehtsatest materjalidest valmistatud stiilne jaotur väljastab salvrätikuid ükshaaval, olles hügieenilisem ja vähendades tarbimist vähemalt 25%, võrreldes tavaliste salvrätikujaoturitega.

Product 1643 image

Tork C1 Couch aluslina hoidik, metall, valge

Tootekood: 219000

Hügieeniline aluslina hoidik on ruumisäästlik ja kergesti paigaldatav meditsiinimööblile, nagu läbivaatus- või protseduurilauad. Rullpaber on lihtsalt vahetatav, mis säästab aega ja vaeva.

Product 1663 image

Tork M4 rullpaberrätiku hoidik, kaasaskantav, valge + 1 rull

Tootekood: 473186

Teisaldatav Tork® Reflex™ Single Sheet kesktõmbega süsteem on ideaalne käte ja pinna pühkimise lahendus professionaalsetes keskkondades, kus töö toimub käigu pealt. See lihtsalt kasutatav, hügieeniline ja vastupidav süsteem vähendab tarbimist kuni 37% võrra, võrreldes Tork® kesktõmbega süsteemiga. Ideaalne kasutamiseks majutus- ja toitlustuskohtades, lepingu alusel koristatavates ja muudes mobiilsetes keskkondades. Tugev käepide muudab selle kaasaviimise või koristuskäru külge kinnitamise hõlpsaks, nii et paber on alati käepärast. Tarnitakse koos ühe 2-kihilise valge Centrefeed Reflex kesktõmbega rulliga.

Product 1664 image

Tork M1 rullpaberrätiku hoidik, kaasaskantav, helesinine

Tootekood: 658002

Tork® teisaldatav Mini keskväljastusega jaotur on kompaktne lahendus professionaalse töökeskkonna jaoks, kus on vaja pühkida nii käsi kui pindasid. Kiire pindade pühkimine tänu piiramatu juurdevoolu funktsioonile, mis võimaldab korraga võtta toiminguks vajaliku koguse. Tork Performance’i tootesarja kuuluvad jaoturid moodustavad professionaalses töökeskkonnas pühkimiseks mõeldud jaoturite uue põlvkonna. Jaoturi ja pühkimisvahendi õige kombinatsioon tõstab tootlikkust, vähendades samal ajal kasutuskulusid.

Product 1771 image

Tork B5 hügieenikottide hoidik, must

Tootekood: 566008

Torki elevation-disainiga kasutatud hügieenisidemete kottide dosaator on diskreetne ja mugav lahendus iga pesuruumi jaoks, et tagada jäätmete hügieeniline kõrvaldamise. Tork Elevation-sarja jaoturite otstarbekas ja kaasaegne disain jätab külastajatele kauakestva mulje. Mõõdud 100 x 36 x 140 mm

Product 1836 image

Tork H2 lehtpaberrätiku hoidik lauale, metall

Tootekood: 460005

Elevation sarja Tork Xpress® Countertop Multifold letipealne paberkäterätikute jaotur on suurepärane alternatiiv lahtiselt pesuruumi valamulauale asetatud paberkäterättidele. Tork Elevation sarja jaoturite otstarbekas ja kaasaegne disain jätab külastajatele kauakestva mulje.

Product 1876 image

Tork N14 salvrätikute hoidik, letipealne, must

Tootekood: 272901

Muutke oma äritegevus tõhusamaks. Tork Xpressnap Fit® jaoturid sobivad ideaalselt väikeste kettide ja sõltumatutele restoranidele, kus pakutakse salvrätte laual või letil. Meie kõige kompaktsem Xpressnap süsteem väljastab salvrätte ühekaupa, vähendades ühtviisi nii jäätmeteket kui ka salvrättide kasutust. Tork Xpressnap Fit® mitte ainult ei teeninda taastäitmiste vahel rohkem külastajaid – võrreldes fastfold ja counterfold süsteemidega –, vaid vajab ka vähem hoiuruumi ning vähendab kasutamata, äravisatavate salvrättide hulka rohkem kui 50% võrra.

Product 2002 image

Tork H5 lehtpaberrätiku hoidik, valge

Tootekood: 552500

Tork PeakServe®: viimane uuendus suure külastatavusega pesuruumide jaoks, kus töötajad peavad puhastamisele kõige rohkem aega kulutama ja tagama sujuva inimvoo. Tork PeakServe® Continuous® käterätikutega ühilduv süsteem mahutab rohkem kui 2100 käterätikut, mis väljastatakse kiiresti ja ilma voogu katkestamata. Kokkusurutud täitepakke saab kiiresti jaoturisse sisestada, neid võib jaoturisse lisada millal iganes ning neid on lihtne ladustada ja transportida, et töötajad saaksid keskenduda puhastamisele, mitte jaoturi taastäitmisele.

Product 2016 image

Tork H3 lehtpaberrätiku hoidik, must

Tootekood: 553008

Elevation-disainiga käterätikute dosaator Tork Singlefold/C-fold sobib kasutamiseks suure koormusega keskkondades. Vähendab tarbimist ja jäätmeid, kuna paberit doseeritakse lehthaaval. Elevation-tootesarja jaoturite otstarbekas ja kaasaegne disain jätab külastajatele kauakestva mulje.

Product 2017 image

Tork T8 SmartOne tualettpaberi hoidik, must

Tootekood: 680008

Elevation sarja rulltualettpaberi jaotur Tork SmartOne® on kaasaegne tõhus väljastussüsteem, mis sobib suure külastajate arvuga nõudlikesse pesuruumidesse. Lehthaaval doseerimine aitab vähendada tarbimist kuni 40% võrreldes traditsiooniliste Jumbo rullpaberijaoturitega, mis tähendab rohkem kasutajaid ühe rulli kohta. Tork Elevation-sarja jaoturite otstarbekas ja kaasaegne disain jätab külastajatele kauakestva mulje.

Product 2018 image

Tork H5 lehtpaberrätiku hoidik, mini, must

Tootekood: 552558

Tork PeakServe®: viimane uuendus, mis on mõeldud suure külastajate arvuga pesuruumidesse, kus töötajad peavad puhastamisele kõige rohkem aega kulutama ja tagama inimeste sujuva liikumise. Tork PeakServe® Continuous™ käterätikutega ühilduv suure jõudlusega süsteem mahutab rohkem kui 1230 käterätikut, mis väljastatakse kiiresti ja ilma voogu katkestamata. Kokkusurutud täitepakke saab kiiresti jaoturisse sisestada, neid võib jaoturisse lisada millal iganes ning neid on lihtne ladustada ja transportida, et töötajad saaksid keskenduda puhastamisele, mitte jaoturi taastäitmisele.

Product 2366 image

Tork W4 puhastuslapi hoidik, valge-helesinine

Tootekood: 654000

Tork volditud Performance-disainiga pühkimislapid kaitsevad jaoturi sisu mustuse eest, lehthaaval väljastamine vähendab paberikulu ja raiskamist. Tork Performance tootesarja kuuluvad jaoturid moodustavad professionaalses töökeskkonnas pühkimiseks mõeldud jaoturite uue põlvkonna. Jaoturi ja pühkimisvahendi õige kombinatsioon tõstab tootlikkust, vähendades samal ajal kasutuskulusid.

Product 2393 image

Tork M4 rullpaberrätiku hoidik, helesinine

Tootekood: 473180

The Tork® Reflex™ Single Sheet kesktõmbega jaotur on ideaalne käte ja pinna pühkimislahendus professionaalsetes keskkondades, kavandatud sobima teie tegevuskoha töövooga. Lehthaaval väljastuse tõttu puudutate ainult lehte, mida te võtate, ja tänu pöörlevale otsakule saate paberi kätte mistahes nurga alt. See lihtsalt kasutatav, hügieeniline ja vastupidav süsteem vähendab tarbimist kuni 37% võrra, võrreldes Tork® kesktõmbega süsteemiga.

Product 2568 image

Tork H5 lehtpaberrätiku hoidik, mini, valge

Tootekood: 552550

Tork PeakServe®: viimane uuendus, mis on mõeldud suure külastajate arvuga pesuruumidesse, kus töötajad peavad puhastamisele kõige rohkem aega kulutama ja tagama inimeste sujuva liikumise. Tork PeakServe® Continuous™ käterätikutega ühilduv suure jõudlusega süsteem mahutab rohkem kui 1230 käterätikut, mis väljastatakse kiiresti ja ilma voogu katkestamata. Kokkusurutud täitepakke saab kiiresti jaoturisse sisestada, neid võib jaoturisse lisada millal iganes ning neid on lihtne ladustada ja transportida, et töötajad saaksid keskenduda puhastamisele, mitte jaoturi taastäitmisele.

Product 1256 image

Mopp klaasile ja vert. pindadele haakuv 30cm sile mikrok. helesinine - LM

Tootekood: 10105499

Kvaliteetsest mikrokiudkangast valmistatud haakuvmopp klaas- ja kõrgläikelistele pindadele, väheniiskeks ja niiskeks koristuseks.

Product 1753 image

Mopialus Clean Glass varrele haakuv 30cm plastik hall

Tootekood: TTS00000894EY

Clean Glass haakuvmopialus on mõeldud peeglite, akende, roostevaba terase, kõrgläikeliste jms pindade ergonoomiliseks puhastuseks. Ideaalne suurte ja raskesti ligipääsetavate klaaspindade puhastamiseks.

Product 2034 image

Klaasi-aknapesuri plüüs 35cm sile abrasiivribaga polües. valge

Tootekood: TTS00008431

Product 2363 image

Mopialus Clean Glass käepidemega haakuv 30cm plastik hall

Tootekood: TTS00008702E

Clean Glass ergonoomilise käepidemega haakuvmopialus on mõeldud peeglite, akende, roostevaba terase, kõrgläikeliste jms pindade ergonoomiliseks puhastuseks. Ideaalne suurte klaaspindade puhastamiseks.

Product 3257 image

Adapter mopivarrele auk->koonus klaasi-aknapesurile/kuivatajale

Tootekood: 24034

Product 3314 image

Klaasi-aknakuivataja Nova fiks. käepide 35cm

Tootekood: TTS00008072

Product 252 image

Doseerimispump 25ml 5L kanistrile 40mm

Tootekood: 10018344

Product 1380 image

Doseerimispump 1ml 500ml Ecolab pudelile

Tootekood: 10200233

Product 1988 image

Doseerimispump 5ml 5L kanistrile 40mm

Tootekood: DP5005

Product 2092 image

Pihusti sinine + pudel 600ml

Tootekood: 26030

Product 2093 image

Pihusti punane + pudel 600ml

Tootekood: 26031

Product 2111 image

Pihusti roheline + pudel 600ml

Tootekood: 26032

Product 2112 image

Pihusti kollane + pudel 600ml

Tootekood: 26033

Product 2296 image

Tana Quick&Easy vahupihusti+pudel kompl.

Tootekood: 714069

Product 2497 image

Niisutuspudel 500ml

Tootekood: 26052

Niistutuspudel on mõeldud koristuslappide ja moppide niisutamiseks. Ideaalne alternatiiv pihustipudelitele kuna ei koorma rannet ja õhku ei teki puhastusaine aerosoole.

Product 3297 image

Pihusti Canyon valge

Tootekood: 10059070

Professionaalseks kasutamiseks loodud vastupidav pihusti pesuainete jms pihustamiseks. Kasutamiseks enamlevinud professionaalsete tööpudelitega. Keere 28/400

Product 246 image

EKOLINA puhastuslapp, viskoos, 40x48cm, 95tk rullis, 2rl/pk, valge

Tootekood: 10107655

Ühekordne puhastuslapp-päevalapp. Valmistatud viskoosist. Ideaalne kõikide pindade puhastamiseks

Product 347 image

Svammlapp Medix erin. värvid 18x20cm 25tk/pk

Tootekood: 1001

Ülihea imavusega ja kauakestvad svammlapid, mis imavad 10 korda rohkem oma kaalust, ei jäta triipe ega ebemeid. Svammlapid on valmistatud 100% naturaalsest materjalist - 70% tselluloos, 30% puuvill. Sobib kasutamiseks köökides ja hügieeniruumides.

Product 354 image

Koristuslapp McL Prof. sinine mikrok. 40x40cm

Tootekood: 6014

Professionaalne mikrokiudlapp. Disainitud värvikoodide alusel vältimaks ristreostust. Valmistatud kõrgkvaliteetsest mikrokiudkangast. Ei aja ebemeid ega jäta triipe. Masinpestav 90° kraadi juures kuni 500 korda. Ära kasuta valgendajat ega pesuloputusvahendit. Tunnustatud Eesti Allergialiidu poolt

Product 356 image

Koristuslapp McL Prof. punane mikrok. 40x40cm

Tootekood: 6016

Professionaalne mikrokiudlapp. Disainitud värvikoodide alusel vältimaks ristreostust. Valmistatud kõrgkvaliteetsest mikrokiudkangast. Ei aja ebemeid ega jäta triipe. Masinpestav 90° kraadi juures kuni 500 korda. Ära kasuta valgendajat ega pesuloputusvahendit. Tunnustatud Eesti Allergialiidu poolt

Product 357 image

Koristuslapp McL Prof. kollane mikrok. 40x40cm

Tootekood: 6017

Professionaalne mikrokiudlapp. Disainitud värvikoodide alusel vältimaks ristreostust. Valmistatud kõrgkvaliteetsest mikrokiudkangast. Ei aja ebemeid ega jäta triipe. Masinpestav 90° kraadi juures kuni 500 korda. Ära kasuta valgendajat ega pesuloputusvahendit. Tunnustatud Eesti Allergialiidu poolt

Product 758 image

Poleerimislapp klaasidele Spiegelau valge 50x64cm

Tootekood: 19010

Spetsiaalne mikrokiud poleerimislapp pokaalidele ja söögiriistadele.

Product 853 image

Varrukas-lapp Sappax 55cm mikrok. roosa

Tootekood: SA11055

Avatud kiuga, mis imab väga hästi vett ning seob mustust ja niiskust. Sobib kerge lahtise mustuse eemaldamiseks kuivalt või kergelt niiskelt. Pesutemperatuur kuni 95°C.

Product 854 image

Varrukas-lapp Sappax 55cm mikrok-polües. valge-punane

Tootekood: SA10055

Ideaalne liiva, tolmu jm. mustuse eemaldamiseks, eemaldab hästi kinnitunud plekke. Ei muutu märjana raskeks. Pesutemperatuur kuni 95°C.

Product 1446 image

Svammlapp rullis Vileda Quick'n Dry 10m sinine

Tootekood: 5100145

Quick'n Dry on pehme ja imav majapidamislapp rullis, mis on valmistatud täielikult biolagunevatest looduslikest materjalidest. Materjal: 65% tselluloos, 35% puuvill. Lapp on äärmiselt hea imavusega, olles võimeline imama endast 15 korda rohkem vett. Korduvkasutatav, kannatab masinpesu kuni 95°C. Bioloogiliselt lagunev. Sobib kõikidesse kohtadesse, kus on vaja lapil head imavust ja kuivatamist. Ideaalne köökide, baaride ja restoranide jaoks. Kastis: 4 tk

Product 1668 image

Põrandalapp McL Prof haakuvkinn. mikrok. 32x60cm hall

Tootekood: 11/900/06023

Tõhus triibulisest mikrokiust valmistatud põrandalapp koos haakuvkinnitusega (taksjariba). Sobib kõikidele põrandakatetele. Ei jäta triipe ega ebemeid. Võib kasutada nii kuivalt kui kergelt niisutatuna. Ei vaja puhastamiseks kemikaale. Masinpestav 90° kraadi juures kuni 500 korda. Põrandalapid sobivad ideaalselt kasutamiseks koos McLeani pühkija-kuivatajatega. Mõõtmed 32 x 60 cm.

Product 1803 image

Koristuslapp McL Prof. roheline mikrok. 40x40 cm

Tootekood: 11/300/01019

Professionaalne mikrokiudlapp. Disainitud värvikoodide alusel vältimaks ristreostust. Valmistatud kõrgkvaliteetsest mikrokiudkangast. Ei aja ebemeid ega jäta triipe. Masinpestav 90° kraadi juures kuni 500 korda. Ära kasuta valgendajat ega pesuloputusvahendit. Tunnustatud Eesti Allergialiidu poolt

Product 2059 image

Svammlapp MAX sinine 18x20cm 10tk/pk

Tootekood: 20032

Ülihea imavusega ja kauakestvad svammlapid, mis imavad 10 korda rohkem oma kaalust, ei jäta triipe ega ebemeid. Svammlapid on valmistatud 100% naturaalsest materjalist - 70% tselluloos, 30% puuvill. Sobib kasutamiseks köökides ja hügieeniruumides.

Product 2060 image

Svammlapp MAX punane 18x20cm 10tk/pk

Tootekood: 20033

Ülihea imavusega ja kauakestvad svammlapid, mis imavad 10 korda rohkem oma kaalust, ei jäta triipe ega ebemeid. Svammlapid on valmistatud 100% naturaalsest materjalist - 70% tselluloos, 30% puuvill. Sobib kasutamiseks köökides ja hügieeniruumides.

Product 2061 image

Svammlapp MAX kollane 18x20cm 10tk/pk

Tootekood: 20036

Ülihea imavusega ja kauakestvad svammlapid, mis imavad 10 korda rohkem oma kaalust, ei jäta triipe ega ebemeid. Svammlapid on valmistatud 100% naturaalsest materjalist - 70% tselluloos, 30% puuvill. Sobib kasutamiseks köökides ja hügieeniruumides.

Product 2062 image

Koristuslapp Activa Eko punane mikrok. 32x32 cm

Tootekood: 20097

Professionaalne pehme mikrokiudlapp, mis valmistatud kõrgkvaliteetsest kootud mikrokiudkangast. Sobib kõikide pindade puhastamiseks ja tolmu eemaldamiseks kuivalt, väheniiskelt ja niiskelt. Disainitud värvikoodide alusel vältimaks ristsaastumist. Masinpestav 90° kraadi juures. Tunnustatud Luigemärgisega. Pakis: 10 tk

Product 2063 image

Klaasilapp Activa Eko mikrok. 40x50 cm sinine

Tootekood: 20085

Professionaalne peenekoeline mikrokiudlapp, mis on loodud spetsiaalselt peeglite, klaaspindade ja roostevabast terasest pindade jaoks. Ei jäta triipe ega ebemeid. Masinpestav 90° kraadi juures. Tunnustatud Luigemärgisega.

Product 2454 image

Koristuslapp Activa Eko roheline mikrok. 32x32 cm

Tootekood: 20095

Professionaalne pehme mikrokiudlapp, mis valmistatud kõrgkvaliteetsest kootud mikrokiudkangast. Sobib kõikide pindade puhastamiseks ja tolmu eemaldamiseks kuivalt, väheniiskelt ja niiskelt. Disainitud värvikoodide alusel vältimaks ristsaastumist. Masinpestav 90° kraadi juures. Tunnustatud Luigemärgisega. Pakis: 10 tk

Product 2576 image

Koristuslapp Activa Eko kollane mikrok. 32x32 cm

Tootekood: 20098

Professionaalne pehme mikrokiudlapp, mis valmistatud kõrgkvaliteetsest kootud mikrokiudkangast. Sobib kõikide pindade puhastamiseks ja tolmu eemaldamiseks kuivalt, väheniiskelt ja niiskelt. Disainitud värvikoodide alusel vältimaks ristsaastumist. Masinpestav 90° kraadi juures. Tunnustatud Luigemärgisega. Pakis: 10 tk

Product 2678 image

Koristuslapp Activa Eko sinine mikrok. 32x32 cm

Tootekood: 20096

Professionaalne pehme mikrokiudlapp, mis valmistatud kõrgkvaliteetsest kootud mikrokiudkangast. Sobib kõikide pindade puhastamiseks ja tolmu eemaldamiseks kuivalt, väheniiskelt ja niiskelt. Disainitud värvikoodide alusel vältimaks ristsaastumist. Masinpestav 90° kraadi juures. Tunnustatud Luigemärgisega. Pakis: 10 tk

Product 2729 image

Õlilinad McL 30x60cm kollane 25tk/pk

Tootekood: 11/900/06037

Õliga immutatud ühekordne lapp peene tolmu eemaldamiseks. Sobib kasutada kuivpuhastuseks (naturaalsetel puitpindadel) või ehistusjärgseks koristuseks, kogub väga edukalt peentolmu nt. pahtlitolm jne. Ei sobi klaasile- ega kõrgläikelistele pindadele. Enne kasutamist õlilina kergelt venitada, et kiududesse konsentreeritud õli vabaneks ja aitaks lapil toimetada. Pakendit hoida kinniselt, vältimaks õlilapi kuivamist.

Product 2981 image

Koristuslapp must mikrok. 40x40 cm

Tootekood: 615900083

Professionaalne pehme mikrokiudlapp, mis valmistatud kõrgkvaliteetsest kootud mikrokiudkangast. Sobib kõikide pindade puhastamiseks ja tolmu eemaldamiseks. Masinpestav 90° kraadi juures.

Product 3071 image

Puhastuslapp hügieeniline Ecoline Multitowel punane 25tk/pk, 38x48 cm

Tootekood: 384806

Multifunktsionaalne, absorbeeriv, tugev ja vastupidav puhastuslapp. Unikaalne avatud struktuur tagab suurepärase mustuse kogumise ja erinavate vedelike tõhusa imendumise. Tagab suurepärase hügieeni. Vastab toiduainetööstuses kehtivatele hügieeninõuetele ja omab FCC sertifikaati. Mõõdud: 38x48 cm. Masinas pestav kuni 25 x. Kastis: 6 pk

Product 3081 image

Puhastuslapp hügieeniline Ecoline Multitowel roheline 25tk/pk, 38x48 cm

Tootekood: 384807

Multifunktsionaalne, absorbeeriv, tugev ja vastupidav puhastuslapp. Unikaalne avatud struktuur tagab suurepärase mustuse kogumise ja erinavate vedelike tõhusa imendumise. Tagab suurepärase hügieeni. Vastab toiduainetööstuses kehtivatele hügieeninõuetele ja omab FCC sertifikaati. Mõõdud: 38x48 cm. Masinas pestav kuni 25 x. Kastis: 6 pk

Product 3087 image

Puhastuslapp hügieeniline Ecoline Multitowel kollane 25tk/pk, 38x48 cm

Tootekood: 384808

Multifunktsionaalne, absorbeeriv, tugev ja vastupidav puhastuslapp. Unikaalne avatud struktuur tagab suurepärase mustuse kogumise ja erinavate vedelike tõhusa imendumise. Tagab suurepärase hügieeni. Vastab toiduainetööstuses kehtivatele hügieeninõuetele ja omab FCC sertifikaati. Mõõdud: 38x48 cm. Masinas pestav kuni 25 x. Kastis: 6 pk

Product 3088 image

Puhastuslapp hügieeniline Ecoline Multitowel sinine 25tk/pk, 38x48 cm

Tootekood: 384805

Multifunktsionaalne, absorbeeriv, tugev ja vastupidav puhastuslapp. Unikaalne avatud struktuur tagab suurepärase mustuse kogumise ja erinavate vedelike tõhusa imendumise. Tagab suurepärase hügieeni. Vastab toiduainetööstuses kehtivatele hügieeninõuetele ja omab FCC sertifikaati. Mõõdud: 38x48 cm. Masinas pestav kuni 25 x. Kastis: 6 pk

Product 3108 image

Koristuslapp PVAmicro sinine mikrok. 38x35cm

Tootekood: 143585

PVAmicro puhastuslapp on unikaalne kombinatsioon kahest materjalist – mikrokiud ja PVA (polüvinüülalkohol). Kootud mikrokiu struktuur annab rätikule hea puhastusvõime. Ka raske mustuse eemaldmine on lihtne. PVA annab rätikule lisaks häid omadusi: rätiku loputamisel eralduvad mustuse osakesed kergemini, kuna rätiku sisemine struktuur on tasandatud. Samuti eraldab see pinnale vähem niiskust, mis aitab vältida triipe läikivatel pindadel. PVA annab lapile ka parema imamisvõime, mis on oluline vedelike eemaldamisel pindadelt. Rätiku mõõdud: 38x35cm. Pakis 5 tk

Product 1788 image

Svamm erin. värvid-roheline 8x5cm 10tk/pk

Tootekood: 11/000/02001

Kastis: 24 tk

Product 1844 image

ETTE TELLIMISEGA! Grillipuhastus komplekt varrega

Tootekood: 10000389

Eemaldab kergesti ja kiiresti kõrbenud mustuse ja rasva plaatgrillidelt. Pika varrega, et oleks ohutum puhastada - vähendab põletuste ohtu. Ideaalne kasutamiseks koos puhastusainega Grease Express.

Product 2064 image

Svamm soonega kollane-roheline 7,5x15cm 10tk/pk

Tootekood: 21003

Rohelise abrasiivse tööpinnaga svamm tugeva mustuse eemaldamiseks. Mõõdud: 7,5x15x4cm

Product 2066 image

Hõõrumislapp roheline õhuke 10tk/pk

Tootekood: 21009

Efektiivne abivahend raskete plekkide ja mustuse eemaldamiseks. Abrasiivne! Sobib erinevatele hõõrumiskindlatele materjalidele nt roostevaba teras ja keraamilised plaadid. Mõõdud: 22x15x0,5cm

Product 2067 image

Plekieemaldusnuustik Miraclean mikrokäsn 12tk/pk

Tootekood: 21048

Plekkide ja mustuse eemaldamiseks ilma puhastusaineteta. Enne kasutamist testida väikesel pinnal. Ei sobi poleeritud, värvitud või läigestatud pindadele. Mõõdud: 6x10 cm

Product 2068 image

Hõõrukiplaat punane 12x25cm 10tk/pk

Tootekood: 15011

Mõeldud kasutamiseks spetsiaalsele hõõrukialusele. Efektiivne abivahend plekkide ja mustuse eemaldamiseks. Sobib seinte, põrandate ja muude pindade puhastamiseks. Ei kahjusta pindasid.

Product 2069 image

Plekieemaldusnuustik+sinine abras. Miraclean MAX mikrokäsn 10tk/pk - LM

Tootekood: 21902

Plekkide ja mustuse eemaldamiseks ilma puhastusaineteta. Enne kasutamist testida väikesel pinnal. Ei sobi poleeritud, värvitud või läigestatud pindadele.

Product 2095 image

Terasvill seebiga Svinto 200g

Tootekood: 38011

Seebiga terasvill Svinto sobib erinevate pindade ja esemete, nagu näiteks töötasapinnad, klaas, kraanikausid, vannid, duššinurgad, ahjud, grillid, pliidid, kahhelplaadid, nõud, ahjupotid, roostevabast terasest nõud vms puhastamiseks ja plekkide eemaldamiseksTerasvill mis on immutatud seebiga. Terasvillas sisalduv seep on valmistatud taimsetest ja biolagunevatest koostisosadest, lõhnatu ja värvitu. Kastis: 14 tk

Product 2096 image

Terasvill seebiga Svinto 2kg

Tootekood: 38013

Seebiga terasvill Svinto sobib erinevate pindade ja esemete, nagu näiteks töötasapinnad, klaas, kraanikausid, vannid, duššinurgad, ahjud, grillid, pliidid, kahhelplaadid, nõud, ahjupotid, roostevabast terasest nõud vms puhastamiseks ja plekkide eemaldamiseksTerasvill mis on immutatud seebiga. Terasvillas sisalduv seep on valmistatud taimsetest ja biolagunevatest koostisosadest, lõhnatu ja värvitu.

Product 2098 image

Traatnuustik tugev 60g 10tk/pk

Tootekood: 38017

Eemaldab sissekõrbenud mustust ja toidujäätmeid. Ei sobi kasutamiseks õrnadel pindadel.

Product 2241 image

Hõõrukiplaat roheline 12x25cm 10tk/pk

Tootekood: 15013

Mõeldud kasutamiseks spetsiaalsele hõõrukialusele. Efektiivne abivahend plekkide ja mustuse eemaldamiseks. Sobib seinte, põrandate ja muude pindade puhastamiseks. Abrasiivne.

Product 2242 image

Hõõrukiplaat pruun 12x25cm 10tk/pk

Tootekood: 15014

Mõeldud kasutamiseks spetsiaalsele hõõrukialusele. Efektiivne abivahend plekkide ja mustuse eemaldamiseks. Sobib seinte, põrandate ja muude pindade puhastamiseks. Tugevalt abrasiivne.

Product 2249 image

Svamm soonega kollane-valge 7,5x15cm 10tk/pk

Tootekood: 21001

Valge tööpinnaga svamm õrnade pindade puhastamiseks, ei ole abrasiivne. Mõõdud: 7,5x15x4cm

Product 2695 image

Hõõrukiplaat valge 12x25cm 10tk/pk

Tootekood: 15010

Mõeldud kasutamiseks spetsiaalsele hõõrukialusele. Efektiivne abivahend plekkide ja mustuse eemaldamiseks. Sobib seinte, põrandate ja muude pindade puhastamiseks. Väga õrn, ei kahjusta pindasid.

Product 2977 image

Traatnuustik pehme 60g 10tk/pk

Tootekood: 10132

Eemaldab sissekõrbenud mustust ja toidujäätmeid. Ei sobi kasutamiseks õrnadel pindadel. 100% roostevaba teras.

Product 3273 image

Hõõrukiplaat must 12x25cm 10tk/pk

Tootekood: 15015

Mõeldud kasutamiseks spetsiaalsele hõõrukialusele. Efektiivne abivahend plekkide ja mustuse eemaldamiseks. Tugevalt abrasiivne.

Product 3365 image

Svamm erin. värvid-roheline 10x7cm 5tk/pk

Tootekood: 11/000/02002

Ideaalne igapäevaseks nõudepesuks Pehmem pool õrnadele pindadele, abrasiivne pool tugeva mustuse eemaldamiseks Abrasiiv ei sobi õrnadele pindadele Mõõtmed 10x7x3 cm

Product 3414 image

Hõõrukiplaat sinine 12x25cm 10tk/pk

Tootekood: 15012

Mõeldud kasutamiseks spetsiaalsele hõõrukialusele. Efektiivne abivahend plekkide ja mustuse eemaldamiseks. Sobib seinte, põrandate ja muude pindade puhastamiseks. Ei kahjusta pindasid.

Product 3415 image

Hõõrumislapp valge õhuke 10tk/pk

Tootekood: 21007

Mõõdud: 22x15x0,5cm

Product 364 image

Prügikühvel lai poolpika varrega metall sinine

Tootekood: 11/900/06200

Poolpika varrega prügikühvel. Lai kühvliosa tagab parema mustuse kogumise. Sobib nt L-11491 põrandaharjaga ja 11/900/06033 põrandkuivataja-pühkijaga.

Product 1020 image

Kraanihari Vikan 22cm kollane

Tootekood: B0001130

Sobib hästi väikeste raskesti ligipääsetavate kohtade puhastamiseks - kraani ümbruse, erinevate tihendite, masinate osade, vuugi vahede jne. Mõõdud: 20x40cm, harjased 15mm. Soovitatav temperatuur autoklaavis steriliseerimiseks 121 °C

Product 1103 image

Põrandahari poolpika varrega liigendiga 30cm

Tootekood: 209

Poolpika varrega põrandahari koos riputamisavaga.

Product 1110 image

Kummihari Sweepa 2-poolne sinine-roheline

Tootekood: 11/900/06812

Puhastab tõhusalt pinnad karvadest ja lahtisest mustusest. Kasutamiseks ei ole vaja kasutada jõudu, vaid kergete õrnade tõmmetega käia üle vajalikud pinnad. Kummist harjased on väga pehmed, ei kahjusta ega kriimusta pindasid. Kumm ei reageeri keemiaga, ei võta külge baktereid ning seda on väga lihtne hooldada - võib pesta nõudepesumasinas. Hari ei kaota oma kuju, on väga vastupidav ja multifunktsionaalne. Kummihari on ideealne mikrokiust lappide ja moppide puhastamiseks pärast koristust ja enne pesumasinas pesemist. Pikkus 27 cm

Product 1755 image

Kraanihari Vikan 22cm sinine

Tootekood: B0000181

Sobib hästi väikeste raskesti ligipääsetavate kohtade puhastamiseks - kraani ümbruse, erinevate tihendite, masinate osade, vuugi vahede jne. Mõõdud: 20x40cm, harjased 15mm. Soovitatav temperatuur autoklaavis steriliseerimiseks 121 °C

Product 2075 image

WC hari HT Basic alusel valge

Tootekood: 23322

Product 2078 image

Küünehari kahepoolne valge 10cm

Tootekood: 23013

Sobib väiksemate ja raskesti ligipääsetavate kohtade puhastamiseks, samuti ka vaibalt plekkide eemaldamiseks koos puhastusainega.

Product 2083 image

Põrandahari+kühvel poolpika varrega HACCP punane

Tootekood: 23542

Kvaliteetne komplekt, mis vastab toiduainetööstuses kehtivatele hügieeninõuetele (HACCP). Prügikühvli õhuke serv on spetsiaalselt loodud selleks, et prügi pühkimisel oleks lihtsam prügi pühkida. Spetsiaalne prügikühvli kuju hoiab ära prahi väljakukkumise ning suurendavad kühvli mahtuvust.

Product 2084 image

Põrandahari+kühvel poolpika varrega HACCP sinine

Tootekood: 23543

Kvaliteetne komplekt, mis vastab toiduainetööstuses kehtivatele hügieeninõuetele (HACCP). Prügikühvli õhuke serv on spetsiaalselt loodud selleks, et prügi pühkimisel oleks lihtsam prügi pühkida. Spetsiaalne prügikühvli kuju hoiab ära prahi väljakukkumise ning suurendavad kühvli mahtuvust.

Product 2138 image

Küürimishari põrandale Vikan 27cm eriti tugev punane

Tootekood: 14054

Tugevate lühikeste harjastega küürimishari, ideaalne ebatasaste turvapõrandate ja plaatpõrandate pesuks, harjaste materjal polüester, mõõdud: 270x76x94mm. Soovitatav temperatuur autoklaavis steriliseerimiseks kuni 121 °C

Product 2140 image

Pesuhari Vikan varrega tugev sinine 270x70x85mm

Tootekood: 14253

Sobib ideaalselt raskesti ligipääsetavate pindade, masinate ja seadmete puhastamiseks. Käepide ja nurga all olevad harjased, mis suurendavad puhastamise tõhusust. Soovitatav temperatuur autoklaavis steriliseerimiseks 121 °C

Product 2141 image

Pesuhari Vikan pika varrega tugev sinine 415x71x75mm

Tootekood: 14283

Sobib ideaalselt raskesti ligipääsetavate pindade, masinate ja seadmete puhastamiseks. Pikk käepide ja nurga all olevad harjased, mis suurendavad puhastamise tõhusust. Soovitatav temperatuur autoklaavis steriliseerimiseks 121 °C

Product 2142 image

Nõudepesuhari Vikan sinine

Tootekood: 14303

Tugev ja kauakestev keskmise tugevusega harjastega nõudepesuhari . Ergonoomiline käepide. Harja otsas olev kaabits aitab kinnitunud mustust kergemini eemaldada. Võib pesta nõudepesumasinas temperatuuril kuni +93°C. Vastab toiduainetööstuses kehtivatele hügieeninõuetele (HACCP). Soovitatav temperatuur autoklaavis steriliseerimiseks 121 °C

Product 2143 image

Nõudepesuhari Vikan punane

Tootekood: 14304

Tugev ja kauakestev keskmise tugevusega harjastega nõudepesuhari . Ergonoomiline käepide. Harja otsas olev kaabits aitab kinnitunud mustust kergemini eemaldada. Võib pesta nõudepesumasinas temperatuuril kuni +93°C. Vastab toiduainetööstuses kehtivatele hügieeninõuetele (HACCP). Soovitatav temperatuur autoklaavis steriliseerimiseks 121 °C

Product 2245 image

Tolmuluud naturaalne lambavill telesk. 75-110cm

Tootekood: 23032

Antistaatiline lambavillast tolmuluud.

Product 2499 image

Küürimishari põrandale-seinale Vikan 26,5cm keskmine sinine

Tootekood: 14413

Kaarjas keskmise tugevusega harjastega küürimishari seinale-põrandale. Puhastab ideaalselt põrandate ja seinte ühenduskohti, seadmete aluseid pindu. Sobib ka turvapõrandate ja plaatpõrandate pesuks, harjaste materjal polüester, mõõdud: 265x150x100mm. Soovitatav temperatuur autoklaavis steriliseerimiseks kuni 121 °C

Product 2634 image

Pudelihari valge-sinine d50mm

Tootekood: 23004

Pudelihari sobib nt pudelite, vaaside või torude puhastamiseks. Harjaste materjal: polüester, käepideme materjal: polüpropüleen. Mõõdud 44 (h) x 5 x 5 (d) cm. Kastis: 10 tk

Product 2661 image

Põrandahari 40cm plastik must kookose-hobusejõhv

Tootekood: 23751

Põrandahari, millel on kahte tüüpi harjased - kookos/hobusejõhv.

Product 2688 image

Küürimishari põrandale-seinale Taski 50cm

Tootekood: 5866353

Product 2793 image

Pesuhari painduv 190x70x25mm, erin. värvid

Tootekood: 6030

Product 3005 image

Nõudepesuhari Classic punane - LM

Tootekood: 23442

Nõudepesuhari sobib nii igapäevaseks nõudepesuks, kui ka majapidamises puhastamiseks. Harjased ei kriimusta pindu. Ergonoomiline käepide, 3 kraapimisserva, aas riputamiseks. Võib pesta nõudepesumasinas, talub temperatuuri kuni 140°C

Product 3018 image

WC hari HT alusel servaharjaga valge

Tootekood: 23511

Spetsiaalne ülahari aitab serva alla pääseda. Kõrgus 43cm.

Product 3091 image

Põrandahari poolpika varrega Click metall sinine

Tootekood: 23172

Poolpika varrega põrandahari koos riputamisavaga. Varre pikkus 71 cm

Product 3092 image

Prügikühvel poolpika varrega Click metall sinine

Tootekood: 23173

Poolpika varrega metallist põrandakühvel kummist servaga. Varre pikkus 81 cm

Product 3098 image

Ämber 14L kandiline sinine

Tootekood: 25009

Kergesti haaratava käepidemega kandiline ämber lihtsaks transportimiseks. Mõõdud: 28,5 x 28,5 x 28 cm

Product 3099 image

Ämber 14L kandiline punane

Tootekood: 25011

Kergesti haaratava käepidemega kandiline ämber lihtsaks transportimiseks. Mõõdud: 28,5 x 28,5 x 28 cm

Product 3126 image

Luud Susy varrega plastik roheline

Tootekood: TTS00005555

Vars puidust, harjased PVC. Pikkus 132,5 cm

Product 3272 image

Nõudepesuhari Vikan roheline

Tootekood: 14302

Tugev ja kauakestev keskmise tugevusega harjastega nõudepesuhari . Ergonoomiline käepide. Harja otsas olev kaabits aitab kinnitunud mustust kergemini eemaldada. Võib pesta nõudepesumasinas temperatuuril kuni +93°C. Vastab toiduainetööstuses kehtivatele hügieeninõuetele (HACCP). Soovitatav temperatuur autoklaavis steriliseerimiseks 121 °C

Product 3316 image

Nõudepesuhari ECO roheline

Tootekood: 23634

Valmistatud 100% taaskasutatud materjalist.

Product 3372 image

Kraanihari Sanifix peenike sinine

Tootekood: 23043

Pikkus 23,5 cm

Product 3407 image

Radiaatorihari Max painutatav 75cm hall

Tootekood: 23055

Radiaatorite puhastamiseks. Samuti ventilatsioonitorude jms ümber. Kasutatav autodes, istmete vahel ja all ning veljeharjana. Pika painutatava harjaosaga, 75 cm pikk, harja diameeter 5 cm. Kastis: 10 tk

Product 3410 image

Kraanihari Sanifix peenike punane

Tootekood: 23044

Pikkus 23,5 cm

Product 3411 image

WC hari Simple ääre harjaga rippuv alusel valge

Tootekood: 19606

Product 3431 image

Nõudepesuhari MAX Eco kollane

Tootekood: 23463

Nõudepesuhari mis on valmistatud 30% taaskasutatud materjalist. Sobib nii igapäevaseks nõudepesuks, kui ka majapidamises puhastamiseks. Harjased ei kriimusta pindu. Ergonoomiline käepide, 3 kraapimisserva, aas riputamiseks. Võib pesta nõudepesumasinas, talub temperatuuri kuni 124°C. Pikkus 24 cm

Product 3441 image

Põrandahari poolpika reguleertitava varrega Max Ergo metall sinine

Tootekood: 23174

Reguleeritav põrandahari mille kõrgust saab muuta - 58-91 cm. Harja käepide on ergonoomiliselt kujundatud.

Product 3442 image

Prügikühvel poolpika reguleeritava varrega Max Ergo metall sinine

Tootekood: 23175

Reguleeritav prügikühvel mille kõrgust saab muuta - 54-88 cm. Käepide on ergonoomiliselt kujundatud.

Product 851 image

Vars Sappax teleskoop 95-180cm roheline

Tootekood: SA8180L

Ergonoomiline, spetsiaalselt Sappax põrandakuivataja-pühkija jaoks välja töötatud vars. Käepide on valmistatud materjalist, mis püsib hästi ka seina najal.

Product 1106 image

Vars auguga telesk. 100-184cm roheline nupp alumiinium

Tootekood: TTS00001044

Product 1556 image

Vars TTS auguga 150cm alumiinium

Tootekood: TTS00001042

Kerge ja roostevaba alumiiniumvars läbimõõduga 23 mm ja selle alumises otsas on auk.

Product 1972 image

Vars Vileda teleskoop 100-180cm värvikoodid

Tootekood: 13058

Vileda Quattro teleskoopmopivars, alumiiniumist, ergonoomiline, 100-180cm. Kastis: 10 tk

Product 2088 image

Vars keermega 145cm hall - LM

Tootekood: 24007

Materjal: lakitud metall, keere ja käepide plastik.

Product 2089 image

Vars auguga 150cm alumiinium

Tootekood: 24003

Tugevast ja vastupidavast alumiiniumist vars kolme auguga mopialustele ning põrandapühkija-kuivatajatele. Universaalse kinnitusega vars lukustub kindlalt.

Product 2090 image

Adapter mopivarrele auk->keere

Tootekood: 24023

Product 2091 image

Adapter mopivarrele auk->koonuskeere

Tootekood: 24031

Product 2107 image

Vars auguga teleskoop 100-180cm sinine alumiinium

Tootekood: 24009

Tugevast ja vastupidavast alumiiniumist ergonoomiline kolme auguga teleskoopvars mopialustele ning põrandapühkija-kuivatajatele. Universaalse kinnitusega vars lukustub kindlalt.

Product 2145 image

Vars keermega Vikan ergo 151cm alumiinium punane

Tootekood: 14394

Sobib Vikani põrandakuivatajatele ja harjadele, ergonoomiline käepide, materjal alumiinium+polüpropüleen.

Product 2205 image

Vars keermega 150cm alumiinium

Tootekood: 24004

Kerge ja roostevaba keermega alumiiniumvars.

Product 2364 image

Vars auguga Mini telesk. 56-93cm hall alumiinium

Tootekood: TTS00001058E

Product 2500 image

Vars keermega Vikan 151cm alumiinium hall

Tootekood: B0001068

Sobib Vikani põrandakuivatajatele ja harjadele, ergonoomiline käepide, materjal alumiinium+polüpropüleen.

Product 1588 image

Mopialus Wet Light/Speedy 3-auk 40cm plastik roheline-kollane

Tootekood: TTS00000868

Moppide alus on tehtud kõrgekvaliteedilisest ja tugevast plastikust, mis tagab tootele pika eluea, mõõdud 40x11 cm. Mopialus on keskelt täielikult kokkuvolditav - mopp jääb riputamise raami külge loputuse ja mopipressi kasutamise ajal.

Product 1950 image

Mopialus TTS haakuv 40cm alumiinium

Tootekood: TTS00000991Y

Kerge ja vastupidav alumiiniumist mopialus 40cm haakuvmoppidele, olemas ka lapi kinnitused otstes.

Product 1956 image

Mööblimopialus Bit 60cm liigend. plastik

Tootekood: TTS00008879

Product 1971 image

Mopialus Swep Duo 50cm

Tootekood: 137878

Vileda Swep Duo Plus mopiraam, kahepoolne, annab võimaluse koristada kaks korda suurema ala või kuivatada teise poolega, 50 cm. Kastis: 10 tk

Product 2052 image

Mopialus QuickSnap haakuv 40cm alumiinium

Tootekood: 12005

Kvaliteetne alumiiniumist haakuv mopialus on vastupidav, sobib kasutamiseks enamike 40cm mikrokiust haakuvmoppidega. Tänu spetsiaalsele lukustussüsteemile (nupp) on lihtne ühendada mopivarrega. Mopp kinnitatakse vastupidavate takjaribade abil, mida saab vajadusel välja vahetada. Otstes asuvad kaitsvad plastikotsad.

Product 2053 image

Mopialus QuickSnap haakuv 60cm alumiinium

Tootekood: 12006

Kvaliteetne alumiiniumist haakuv mopialus on vastupidav, sobib kasutamiseks enamike 60cm mikrokiust haakuvmoppidega. Tänu spetsiaalsele lukustussüsteemile (nupp) on lihtne ühendada mopivarrega. Mopp kinnitatakse vastupidavate takjaribade abil, mida saab vajadusel välja vahetada. Otstes asuvad kaitsvad plastikotsad.

Product 2076 image

Mööblimopialus Activa Flexi painutatav plastik must

Tootekood: 23197

Painduv mööblimopialus, pikkus 72cm. Sobib kapipealsete, radiaatorite taguste, laelampide, ventilatsiooniavade jms. kõrgete või raskesti ligipääsetavate kohtade puhastamiseks. Kasutada koos spetsiaalse mööblimopiga 52cm.

Product 2135 image

Takjariba mopialusele 40cm, paar

Tootekood: 12091

Product 2136 image

Takjariba mopialusele 60cm, paar

Tootekood: 12093

Product 2217 image

Otsaliistude kompl QuickSnap mopialusele 2tk

Tootekood: 12323

Product 2257 image

Mopialus Blik rasant/taskutega 50cm plastik hall

Tootekood: TTS00000876E

Kerge 50cm mopialus taskutega moppidele.

Product 2463 image

Mopialus Blik rasant/taskutega 40cm plastik hall

Tootekood: TTS00000877E

Kerge 40cm mopialus taskutega moppidele. Sobivad kõik 40cm taskutega mopid.

Product 2719 image

Mopialus Uni Junior 35cm plastik

Tootekood: TTS00000840V

Product 1291 image

Nöörmopp TTS 280g puuvill keermega

Tootekood: TTS00001868

Hea imavusega puuvillane pintsel- e. nöörmopp.

Product 1529 image

Mopp Tris haakuv 40cm aasnarmaga mikrok-polüe-puuv. valge-roheline

Tootekood: TTS0M000651

Kvaliteetne aasnarmastega haakuvmopp, mis on valmistatud mikrokiud-polüester-puuvillast (triibuline valge/sinine). Sobib niiskeks/märjaks koristuseks. Värvikoodid. On masinpestav 90° kraadi juures.

Product 1530 image

Mopp Tris haakuv 60cm aasnarmaga mikrok-polüe-puuv. valge-roheline

Tootekood: TTS0M000652

Kvaliteetne aasnarmastega haakuvmopp, mis on valmistatud mikrokiud-polüester-puuvillast (triibuline valge/sinine). Sobib niiskeks/märjaks koristuseks. Värvikoodid. On masinpestav 90° kraadi juures.

Product 1604 image